23 חייב להיות מאט נייל עיצובים עבור סתיו | insightyv.com

23 חייב להיות מאט נייל עיצובים עבור סתיו

11. רוז מאט עיצובים נייל

בעת יצירת עיצוב אמנות מסמר, זה כיף להתנסות עם צבע, דפוסי embellishments. הבחירה הבאה שלנו משלבת את כל שלושת האלמנטים ליצירת אמנות מסמר מסוגננת. הציפורניים הם בורגונדי כהה. בורגונדי הוא חייב להיות צבע לנפילה. הציפורניים יש גם פרח מבטא מסמר אבני חן. כל הדברים האלה עובדים יחד כל כך טוב. אפשרויות העיצוב הן אינסופיות. אתה יכול גם לקנות סטנסילים פרחוני באינטרנט, כך שתוכל ליצור מחדש את המראה בבית.

בורגונדי Nails with Rose Accent Nail for Matte Nail Designs for Fall

12. צי זהב ציפורן מאט עיצובים

לאחר מכן, יש לנו יפה מאט הצי הציור עיצוב אמנות. זה אחד תכונות פולנית הצי עם עיצובים זהב מסוגנן על גבי. הצי והזהב הם אפשרויות צבע יפה עבור הנפילה. צבעים אלה יוסיפו זוהר למראה שלך. ציפורניים כאלה יתאימו לכל אחד וייראו מדהימים על ציפורניים ארוכות וקצרות יותר.

דָהוּי Navy and Gold Nail Art for Matte Nail Designs for Fall

13. ורוד כהה מאט מסמרים

ציפורניים לא צריך להיות דפוסים מהודרים embellishments. אתה יכול פשוט לבחור אחד בכל צבע. בכל הצבעים יהיה מיד לשנות את המראה שלך וזה אומר שאתה יכול ליצור ציפורניים יפות בבית בקלות. צבע המשמש כאן הוא פואטי פינק על ידי קוסמטיקה קוסמטיקה. זה יהיה בחירה צבע מדהים עבור הנפילה, זה נראה אפילו יותר מדהים כי זה מאט.

אפל Pink Matte Nails for Matte Nail Designs for Fall

14. לבן מנוקד מבטא נייל

לקים מאט באמת להפוך את הצבע פופ. ציפורניים אלה סגול נראה מדהים ומודגש. כל פולנית מאט ייראה נהדר בגוון כזה אבל אתה יכול להוסיף כמה עיצובים לבנים מסמר כדי להגביר את המשחק הסגנון שלך. אלה נקודות של פולנית ליצור דפוס ייחודי. משהו כזה יהיה נהדר עבור הנפילה ואת עונות לאחר. אתה יכול גם להתנסות עם צבע.

לבן Dotted Accent Nail for Matte Nail Designs for Fall

15. מסמרים כחולים נועזים

להיות מודגש זה נופל וללכת על מניקור כחול. גוונים כחולים כמו זה יוסיף הבזק של צבע לתלבושות הסתיו שלך. ציפורניים כאלה הם גם נהדר עבור הנשים שרוצות את צבעי הקיץ כדי להימשך עוד קצת. כחול הוא תכליתי ייראה עונה אופנתי אחרי העונה.

נוֹעָז Blue Nails for Matte Nail Designs for Fall

16. שחור מאט מסמרים עם מסמר הדגשה דפוסי

אם אתה אוהב את העיצובים השחורים דהוי מסמר, אז זה יכול להיות בשבילך. ציפורניים אלה תכונה בכל רחבי פולנית שחורה עם מבטא אחד מסמר. ציפורניים המבטא ברורים עם דפוס funky מרופד מעל הדף. זהו רעיון מניקור אופנתי לנפילה. אתה יכול ליצור מחדש את האמנות הזאת עם כל צבע.

שָׁחוֹר Matte Nails with Patterned Accent Nail for Matte Nail Designs for Fall

17. Glitter, שיש ו מאט עיצובים נייל

הבא שלנו לבחור תכונות מאט, שיש ו glitter מסמר עיצובים כל מניקור אחד! זה נראה Funky משתמשת שלושה ציפורניים המסורתי נראה ליצור מניקור מסוגנן. הצבעים המשמשים להפוך אותו רעיון מסמר גדול עבור הנפילה. אתה יכול ללבוש מסמרים כאלה בכל מקום, החל בלילה כדי לחתונה.

נִצנוּץ, Marble and Matte Nail Art for Matte Nail Designs for Fall

18. ציפורניים מאט גריי מאט

רוצה משהו מינימלי? ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. ציפורניים אלה תכונה אחד בהיר אפור בהיר גוון. האפור נראה מדהים עם הציפורניים הארוכות והחדות. עיצובים כמו זה אחד נצחי ייראה עונה מדהימה אחרי העונה.

מְסוּגנָן Grey Matte Nails for Matte Nail Designs for Fall

19. טרנדי מאט לסכל נייל אמנות

יצירתי עם צבעי מסמר בסתיו שלך, כך שתוכל לקבל עיצוב funky כמו זה. מסמר המבטא מסוכל רק jazzes את מניקור. המוצרים המשמשים ליצור את המראה הזה היו: צבע לי די ג ‘ל פולנית ב דומדמניות שחורות ו מאט למעלה מעיל. Foils זמינים לקנות באינטרנט בכל צבע. אם אתה לא רוצה לנסות את זה בעצמך לקחת את התמונה שלך טכנאי הציפורן שלך.

טרנדי Matte and Foil Nail Art for Matte Nail Designs for Fall

20. לבן ציפורניים אמנות לבן

הנה עוד עיצוב מאט כהה. זה אחד תכונות יפה ציפורן פרחוני יפה לבן. מאט שחור הוא פולנית מאוד פופולרי אז זה לקנות גדול. אתה יכול ג’אז אותו בכמה דרכים רבות. הפלורלים ניתן ליצור עם מדבקות או סטנסילים הזמינים באינטרנט.

לבן Floral Nail Art for Matte Nail Designs for Fall

21. עיצוב ארון מסמרים

הברון הוא חייב להיות צל לנפילה. זה כבר בשימוש על אלה מסמרים בצורת ציפורן מסוגנן. פשוט שינוי צבע אופנתי מיד לעדכן את המראה שלך עבור העונה החדשה. אנחנו אוהבים את הגוון החם הזה! זה עובד על כל הציפורניים מקצר עד ארוך.

חוּם עֲרמוֹנִי Coffin Nail Design for Matte Nail Designs for Fall

22. מאט וגליטר

הבחירה הבאה שלנו כוללת פולנית מט אפור מגניב עם ניטר מבט נוצץ. זהו מראה אופנתי שיתאים לכל אחד. הוא נוצר עם רימל לונדון פולנית ולווט מגע, מסמרים סלוואן סקוור ו נייל סטנסילים אמנות – דקו סטנסילים. זוהי אמנות מסמר גדול DIY אתה יכול לעשות בבית.

דָהוּי and Glitter for Matte Nail Designs for Fall

23. שחור מאט גליטר

אחרון ברשימה שלנו הוא שחור מאט נצנצים נראה. Glitter היא דרך מצוינת glam למעלה שחור מט. זה יוצר מראה סיים מדהים. מאט נצנצים בכל גוון הוא בחירה מצוינת עבור הנפילה. זה עובד על כל מסמר אורך. אתה יכול ליצור את המראה שלך עם כל צבע נצנוץ מט.

שָׁחוֹר Matte Glitter for Matte Nail Designs for Fall

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת שלנו מסמר עיצובים!

No Replies to "23 חייב להיות מאט נייל עיצובים עבור סתיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 + = 56