21 סתיו מדהים איפור נראה | insightyv.com

21 סתיו מדהים איפור נראה

11. דלעת ספייס איפור עיניים

כתום הוא חייב להיות צבע לנפילה. זה צבע של עלים, דלעות ועוד. לא רק שזה צבע סתיו קלאסי אבל זה גם נראה אופנתי כאשר שחוקים כמו איפור העין. זה נראה כתום מובלט נקרא ספייס דלעת. זהו מראה איפור חמוד ומסוגנן כי ניתן ליצור עם כל הצללים אור כתום בהיר.

דלעת Spice Eye Makeup for Fall Makeup Looks

12. Glitter סמוקי עין

זהב נצנצים היא תמיד בחירה אופנתית מסוגנן עבור העיניים שלך. זה יהיה מיד לתת לך מבט glam. הבחירה הבאה שלנו מראה איך ללבוש נצנצים עם עין מעושנת. כפי שאתה יכול לראות את זה נראה מדהים. ישנן רבות סכיני העין צבעים זמין כך שתוכל ליצור איפור ליפול נראה כי יהיה וואו.

נִצנוּץ Smokey Eye for Fall Makeup

13. איפור עיניים סתווי

המבט הבא שלנו כולל את כל צבעי הנפילה. יש תערובת של ירוק כהה, סגול, כתום ועוד. הצבעים מרובים המשמשים ליצור מראה סתמי תוססת כי הוא אופנתי ומסוגננת. זה נוצר עם Viva La Diva קוסמטיקה הג ‘ונגל Palette. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם צבעים דומים.

סְתָוִי Eye Makeup for Fall Makeup Looks

14. צהוב רך

הנה דוגמה נוספת של כמה צללים צהובים יפים יכול להסתכל בסתיו. איפור זה הוא טרי, רך ונשי. צבעים מרהיבים כמו צהוב יהיה להאיר את המראה הסתיו שלך. איפור כמו זה נהדר עבור נשים שאוהבות להתבלט מתוך הקהל.

רַך Yellow for Fall Makeup Looks

15. סתיו חם העיניים והשפתיים

לאחר מכן, יש לנו מראה איפור נופל שמשתמש בצבעים חמים. העיניים יש צללים חומים וזהב יפה בעוד השפתיים הם צבע יער. שילוב של גוונים כמו זה ייראה מדהים על כל אדם לכל אירוע. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל המוצרים כי הם צבעים דומים.

חַם Fall Eyes and Lips for Fall Makeup Looks

16. יפה בורגונדי איפור עיניים

לאחר מכן, יש לנו עוד מראה יפה איפור בורגונדי. איפור העין בהשתתפות משתמש בצבע בורדו עם קו דק של נצנצים כסף והוא סיים עם צללים חומים אייליינר שחור. איפור כזה יהיה בחירה מדהימה לנפילה. כדי לטשטש את זה אתה יכול לעזוב את נצנוץ.

יפה Burgundy Eye Makeup for Fall Makeup Looks

17. אייליינר קלאסי ושפתיים אדומות

כמו בסגנון וינטאג ‘? אז זה לבחור הבא בשבילך. הוא כולל תערובת של זהב וחום עם צללית אייליינר קלאסית. האיפור נגמר בשפתון אדום ויפה. אייליינר ושפתון אדום הוא סגנון שיק שייראה נהדר בסתיו ומעבר.

קלַאסִי Eyeliner and Red Lips for Fall Makeup Looks

18. עיניים סמוקי דרמטיות

אם אתה רוצה קפיצת אייליינר כי הוא דרמטי יותר, ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. הוא כולל תערובת צללית חומה עם נטישת אייליינר שחורה. המראה נגמר עם נצנוצי זהב בזוויות העיניים. אתה יכול בקלות לשחזר את זה בבית.

דְרָמָטִי Smokey Eyes for Fall Makeup Looks

19. מאפרת נצנצים נוצצים

גלאם את המראה שלך בסתיו עם נצנוץ סגול. העיניים האלה בוהקות כמו יהלום עם צל זוהר מהמם. המראה נגמר בשפתיים סגולות כהות. איפור כזה יהיה וואו. זה יהיה מושלם עבור אירוע מיוחד או לילה החוצה. אנחנו אוהבים את רעיון האיפור המסוגנן הזה.

נוצץ Glitter Makeup for Fall Makeup Looks

20. גלאם סתיו איפור

אם אתה אוהב את העין smoky עם זהב מ קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את זה. האיפור הזה הגביר את העין המעושנת על ידי הפיכתו כהה יותר דרמטי. המראה נגמר בשפתון כהה. העיניים והשפתיים ליצור גלאם מאוד הצהרה עושה מבט. זה מושלם עבור הסתיו ואת עונות לאחר.

זוהר Fall Makeup for Fall Makeup Looks

21. גרין ירוק

אחרון ברשימה שלנו הוא רעיון איפור ירוק נצנץ. ירוק נצנצים הוא נראה נהדר עבור נשים שאוהבות להיות מודגש וייחודי. זה שונה מזהב זהב וכסף glitters. אנחנו אוהבים את המראה הזה וחושבים שזה יהיה בחירה מדהימה לנפילה. זה יתאים כל צבע עיניים וצבע העור.

ירוק Glitter for Fall Makeup Looks

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת שלנו איפור נראה.

No Replies to "21 סתיו מדהים איפור נראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − 36 =