21 יפה אופנתי קלוע רעיונות עבור חגים

11. יפה Fishtail ברייד Updo

תלתלים וצמות משלימים זה את זה יפה. זה התספורת הבאה תכונות צדדי צמה fishtail עם תלתלים כי הם מנוסח לתוך updo. תסרוקת כזאת היא יפה ואלגנטית. אתה יכול ללבוש משהו כזה ללילה תאריך, חתונה, הנשף, לילה בחוץ ועוד.

יפה Fishtail Braid Updo for Beautiful Braided Updos

12. אופנתי קלוע אופנתי מסוגנן

מחפש תסרוקות אופנתי אופנתי? אז זה יכול להיות בשבילך. זה הסגנון הבא כולל צמה גדולה שיושב על החלק האחורי של הראש. למרות הצמה הוא משוחרר, השיער עדיין נראה מסודר ומלוטש. זה מראה לך איך להשיג את הטוב ביותר של שני העולמות צמה רגוע כי הוא בתוך updo אלגנטי. אנחנו אוהבים את המראה הזה.

מְסוּגנָן and Stylish Braided Updo for Beautiful Braided Updos

13. קלוע קלוע

הבחירה הבאה שלנו מראה איך אתה יכול ליצור תסרוקת קלוע כי יהיה וואו! את updo תכונות לחמניה גדולה כי הוא לגמרי קלוע. אם זה לא מספיק יש צמה בצד מסודר. זה סגנון יפה זה ייראה מדהים על הכלה. כדי לעשות את זה רשמי פחות אתה יכול ליצור מחדש קלוע קלוע עם צמות רופפות יותר רגוע.

קָלוּעַ Bun for Beautiful Braided Updos

צדדי

לאחר מכן, יש לנו updo funky המשתמשת צמה fishtail. צמת הדיגטיל מעוצבת בצד ומשוחררת. כאשר אתה מושך צמה fishtail, זה מרגיע אותו עושה את זה נראה יותר מזדמנים אופנתי. אתה יכול סגנון הצמה ככה או שאתה יכול לקבל את זה בצד והכניסו אותו לחמניה או קוקו.

צַד Fishtail Braid for Beautiful Braided Updos

15. פעמיים Boxer Braid לחמניות

אהב את מתאגרף הצמה updo מ קודם לכן את ההודעה? אז אולי אתה אוהב את זה. במקום שיש את הצמות מנוסח לתוך לחמניה אחת על הקצוות זה היה מנוסח בשני. זה נראה לחמנייה כפולה חמוד, כיף ומסוגננת. אתה יכול ללבוש את זה לכל אירוע.

לְהַכפִּיל Boxer Braid Buns for Beautiful Braided Updos

16. לחמניה וקשת קטנה

אם אתה מעדיף צמות עדין אז אולי אתה אוהב את זה updo הבא. הוא כולל לחמניה רופפת ומבולבלת עם צמה קטנה בצד של הראש וצמה סביב לחמניה. תסרוקת כזאת היא אופנתית ומסוגננת. אתה יכול ללבוש את זה בכל מקום מהעבודה עד הלילה החוצה.

לַחמָנִיָה and Small Braid for Beautiful Braided Updos

17. צמיד כפול גדול

הבחירה הבאה שלנו מתאפיינת במראה מתאגרף. יש לו את הצמות כפול זהה אבל אלה כבר משכו כך שהם יושבים מאוד רופף. כאשר אתה מושך הצמה החוצה זה עושה נראה גדול ורגוע במקום מסודר ומתוח. זוהי תסרוקת מדהימה שיתאים לכולם. זה יהיה גם בחירה מצוינת עבור כל מי שלא שולט נראה מלוטש הצמה הצמה.

גָדוֹל Double Braids for Beautiful Braided Updos

18. רומנטי ו אלגנטי קלוע Updo

לאחר מכן, יש לנו אודו קלוע שנראה מתאים לנסיכה. הוא כולל צמה בצד יפה כי wraps סביב לחמניה. לחמניה הוא קלוע גם עם צמה גדולה. בחלק הקדמי של השיער יש גם שיער מתולתל רופף. זה מראה אלגנטי ורומנטי יהיה מושלם ללילה מיוחד תאריך, חתונה, לילה בחוץ ועוד.

רוֹמַנטִי and Elegant Braided Updo for Beautiful Braided Updos

19. חבל קלועה בסגנון

מעדיף צמות פשוטות יותר אז אולי אתה אוהב את הבחירה הבאה שלנו. זה updo כולל צמה חבל. הצמות חבל די קל ליצור מחדש ויש הרבה מדריכים זמין באינטרנט כדי לעזור לך. הצמה חבל יש מראה מעוות יותר במקום לארוג מסובכת. אנחנו אוהבים את המראה הטרנדי.

חֶבֶל Braided Up Style for Beautiful Braided Updos

20. לחמניה רב בריד

אתה לא רק צריך להישאר עם סגנון הצמה אחד, אתה יכול להשתמש בצמות שונות בתסרוקת אחת. זה updo הבא תכונות לחמניה קלוע עם צמה דג דייג עוטף אותו. השימוש של שתי הצמות עושה את זה נראה updo אופנתי ואלגנטי.

רַב Braid Bun for Beautiful Braided Updos

21. אפו רופף עם צמה

אחרון ברשימה שלנו זה boho קלוע updo. הוא כולל צמה גדולה fishtail כי הוא מנוסח לתוך לחמנייה רגועה ורפויה. משהו כמו זה נהדר כאשר אתה רוצה תסרוקת מהירה כי לא צריך להיראות מסודר. זה מסוגנן מסוגנן שאתה יכול ללבוש לכל אירוע.

מְשׁוּחרָר Updo with Fishtail Braid for Beautiful Braided Updos

אנו מקווים שמצאת השראה מהעדכונים הקלועים שלנו!

No Replies to "21 יפה אופנתי קלוע רעיונות עבור חגים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1