21 צעד קל מאת איפור הדרכות מ Instagram – insightyv.com

21 צעד קל מאת איפור הדרכות מ Instagram

אחד הדברים הטובים ביותר על האינטרנט הוא מגוון עצום של Instagram ו- YouTube הדרכות אתה יכול לצפות עכשיו, על נושא מסוים שאתה אוהב. ללא שם: זהו אם אתה שואל אותנו בכל זאת. ז ‘אנר אחד של הדרכה כי גדלה הפופולריות בשנים האחרונות הוא זה של Youtube ו- Instagram איפור הדרכה, המאפשר לאנשים “נורמלי” (בדיוק כמוך וכמוני) ללמוד את הטריקים האיפור האחרונים ולשים אותם בפועל בכל שלנו יום.

אם אתה רוצה לעדכן את המראה האיפור שלך, או פשוט ללמוד כמה טריקים וטיפים מן המקצוענים, להלן 21 קל צעד אחר צעד איפור הדרכות מ Instagram:

1. כחול & בראון סמוקי עין

פעם אחת, היית צריך להירשם בכיתה כדי ללמוד את האיפור האחרונה טכניקות יופי. עם הפופולריות הגוברת של Youtube, זה כבר לא המקרה. אם אתה רוצה איפור גדול ומפואר לחפש אירוע גדול, בדיוק כמו זה יופי כחול popped, היית צריך לשלם הרבה כסף עבור איפור איפור יקר. עכשיו, עם זאת, אתה רק צריך לקחת להציץ על Instagram ו- Youtube ואת הדרכות הן זכות יש את האצבעות. אתה יכול ללמוד בזמן אמת עם המקצוענים, וזה סוג של ניסיון הוא פשוט לא יסולא בפז.

כָּחוֹל and Brown Smokey Eye Step by Step Tutorial

2. אפרסק עין איפור הדרכה

גווני אפרסק של איפור העין הם מגמה גדולה כל כך עכשיו, במיוחד עם האחרונה שני פנים “אפרסק מתוק” צבעים. זה די גוון אמיץ אם מעולם לא נדנדה את זה לפני. עם מגוון כה גדול של גוונים בפלטה עצמה, זה עבודה קשה לדעת אילו מהם אתה צריך (וגם לא צריך) להיות זיווג עם אשר. זה מראה יפה eyeshadow מראה לך כיצד להשתמש גוונים כהים בקפל העין שלך, תוך הדגשת המכסה הראשי עם זה גוון בוהק יפה.

אפרסק Eye Makeup Tutorial for Brown Eyes

3. עין פשוטה חפש למתחילים

אייליינר הוא סיוט, במיוחד כאשר אתה משתמש אייליינר נוזלי, בהחלט כאשר אתה ממהר! זה אף פעם לא הולך ישר על שתי העיניים. אתה יכול לבלות את כל היום רק מנסה אפילו את זה קפיצי אחד, רק בסופו של דבר עם עיניים שחורות מסיביות בסוף זה בגלל שאתה נסחף … אנחנו יודעים את הלחץ, אנחנו חיים את זה כל יום, אבל צעד קל מועיל על ידי צעד איפור הדרכות מ Instagram להפוך את החיים הרבה פחות מלחיץ!

פָּשׁוּט Everyday Makeup Tutorial for Beginners

4. זהב נצנצים עיניים

צריך להסתכל באמת לעשות את העיניים שלך פופ? זה זהב ונוצץ מספר הוא בהחלט אחד לבדוק. כדי להפוך את החיים אפילו יותר קל לך, יש אפילו צעד אחר צעד מדריך כיצד להשיג זאת. כפי שאתם יכולים לראות כאן, אבקת שקוף כבר בשימוש מתחת לעין, וגם סביב הפינה החיצונית של זה. זה כדי לתפוס את חתיכות אלה של נוצצים רופפים כי תמיד נופלים על הפנים שלך. אתה פשוט אבק את אבקת משם ואת נצנוץ יהיה אבק מיד עם זה.

