23 יצירתי וקל ליל כל הקדושים רעיונות איפור | insightyv.com

23 יצירתי וקל ליל כל הקדושים רעיונות איפור

רוצה איפור מגניב ליל כל הקדושים כי הוא פשוט לשחזר? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 23 רעיונות איפור ליל כל הקדושים. אנו יודעים כי יצירת מראה מדהים ליל כל הקדושים הוא לא קל לשחזר כמו שזה נראה. אז, כל אחד מהרעיונות האלה יכול להיעשות על ידי כל אחד מן טירון איפור מקצוען איפור. יש איפור נראה לכולם מגולגלות מפחיד ליצנים מצמרר. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. ערפד איפור

קודם כל יש לנו רעיון איפור ערפד. מבט זה פשוט. אתה רק צריך כמה פריטים מיוחדים, עדשות מגע ודם. את שאר ניתן ליצור עם פריטים שכבר יש לך בבית. רק כמה צללים של עיניים כהות, מסקרה וצבע בהיר יותר לעור שלך. אתה נראה מפחיד וקריר עם איפור כזה.

עַרפָּד Makeup for Easy Halloween Makeup Ideas

2. חתול חמוד איפור

חתולים הם תמיד בחירה פופולרית עבור ליל כל הקדושים. זה איפור החתול הוא פשוט לשחזר, מאפשר לך ליהנות ההלבשה ליל כל הקדושים יגרום לך להיראות glam למסיבות. אתה צריך ללמוד איך ליצור את החתול קפיצי (אם אתה לא יודע את זה כבר), להחיל איפור די כרגיל לסיים עם כמה אוזניים חתול.

קַל Cat Halloween Makeup Look

3. איפור גולגולת מפחיד

המראה הגולגולת הבסיסית היא מצוינת ללמוד. אתה יכול להשתמש האף השחור הבסיסי שורות להוסיף תוספות כדי ליצור מגוון של נראה שונה. איפור זה מפחיד נראה הוסיף אנשי קשר ושפתיים אדומות. עדשות מגע יהיה לשנות לחלוטין את המראה שלך. אלה לבנים להפוך את הגולגולת מאוד מצמרר. משהו כזה יהיה פשוט לשחזר.

מַפְחִיד Skull Makeup for Easy Halloween Makeup Ideas

4. יום רביעי Addams איפור

משפחת אדמס הם תווים איקוניים ליל כל הקדושים. יום רביעי Addams היא בחירה קלה תחפושת. כל מה שאתה צריך זה שיער קלוע ושמלה שחורה. ללבוש כהה איפור כמו זה ויש לך תחפושת זולה, פשוט מדהים. הוסף איפור בהיר יותר על הפנים שלך כדי ליצור מראה חיוור.

יום רביעי Addams Halloween Makeup

5. Leopard ליל כל הקדושים איפור

צא לטיול על הצד הפראי זה ליל כל הקדושים וללבוש כמה נקודות נמר. בעלי חיים הם בחירה מאוד פופולרי עבור ליל כל הקדושים ואת זה יהיה פשוט ליצור מחדש. כל מה שאתה צריך זה זהב ואיפור שחור כדי ליצור את הנקודות וכמה איפור גלאם או כהה על הפנים שלך. יש הרבה קל לעקוב אחר הדרכות זמין באינטרנט כדי ליצור את הנקודות. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה איפור קל ליל כל הקדושים!

נָמֵר Halloween Makeup for Easy Halloween Makeup Ideas

6. איפור דחליל

דחלילים הם רעיונות נהדר תחפושות ליל כל הקדושים. עם דחליל, אתה יכול לעשות את זה מצמרר או חמוד. הנה דוגמה של דחליל חמוד. זה לא דורש הרבה איפור, רק צללית, שפתון וצבע שחור. שחור הוא חיוני כדי ליצור את הקווים עבור דחליל. הוסף כובע קש ואתה טוב ללכת.

דַחלִיל Makeup for Easy Halloween Makeup Ideas

7. קל ערפד איפור

עדשות מגע נהדרות לשימוש אם אתה רוצה איפור ליל כל הקדושים קל. אנשי קשר יכולים להפוך את הפשוטה ביותר של איפור לעשות את זה מפחיד. זה נראה ערפד משתמש איפור כהה כהה עם שפתיים אדומות. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם איפור כבר יש לך. הדבר שעושה את זה מפחיד הוא אנשי הקשר האדומים. אנשי קשר הם ליל כל הקדושים חייב להיות.

קַל Vampire Makeup for Easy Halloween Makeup Ideas

8. איפור ליצן מצמרר

ליצנים הם מאוד מצמרר! ברשימה שלנו זה רעיון ליצן פשוט ומפחיד. אתה יכול ליצור מחדש ליצן נראה ככה עם eyeshadow כהה, צבע שחור ושפתון שחור. יש הרבה הדרכות הליצן קל זמין, כך שתוכל ללמוד איך לצייר את הצורות. משהו כזה לא דורש הרבה איפור וזה יהיה מכה ליל כל הקדושים.

מְצַמרֵר Clown Makeup for Easy Halloween Makeup Ideas

9. שריטות ליל כל הקדושים איפור

שריטות הן טכניקת איפור מצוינת ללמוד. אתה יכול ליצור ליל כל הקדושים אינסופית עם שריטות דמים. כל מה שאתה צריך הוא אדום ורוד איפור עם דם מזויף. אתה יכול למצוא הרבה מדריכים קל עבור שריטות באינטרנט. אתה לא צריך הרבה איפור אחר אם אתה יכול ליצור שריטות כאלה. זהו רעיון איפור קל ליל כל הקדושים.

שריטה Mark Makeup for Easy Halloween Makeup Ideas

10. איפור אמנות פופ

פופ איפור נראה מאוד פופולרי עבור ליל כל הקדושים. אנחנו אוהבים את אלה נראה כי אתה יכול להיות יצירתי ויש הרבה רעיונות עיצוב. זה אחד פשוט ליצור מחדש. אתה רק צריך צבע לבן, צבע שחור או אניה ואת האיפור הרגיל שלך. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה או להוסיף קצת איפור כהה שיתאים את האווירה ליל כל הקדושים.

23 יצירתי וקל ליל כל הקדושים רעיונות איפור

No Replies to "23 יצירתי וקל ליל כל הקדושים רעיונות איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 8 =