23 רעיונות חג המולד איפור להעתיק את העונה – insightyv.com

23 רעיונות חג המולד איפור להעתיק את העונה

האיפור שלך חשוב בדיוק כמו התלבושת שלך, מתנות, ואת ארוחת חג המולד ביום הגדול עצמו, אז לקבל את זה בפעם הראשונה. הבאנו לך שפע של השראה עם רעיונות אלה איפור חג המולד להעתיק העונה!

משוך כיסא, הכן את שקית האיפור שלך, והנח את עצמך מול מראה. הגיע הזמן שנתחיל לשחק באיפור!

1. Gold Glitter עיניים + שפתיים אדומות

כשזה מגיע לחג המולד, אתה לא יכול לקבל מראה איקוני יותר שפתיים אדומות ועיניים נצנצים זהב – שניים הגוונים הגדולים ביותר הקשורים העונה החגיגית.

זהב Glitter Eyes Red Lips Christmas Makeup

כדי להשיג את המראה הזה מבריק איפור העיניים, תצטרך להתחיל עם פריימר – זה חשוב כדי לוודא איפור העין שלך לא זז בכלל. Glitter יש הרגל להגיע לכל מקום, כדי לוודא שאתה מחיל / להחזיק פיסת רקמה מתחת לעין, כך שאתה יכול לנגב את כל נשפך. אתה יכול גם לשקול לשים אבקת שקוף למטה, ולאחר מכן צחצוח הכל משם, עם עודף נצנצים, כאשר אתה נעשה כל.

עיניים: איפור צלליות חנון ב Frappe (לקפל קו התחתון lash) ובזרקור (בפינה הפנימית), ABH לצבוע ב שוקולד חם (קיס), ABH Self-Made Palette; הצללה עצמית (מכסה), ו MAC זהב Glitter.

השפתיים: MAC Diva

2. עין סמוקי דרמטית

מראה העשן המעושן הוא מועדף בעונת החגים, כי זה הולך עם כמעט כל תלבושת המפלגה אתה יכול לחשוב. הדבר היחיד שאנחנו לא מעריכים, עם זאת, הוא הסרת איפור העשן סמוקי למחרת בבוקר … כי אתה יודע שאנחנו לא זוכרים לעשות את זה לפני שאנחנו הולכים לישון באותו לילה!

דְרָמָטִי Black Smokey Eye Christmas Makeup

הנה טיפ נהדר אם אתה מתקשה להסיר איפור ישן, וזה סופר טוב גם את הפנים שלך! שמן קוקוס הוא לא רק מסיר איפור גדול כאשר משתמשים עם צמר גפן או כדור, אבל זה גם מזין ו hydrates הפנים שלך, כולם באותו זמן!

מוצרים בשימוש: Monarch Palette ידי Kat Von D, NYX עיפרון Jumbo בחלב (קו המים) אנסטסיה בוורלי הילס הוליווד Illuminator (בפינה הפנימית).

3. עיניים ירוקות כהות

הירוק הוא גוון ישן מאוד אמיץ ללבוש באיפור, אבל זה אפשרי לחלוטין ברגע שאתה יודע איך רוק אותו כראוי. אתה צריך לדעת את הגוון הירוק הנכון ללבוש הן את צבע העור שלך ואת צבע השיער, ואתה גם צריך לדעת איך ליישם את זה כראוי, כך זה חבילות ההשפעה המקסימלית.

ירוק Eye Makeup Idea for Christmas

אתה צריך להתחיל עם העיניים שלך כאשר הולך על גוון מודגש כמו אלה עיניים ירוקות כהות – לעזוב את הקרן וכל דבר אחר עד שתסיים. הגבות והעיניים יהיו החלק המושך ביותר למראה זה, אז התחל איתם ואז השתק את שאר משטר האיפור שלך כדי להתאים / להדגיש את הגוונים הירוקים, לא להתעמת איתם.

קישור עבור הדרכה – מתכתי ירוק סמוקי עין

עיניים: איפור חנון eyeshadows – אופים למכירה, קדחת הבקתה ואת אפי.

4. חגיגי ירוק וזהב

ואם אתה לא נועז או אמיץ מספיק ללכת על עפעף ירוק מוצק, מה עם אייליינר ירוק? אנחנו אוהבים את האופן שבו הוא כבר התחברה עם הפופ זהב כאן, מביא את שני גוונים חגיגיים יחד. אם זה רעיונות איפור חג המולד להעתיק את העונה אתה על ציד, אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע מזה.

חֲגִיגִי Green and Gold Christmas Makeup Idea

הנה טיפ נהדר אם אין לך אייליינר ירוק ביד, ובואו נודה בזה, מי עושה? אתה יכול להשתמש eyeshadow רגיל כמו אייליינר עם מכסה קטן מלא מים, ואת הצללית הירוק הרגיל שלך. טובלים את המברשת במים, מברישים את הלחות העודפת, ואז טובלים בצללית הירוקה, מוחלים ובונים כפי שהיית עושה עם אייליינר רגיל. אתה עשוי לגלות כי אתה צריך כמה שכבות כדי לקבל את זה פיגמנט ירוק דרך, אבל אתה יכול להשיג בדיוק את אותו מראה כמו אייליינר נוזלי.

עיניים: גם מול עץ חג המולד, NYX אולטרה פרל מאניה, MAC ירושה לערבב, ו Amrezy Palette LBD & מרוקו.

שפתיים: ניו יורק ביג שרי

5. עיניים כהות זהב + שפתיים כהות

זה עבודה קשה ללבוש איפור עיניים גדולות ושפתיים גדולות באותו זמן, אבל זה זהב משולבת אדום כהה מראה לך איך לעשות את זה בדרך הנכונה.