זהב Glitter Eye Makeup Tutorial for Brown Eyes

5. תראה בורגונדי

עבור משהו קצת כהה יותר, להסתכל לעבר גוונים כהים בפלטת שלך צעד אחר צעד בקלות איפור הדרכות מ Instagram בדיוק כמו זה. גוונים פשוטים אפרסק שימשו כדי להתחיל עם, יצירת בסיס זה אדום כהה יותר בורגס של צבע קופץ כדי להוסיף מעל. רק תזכור למזג את כל זה היטב עם מברשת גדולה bluffy blendy, ולהשתמש הגון eyeshadow תחל לפני שתתחיל כדי להבטיח את המראה נשאר למשך כל האירוע שלך. אתה לא רוצה את המראה היפה הזה להחליק באמצע הדרך למטה, זה בטוח!

בורגונדי Step by Step Makeup Tutorial

6. עין סמוקי סגולה

עבור משהו סגול, אנחנו לא יכולים להמליץ ​​זה מראה סגול מנצנץ מספיק. עכשיו גם באביב, כך שמעולם לא היה זמן טוב יותר לסלסל ​​את גוני הפסטל האלה. זה נראה מתחיל עם ראש העין primer, כמובן, לפני הוספת בסיס בעירום. ואז לבנות את הצבעים, המשלבים גוונים שונים של לילך וכמעט ורודים גוונים, עד שאתה מוכן לזה פופ זוהר ממש במרכז. לזרוק על אייליינר שלך, להוסיף את הריסים שלך, ואתה טוב ללכת. לא מפחיד כמו שחשבתם, נכון?

סָגוֹל Smokey Eye Step by Step Look

7. עין סמוקי שחורה עם פופ של זהב

וגם עבור אותם לילות כאשר אתה צריך מבט מעושן באמת, מה דעתך על זה עין מעושנת שחורה עם פופ יפה של זהב? עין העשן נראה נהדר עבור כל כך הרבה מקרים מדי – תאריך חם, למשל, או אפילו לילה בחוץ על העיר עם החברות הטובות ביותר שלך. הטריק נראה עמוק וחשוך כמו זה הוא להתחיל את האור ולבנות את הדרך למעלה. רק על ידי הקשה על הצללית השחורה על העפעפיים שלך, אתה הולך להיראות יותר אימה – להפחיד מאשר הלילה החוצה. הוסף קצת, מערבבים אותו, ואז להוסיף קצת יותר. קל יותר להוסיף יותר מאשר לקחת חלק משם.

שָׁחוֹר Smokey Eye Tutorial with a Pop of Gold

8. מעושן אייליינר

עבור אותם ימים כאשר אין לך זמן להתעסק עם אייליינר נוזלי, צעד אחר צעד בקלות איפור הדרכות מ Instagram כמו אלה בהחלט לבוא שימושי. פשוט להשתמש eyeshadow הרגיל שלך במקום אייליינר, באמצעות מברשת זווית דק לאבק אותו יחד. זה נותן לך לסיים הרבה יותר מאשר הקווים החסרים של אייליינר קבוע .. זה הרבה יותר מהר לעשות גם בבוקר. מנצח בכל!

סמוקי Eyeliner Makeup Tutorial for Beginners

9. ורוד Glitter תראה

דבר אחד אתה עשוי להבחין יהיה רוב אלה קל צעד אחר צעד איפור הדרכות מ Instagram, היא כי כולם מתחילים באותו בסיס / דומה. יש ראש צללית, צבע בסיס עירום / נייטרלי. עם בסיס זה, אתה יכול לבנות מספר נראה שונה, באמצעות מגוון רחב של גוונים לוחות שלך. מראה זה, למשל, מוסיף גוון כהה יותר לפינה החיצונית וקמט, שמירה על דברים נוצצים וקלים עם הפופ ורוד יפה לכיוון מרכז / הקדמי של המכסה.

שלב by Step Pink Glitter Eye Makeup Tutorial

10. פופ של סגול

סגול הוא צל נהדר לשחק עם כאשר יש לך עיניים חומות עמוק. האפרסק הכהה הזה כלפי המרכז והפינה הפנימית מפסיק את המבט מלהיות חשוך מדי או “סגול”. למעשה, אם אתה חושש כי שחור כהה או אפור עין מעושן יכול להיות קצת יותר מדי עבור אירוע מסוים, הטון דברים למטה עם פופ שובבה של סגול

מוּשׁלָם Makeup Tutorial for Brown Eyes

No Replies to "21 צעד קל מאת איפור הדרכות מ Instagram"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.