23 נועזים ויפים רעיונות קיץ איפור | insightyv.com

23 נועזים ויפים רעיונות קיץ איפור

הקיץ הגיע! זה לא רק הבגדים שלך אתה יכול לשנות את העונה החדשה, אבל שלך להמציא. איפור בקיץ בדרך כלל מאיר. אתה יכול לערבב את זה ללבוש צללי עיניים תוססת ושפתון או לערבב ולהתאים בין השניים. אנחנו אוהבים את העונה הזאת אופנה כיף מצאו 23 רעיונות איפור קיץ מדהים. כל אלה הם חייבים להיות עבור קיץ מסוגנן.

1. יפה בסגול

הראשון הוא זה מראה תוססת תוססת. העיניים נוצרו עם פלטת הצבעים העירונית דעיכה ואת שפת הסוכר קמחי הסוכר גלולה. העיניים והשפתיים האלה הן רעיונות איפור קיץ יפים שניתן ללבוש יום או לילה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל לוח הכולל גוונים סגולים.

רַב Purple Shade Eye Shadow for Summer Makeup Ideas

2. פופ של צבע

הבחירה הבאה שלנו מראה איך אתה יכול ללבוש צבעים ניטרליים שלך עם פופ של צבע הקיץ. זה נראה נוצר עם טרט קוסמטיקה לעשות תאמין בעצמך עין ו הלחי צבעים עם קליי פוט מים צל Liner ב בלו מון. אתה יכול ללבוש אור צבע שפתיים או ללכת על ורוד תוססת ככה.

כָּחוֹל Eyeliner and Pink Lip Color for Summer Makeup Ideas

3. ורוד רך

אם אתה מעדיף יפה ועדין, אתה תאהב את המבט הבא. זה סגנון ורוד רך נוצר עם היפה היפה רוז עלה זהב עם רוז רוז שפתיים קרם מ קוסמטיקה ג’ואר. משהו כזה יתאים לכל אירוע. יהיה נהדר עבור תאריך לילה או לחתונה.

רַך Pink Eyes and Lips for Summer Makeup Ideas

4. ארד קיץ

ברונזה צבעים נהדרים עבור הקיץ. צבעים כאלה להפוך את העיניים שלך פופ נראה נהדר עם שזוף. זה סגנון האיפור הבא יהיה נהדר עבור vacations, לילות בחוץ ועוד. כדי ליצור את המראה להשתמש יער גשם טרט של הים כרך. III ו קליי משחק צבעים. השפתיים נוצרו עם ג’ררד קוסמטיקה Skinny Dip Lipstick Lipick.

קַיִץ Bronze Makeup for Summer Makeup Ideas

5. עיניים תוססת

הבחירה הבאה שלנו היא מושלמת עבור הבנות שאוהבות להצהיר. זה יפה מראה כתום עין יהיה נהדר ביום הקיץ. אתה יכול ללבוש לכל אירוע מיום בחוץ עם הבנות כדי לילה החוצה. כדי ליצור את המראה תוססת, תצטרך Morphe Brushes 35om צבעים ואת Meraki קוסמטיקה הרשמי אבקת אורורה או איפור כמו זה. אנחנו אוהבים את המראה הזה!

תוססת Eyes for Summer Makeup Ideas

6. גרין גרייטר אייליינר

אייליינר בעל כנף? אז זה אייליינר עם טוויסט הקיץ בשבילך! זה מראה קלאסי כבר רעננה בקיץ עם התזה של ירוק נוצץ. כדי ליצור את זה תצטרך: אנסטסיה בוורלי הילס מודרני רנסנס הצבעים ואת אניה נצנצים. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל צבע נצנצים.

ירוק Glitter Eyeliner for Summer Makeup Ideas

7. סאנשיין צהוב

הוסף קצת אור שמש צהוב למראה שלך עם איפור כזה! זה יהיה מושלם עבור הקיץ. כדי ליצור מחדש את זה, תצטרך Morphhe Brushes 35C צבעים, אנסטסיה בוורלי הילס “כתום שרוף” ו “פאדג ‘” ו Gerard קוסמטיקה “בין צבעי” שפתיים “. הוסף קצת מסקרה ו אניה ואתה טוב ללכת.

אוֹר שֶׁמֶשׁ Yellow for Summer Makeup Ideas

8. איפור מבריק וטרי

הבא יש לנו זה מראה איפור בהיר מינימלי. הוא כולל צבע שפתיים בהיר וצל ירוק בהיר. זה משולבת נהדר אם אתה רוצה מראה קיץ טרי. אתה יכול ללבוש סוג זה של איפור עם כל צבע עיניים או אפילו עם צבע שפתיים נועזות יותר.

בָּהִיר and Fresh Makeup for Summer Makeup Ideas

9. שחור ולבן אייליינר כנפיים

הנה עוד דרך לערבב את אייליינר הקלאסי שלך עבור הקיץ. כל שעליך לעשות הוא להוסיף שבץ לבן מתחת או מעל שחור. טוויסט זה יגרום העיניים שלך נראה גדול יותר והוא נראה נהדר עבור הקיץ. ללבוש את אייליינר מונוכרום שלך עם כל צבע צל העין.

שָׁחוֹר and White Winged Eyeliner for Summer Makeup Ideas

10. ירוק כהה דרמטי

הוסף קצת דרמה למראה שלך עם עיניים כהות ירוקות כהה כאלה. איפור כזה יהיה מושלם עבור לילה בחוץ ועוד. הירוק נותן את העין הקלאסית סמוקי קיץ vibe. זה נראה נוצר עם סיגמא יופי עין צל משכנע, קוסמטיקה טרט מתכתי ג ‘י צל ואת מורפי מברשות 35d צבע כהה סמוקי צללית צללית.

דְרָמָטִי Dark Green for Summer Makeup Ideas

No Replies to "23 נועזים ויפים רעיונות קיץ איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 88 = 90