זהב Eyes and Dark Plum Lips Christmas Makeup

העיניים, אם כי ארוזות עם ברק ובוהק, הם די מושתק, משאיר את השפתיים האדומות הגדולות לעשות את העבודה שהם נועדו לעשות. זה רמז זעיר של חיוור לבן / חיוור על הפינה הפנימית של העיניים שלך באמת לעזור לפתוח אותם עד, וזה עובד עם גוון העפעף זהב!

קישור עבור ערכת הלימוד – עיניים זהב & שפתיים כהות

6. Glitter לחתוך לקשט

חיתוך לחתוך הוא כזה קשה להסתכל להשיג בבית, במיוחד אם מעולם לא תרגלת את זה קודם. טיפ אחד היינו בהחלט לתת לך בפועל, בפועל, בפועל!

גזירה Crease Makeup Idea for Christmas

לעבוד על הקמט לחתוך הראשון, ולאחר מכן לנקות אותו לאחר מכן במידת הצורך. מנסה להשיג את העפעף העירום, ולאחר מכן להוסיף את כהה או בהיר לחתוך לחתוך מאוחר יותר, הוא הרבה יותר קשה להשיג.

עיניים: מאסטר מאסטר ABH על ידי מריו, StarCrushed מינרלים eyeshadow בתוך המלכה קרח (פינה פנימית), EuniqueBeauty Glitter.

השפתיים: ג ‘פרי סטאר קוסמטיקה שפתון נוזלי ב חד קרן דם.

7. חום סמוקי עין + גלית אייליינר

אם אתה לא רוצה ללכת על העין שחור מסורתי שחור, מה דעתך על אחד חום במקום? עם גוונים הנכון מעורבב יחד, נראה בדיוק כמו popping, אבל זה הרבה יותר קל ללבוש את גוונים קשים שחור אפור כהה כי אתה בדרך כלל למצוא.

חום Smokey Eye with a Pop of Glitter

אתה יכול להשתמש בגוונים חומים מן Highlighter שלך ואת לוח צבעים אם אין לך את הכלים הנכונים עבור העבודה. הצלחנו ליצור מחדש את כל עין העין החומנית החומה, רק עם אותה משטח צבעים אחד ומברשת גדולה ומרופפת.

ערכת לימוד מיני למראה – עין חומה סמוקי

מוצרים משומשים: ליים פשע ונוס לוח, ויויאן סאבו ג’ל אניה, NYX גבות נקה ג’ל, איפור לנצח נצנצים (# 11).

8. עיניים זהב + שפתיים עירום

כדי לקבל את השפתיים בעירום ימין, אתה צריך להתחיל תחילה על ידי וודא שיש לך שפתיים במצב טוב. השתמש exfoliator השפתיים הראשון, ואתה יכול אפילו להשתמש בקרם סוכר תוצרת בית עם מברשת שיניים רכה כדי מברשת אלה תאים עור מתים משם הראשון.

זהב Glitter Eye Makeup for Christmas

לאחר מכן להחיל את המשחה שלך, ולתת לו הרבה זמן כדי להשרות בזמן שאתה עושה את שאר משטר האיפור שלך, ולאחר מכן בסוף, להשתמש בשפתון הראשון כדי “להדגיש” אותם מעט – זה מה שנותן להם מראה מלא יותר . לאחר שהוספת את שפת השפתיים העירום שלך, ולאחר מכן את הברק (אם אתה רוצה את זה) על הדף, דאב מגע של highlighter למרכז השפה התחתונה שלך כדי להפוך אותו משקף אור להיראות גדול יותר.

עיניים: ABH מאסטר מאלט על ידי מריו, לגעת בסול מטאליסט לסכל נוזלי & Glitter Eye Shadow Duo Eldora (מכסה).

שפתיים: MAC עיפרון שפתיים, אפרסק מלאי שפתון וצדפה ילדה שפתיים.

9. שחור סמוקי עין מבריק

עבור הבדל אמיתי העונה מסיבה זו, לא רק להסתפק בעין פשוטה סמוקי הישן – להוסיף מגע של נצנצים! זה מיד מבהיר את הדברים, וגם יכול לעצור ממך נראה מדי “גותי” אם העין סמוקי שלך יצאה הרבה יותר עשן ממה שהיית הראשון הצפוי.

דְרָמָטִי Smokey Eye with a Pop of Glitter

אם אתה רוצה רעיונות איפור חג המולד קל להעתיק את העונה, להוסיף מגע של נצנצים. זה לא משנה מה צבע או גוון השתמשת עבור עין עשן שלך – חום, שחור, פחם אפור, או אפילו צבע כגון ירוק ו בלוז, הם מיד נראה חגיגי יותר עם מגע של נצנצים!

10. שפתיים שזיף מאט

אם אתה רוצה ללבוש גוונים כהים יותר של שפתון, וללבוש אותם היטב, אתה צריך לשמור על גוונים כהים שלך עבור הערב, או אירועים גדולים. ללבוש מראה שזיף עשיר מאוד למשרד במהלך היום עשוי להיות קצת הרבה, אלא אם כן אתה שומר את שאר האיפור שלך יחסית עירום ועדין.

זהב Smokey Eye Dark Plum Lips Christmas Makeup

אם אתה לא יודע איזה גוון של שפתון כהה ללבוש את העיניים שלך בהיר, בורגונדי עם רמז של ורוד על זה יהיה בדיוק, ועיניים כהות יכול לבחור משהו עם טון חום.

עיניים: מאסטר מאסטר ABH על ידי מריו, ו ABH צללית בנויר, NYX נצנצים זהב אבק.

שפתיים: שפתון שפתיים.

No Replies to "23 רעיונות חג המולד איפור להעתיק את העונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.