23 מיטב רעיונות ליל כל הקדושים איפור | insightyv.com

23 מיטב רעיונות ליל כל הקדושים איפור

מחפש איפור ליל כל הקדושים spooktacular? אז אתה במקום הנכון! יש לנו להרכיב רשימה של 23 של מיטב רעיונות איפור ליל כל הקדושים. יש משהו עבור כל ליצנים מפחידים חיות חמודות. תסתכל למצוא את המועדפים שלך, כל הרעיונות האלה יהיה להיט בכל צד.

1. שלד נוצץ

ראשית, יש לנו את השלד הנוצץ הזה. האמן יצר עיצוב יפה אך כהה, והוא הוסיף גבישים. קריסטלים לתת את האיפור מראה glam וייחודי. אתה יכול ליצור מחדש את העיצוב הזה באמצעות כל לוח צבעים אבל סגול עובד היטב עם הנושא ליל כל הקדושים.

נוֹצֵץ Skeleton for Best Halloween Makeup Ideas

2. סאלי סיוט לפני חג המולד

הסיוט לפני חג המולד הוא סרט מאוד פופולרי ליל כל הקדושים. זה לבחור הבא מראה איך אתה יכול ליצור את המראה של סאלי ליל כל הקדושים. איפור כזה יכול להיות פשוט לשחזר אתה לא צריך צבעים רבים. אתה רק צריך לקבל את התפרים עיצוב נכון. סיים את המראה שלך עם השיער שלה ואת השמלה. אתה יכול לרכוש אלה או לנסות לעשות את התלבושת עבור פרוייקט DIY מהנה.

סאלי Nightmare Before Christmas for Best Halloween Makeup Ideas

3. חמוד ארנב איפור

מחפש רעיונות איפור ליל כל הקדושים כי הם חמודים יותר מפחיד? אז זה לבחור הבא בשבילך. איפור זה יצר מראה ארנב מקסים. האיפור משתמש לבן, ורוד, נצנצים ועוד. סיים את המראה שלך עם כמה אוזניים ואתה טוב ללכת.

חָמוּד Rabbit Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

4. חצי איפור הגולגולת

הרעיון הבא שלנו מציג חצי גולגולת לעשות עיצוב. זה חצי איפור הוא נהדר עבור הצדדים כפי שאתה מקבל את הטוב משני העולמות. אתה יכול להיראות מפחיד עבור ליל כל הקדושים וזוהר. אתה מחיל כל איפור שאתה אוהב בעיניים נוצצות כדי אלה מעושנים רק להוסיף בעיצוב השלד בצד של הפנים שלך. למרבה המזל, הדרכה עבור זה נראה על ערוץ YouTube של Chrisspy.

חֲצִי Skull Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

5. כלתו של פרנקנשטיין

הכלה של פרנקנשטיין היא דמות קלאסי ליל כל הקדושים. הבחירה הבאה שלנו מראה איך אתה יכול ליצור את המראה ליל כל הקדושים. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להחיל כמה איפור כהה על העיניים ועל השפתיים. לאחר מכן ליצור את התפרים. האמנית יצרה את התפרים שלה באמצעות צבעי איפור מחרון. סיים עם פאה ושמלה ואת המראה שלך הוא שלם.

כַּלָה of Frankenstein for Best Halloween Makeup Ideas

6. רעיון איפור מפוצץ

אם אתה רוצה יצירתיים רעיונות איפור ליל כל הקדושים, אז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. האמן יצר מראה איפור תוסס על עיניה ומבט פסל אפור על החלק התחתון של פניה. זה נראה כמעט כאילו כמה מפניה נסדקו. אנחנו אוהבים את המראה הייחודי הזה ואתה יכול ליצור אותו מחדש עם כל איפור עיניים.

סדוק Makeup Idea for Best Halloween Makeup Ideas

7. איפור לאופרד

לצאת לטיול בצד הפראי זה ליל כל הקדושים וליצור איפור נמר. נמר זה מפורט מאוד ונראה מדהים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה אותו או אם אתה יותר של איפור beginner אתה יכול פשוט לנסות ליצור את נמר כתמים. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור נמר נראה כי יהיה וואו.

נָמֵר Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

8. גלאם קרקס ליצן

לאחר מכן, יש לנו ליצן קרקס glam. ליצנים נחשבים מפחידים מאוד במיוחד בתקופה זו של השנה. עם זאת, ניתן ליצור איפור ליצן למדי. אמן זה יצר את המראה שלה עם איפור ורוד נצנצים שחורים. ורוד עושה את זה נראה חמוד יהיה נצנצים מביא glitz וזוהר. משהו כזה מושלם למסיבה.

זוהר Circus Clown for Best Halloween Makeup Ideas

9. מפחיד שלד איפור

אם אתה רוצה להיראות סופר מפחיד ללבוש עדשות מגע לבן. אמן זה איפור יצרה מראה שלד קלאסי יש סיים אותו עם אנשי קשר לבן. אתה יכול ליצור מחדש את השלד מפחיד או שאתה יכול להשתמש במגעים לבנים עבור זומבים, רוחות רפאים ועוד.

מַפְחִיד Skeleton Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

10. פרדי Krueger ליל כל הקדושים איפור

פרדי קרוגר הוא אחד מסרטי סרטי האימה הקלאסיים. רק בגלל הדמות הוא גבר לא אומר הגברות לא יכול להתלבש כמו לו. האמן המוכשר הבא יצר גרסה נשית. כדי ליצור את המראה, היא השתמשה Mehron איפור פרדייס צבעים ו NYX קוסמטיקה אהבה קונטורים כל לוח. משהו כזה ייקח להתאמן כדי ליצור מחדש אבל זה יהיה שווה את זה כמו יהיה לך את התחפושות המפחיד ביותר בכל צד.

פרדי Krueger Halloween Makeup for Best Halloween Makeup Ideas

No Replies to "23 מיטב רעיונות ליל כל הקדושים איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    98 − 96 =