21 נועז ויפה כחול Ombre צבע שיער רעיונות – insightyv.com

21 נועז ויפה כחול Ombre צבע שיער רעיונות

שיער כחול – אנחנו אוהבים את זה ועל פי כל מקום שאנחנו נראים, אז גם אתה! עם כולם בוחרים בהיר ומבריק, שיער יפה בימים אלה, זה הגיוני לשלם קצת יותר תשומת לב לפרטים רק אחת הדרכים שאתה יכול לעשות את זה היא לקחת את המראה שלך רק צעד אחד קדימה.

יש לנו המקור ואת כל המידע שאתה צריך לדעת – איך לעשות את זה, איך לעשות את זה עוד יותר, ואיך רוק את הסגנונות האחרונים. זה כל ההשראה שאתה צריך. אז למה אתה מחכה? הנה הם….

1. שורשים סגולים + כחול Ombre

המילה ‘אומברה’ נגזרת למעשה ממילה צרפתייה ישנה, ​​כלומר להצללה או לצביעה. כאשר מסתכלים על עיצובים אומבר על השיער, זה בדרך כלל אמצעי שינוי הדרגתי של צבע, בדרך כלל מתחיל כהה יותר בשורשים מכוון קל יותר כלפי הקצוות.

אינסטגרם / cemeterystrut

אינסטגרם / cemeterystrut

זה נראה עובד עם סגול כהה על הדף ואת עובד עד בלוז בהיר בסוף. כאשר טווח צבע זה נמוג, זה פשוט יהפוך גרסאות פסטל יותר של עצמו אשר יכול להיראות בדיוק כמו התוצאה הסתיימה הראשונית.

2. שורשים כחולים כהים לשמיים כחולים

דבק עם המגמה של כהה לאור, אם אתה רוצה שיער בצל אחד ולא שני גוונים (סגול לכחול), פשוט להשתמש כחול אותו לדלל אותו.

אינסטגרם / christinakreitel

אינסטגרם / כריסטיאנקרייטל

טריק חכם כדי לקבל יותר נראה מתוך צבע אחד כדי לעזור לך להשיג את המראה הזה הוא להוסיף יותר מרכך כדי לדלל ו פסטל למטה צבע כמו שאתה עובד מלמעלה למטה. רק טריק קטן למדנו בדרך … ��

3. מלוטש כחול Lob Ombre

לפני שתתחיל, ודא שיש לך שיער מלוכלך. זה נשמע מוזר אבל גוסס השיער שלך עובד טוב יותר כאשר לא שטף זה עתה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אתה רוצה שיער בן יום אחד.

אינסטגרם / aimee_grayssalon

אינסטגרם / aimee_grayssalon

כאשר לא שטפת את השיער למשך יום או יומיים, יש שמנים טבעיים ושמן הנוכחי שיכול לעזור להגן על זה מפני תהליך הלבנה מתקרב. עם רוב השינויים בצבע, יהיו כמה הבהרה הלבנה מעורב וזה יכול לבלבל ברצינות את השיער שלך. אתה צריך לוודא השיער שלך כבר במצב טוב לפני שאתה מתחיל את תהליך הגוסס ואם זה לא, ואק על כמה מיזוג לחכות עוד שבוע בערך.

4. כחול כהה Ombre

רק בגלל שיש לך שיער כחול לא אומר שזה צריך להיות בהיר של בלוז. כחול כהה עובד בדיוק כמו גם יכול לעשות השפעה אמיתית אם יש לך שיער בהיר באופן טבעי בכל מקרה.

אינסטגרם / mizzchoi

אינסטגרם / mizzchoi

אם יש לך שיער כהה, אתה יכול להשאיר את השורשים יחסית טבעי פשוט ליישם את הקצה אל הקצוות. אנחנו אוהבים את הניגוד החריף בין השחור הסילון לבין הכחול הבהיר כאן, ואנחנו לא יכולים לחכות כדי ליצור אותו מחדש עבור עצמנו!

