23 קיץ סגנונות מגן עבור נשים שחורות

הקיץ כאן! העונה הזאת היא על אופנה כיף ולנסות משהו חדש. זה לא רק האופנה שלך כי אתה צריך לערבב אבל השיער שלך. השיער שלך הוא אביזר שאתה יכול ללבוש כל יום אז לחשוב על בעל תסרוקת חדשה ומסוגננת כדי לרענן את המראה שלך. מציאת סגנון חדש היא לא משימה קלה, אז עשינו כמה עבודה בשבילך ומצא 23 קיץ סגנונות הגנה. יש משהו בשביל כולם. אז, יש להסתכל ולמצוא האהוב עליך.

1. חמוד פעמיים צמות לחמניה

הראשון הוא זה לחמנייה כפולה חמוד. זהו תסרוקת כיף שמתאים את האווירה הקיץ כיף. אתה יכול ליצור מחדש שתי לחמניות כמו זה או ליצור סגנון משלך. אולי להוסיף בכמה צבעים שונים או עובי הצמה. אנחנו אוהבים את התספורת הזאת! תסרוקת כזאת תלבש כל בחורה.

חָמוּד Double Bun Braids for Summer Protective Styles for Black Women

2. בינוני Box Boxids

אם אתה רוצה משהו פשוט יותר בקיץ למה לא לנסות צמות תיבת בינוני כמו אלה. תסרוקת זו באופן מיידי לתת לך מראה אופנתי. יכול להיות לך צמות ארוכות או כמו בקיץ, ללכת על משהו קצר יותר. קלוע bobs הם חייבים להיות עבור 2017.

בינוני Box Braids for Summer Protective Styles for Black Women

3. פעמיים אלת ברייד

נראה כמו אלת הקיץ הזאת ולנסות צמות אלילה. זה תסרוקת תכונות צמות chunky עם אלה רזה בחזית. כמו הצמות נוצרו לתוך updo זה ישמור אותך מחפש מסוגנן מגניב דרך הקיץ החם. צמות כאלה יתאימו לכולם.

לְהַכפִּיל Goddess Braid for Summer Protective Styles for Black Women

4. כחול Ombre Box Braids

ללכת נועזים הקיץ ולהוסיף כמה צמות תוססת לשיער שלך. אלה צמות תיבת כחול בהיר מושלמים לקיץ. ישנן דרכים רבות ליצור מחדש את המראה הזה. אתה יכול להיות קצר יותר braids או לבחור צבע שונה. כל צבע ייראה אופנתי, ורוד יהיה בחירה יפה עבור הקיץ.

כָּחוֹל Ombre Box Braids for Summer Protective Styles for Black Women

5. מרלי הקטן טוויסט אפדו

Updos הם מושלמים עבור הקיץ. אתה יכול ללבוש updo לכל אירוע, זה ייראה סופר מסוגנן וזה ישמור אותך מגניב במהלך מזג האוויר חם. זה updo תכונות פיתולים קטנים אשר נותנים את השיער מראה זוהר. אתה יכול להיות updo גדול יותר כדי לפתול. Hairdos כמו אלה הם סגנונות הגנה נהדר עבור נשים בכל הגילאים.

קָטָן Marley Twist Updo for Summer Protective Styles for Black Women

6. בועה קלועה

קלוע bobs מושלמים עבור הקיץ. זה בוב תכונות צמות וחפתים האזיקים. זהו סגנון מסודר זה ייראה מדהים לכל אירוע. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם עובי צמה שונים ואתה יכול גם להוסיף כמה חפתים שונים.

קָלוּעַ Bob for Summer Protective Styles for Black Women

7. פאנקי סגול קיץ לחמניה

הקיץ הוא הזמן המושלם להוסיף קצת צבע תוססת לשיער שלך. זה באמת מתאים למצב הרוח בקיץ. זה התספורת הבאה תכונות צמות גדולות וקטנות עם לחמניה סגולה ואזיקים זהב. זוהי תסרוקת אופנתי זה ייתן לכל בחורה קנאה בסגנון. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה ולהפוך את לחמניה צבע שונה.

פאנקי Purple Summer Bun for Summer Protective Styles for Black Women

8. קוקו קוקו

Ponytails הם סגנון אופנתי מושלם עבור הקיץ. זה נראה נהדר שומר את השיער מהדרך. הצמות בשימוש בסגנון זה עבות אבל אתה יכול ליצור אותו מחדש עם אלה קטנים יותר. תסרוקת כמו זה ייראה נהדר לכל אירוע. אנחנו אוהבים את סגנון הקיץ הזה.

קורנאו Ponytail for Summer Protective Styles for Black Women

9. קיץ פו לוקס

הבחירה הבאה שלנו תכונות ארוך faux locs. השיער כבר accessorized עם אביזר שיער funky כסף. כל המראה יש בוהה הקיץ boho אליו. אתה יכול ליצור את המראה הזה או יש מיקומים קצרים יותר. לא משנה מה אורך תבחר, דבר אחד הוא בטוח שזה funky חייב להיות סגנון עבור הקיץ.

קַיִץ Faux Locs for Summer Protective Styles for Black Women

10. Box Braid Bun

לחמניות גבוהות הם מראה אופנתי עבור הקיץ. לחמניה תכונות רב הטון תיבת הצמות. לחמניה כזאת תתאים לכל הנשים בכל הגילאים. אתה יכול ללכת על לחמניה רב הטון או צבע אחד. כפי שהוא הקיץ הניסוי ולהוסיף צבע תוסס.

קופסא Braid Bun for Summer Protective Styles for Black Women

No Replies to "23 קיץ סגנונות מגן עבור נשים שחורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 − = 63