5. גריישי כחול Ombre שיער

כחול עובד ממש טוב עם כסף או אפור כפי שאתה יכול לראות מן המראה הזה אפרפר כחול כחול שיער.

אינסטגרם / evalam_

Instagram / evalam_

שיער ארוך מושך הצללה ombre את ממש טוב אז למה לא לעשות את רוב אורך באמת לשחק מסביב עם סיום טוב וחכם של צביעה?

אתה לא יכול לראות את תיקוני שבו צבעים אלה משתלבים זה בזה וזה סוג של מבט שאתה צריך לשאוף אם אתה רוצה שזה ייראה טבעי … ובכן, טבעי כמו שיער כחול יכול!

6. אור למעלה, תחתית כהה

Ombre בדרך כלל הולך כהה בחלק העליון כדי להאיר בתחתית אבל זה נראה זורק דברים לחלוטין את הדרך אחרת מסביב נותן לך עוד חכם ו מאוד ייחודי דרך ללבוש את המראה.

אינסטגרם / markathturn

אינסטגרם / markathturn

שימוש בצבע בהיר על הדף ולעבוד את דרכך אל צבע כהה בתחתית הופך דברים על הצד שלה, אבל ידרוש תחזוקה יותר מאשר בדרך אחרת מסביב. השורשים לא נראים כל כך טוב כאשר זה חושך על אור אל כהה שוב.

7. עדין כחול Ombre

לא רוצה סופר מודגש? לכוון סופר עדין במקום!

אינסטגרם / _michg

אינסטגרם / _michg

זה נראה בגוונים חכמים של בלוז וירוקים נמס יחד עם גוון ברונטית טבעית ליצור מראה בעל השפעה מקסימלית, אבל לשלב את העדינות באותו זמן. זכות חכמה?

8. כחול כהה לפסטל

עוד אחד שעוקב אחר המגמה כהה לאור, זה באמת עובר את הספקטרום של כחול כדי לסיים עם צבע כסף בוהק כמו שצריך על הקצוות. אנחנו מתאוננים ברצינות אחרי המראה הזה.

אינסטגרם / lslaayer

אינסטגרם / לסלייר

שיער Ombre מסתיר שפע של חטאים במשך זמן רב, אף כי אחד זה היה מובנה כל כך, אנחנו חושבים שזה יהיה די תחזוקה גבוהה כחול צבע שיער רעיון.

9. שיער כחול חולני Ombre

תנו את זרימת הקורל הטבעי שלך ללא תשלום עם זה שיער כחול כחול חולמני, ואתה תהיה שמח שעשית.

אינסטגרם / tortoiseandthehair_

אינסטגרם / צב והסהרה

Ombre + שיער מתולתל מכסה שפע של חטאים. תלתלים לעזור אם יש לך לתת את השורשים ללכת קצת יותר זמן ממה שאתה צריך לעשות. רק להוסיף נפח בשורשים ולהתחיל את תלתל קרוב יותר את השורש ואת לגדול- out לא יהיה מורגש.

אתה צריך שיער מותנה נהדר מנעולים מבריק כזה. ודא שאתה משתמש שפע של מרכך וללכת עם אחד in-in עם תוספת חלבונים עבור התוצאות הטובות ביותר.

10. שיער ג ‘ינס אבק

אנחנו לא יכולים לאהוב את המראה הזה מספיק פעמים. גם אנחנו לא יכולים להפסיק להסתכל על זה. זה שיער ג’ינס מאובק מושלם עבור כל מי שמחפש שיער מוכן החורף אבל אתה חייב להיות הזהיר – זה עבודה קשה להגיע לשם.

אינסטגרם / bescene

אינסטגרם / בסן

שיער כסף יש נטייה ללכת לילך אם אתה לא זהיר אבל הכחול עוזר לנטרל את זה, במיוחד אם אתה מתחיל עם בסיס אפרפי.

השורשים כהים באמת לעזור להוסיף עומק לשיער הזה, עוד דוגמה קלאסית של שיער כחול קצר לעשות נכון.

No Replies to "21 נועז ויפה כחול Ombre צבע שיער רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.