21 אופנתי אופנתי צבע רעיונות ברונטיות

11. גלי אומבר

יש שיער כהה אבל רוצה את גלי החוף בקיץ? אז אתה צריך לבדוק את הסגנון הזה. אתה מקבל את הטוב ביותר של שניהם עם השיער הזה לעשות. החלק העליון של השיער הוא כהה ועשיר והצבע בתחתית הוא אור וקיצוני. גלי החוף מסתיימים יפה. סגנון כזה יהיה מושלם עבור מהפך אביב / קיץ.

אפל Brunette with Warm Blonde Ombre

צבע כסוף

גוונים של כסף הפכו למגמה ענקית. סלבריטאים רבים התנדנדו כל גוונים שונים. היום יש לנו בלונדינית קלה מאוד שכמעט נראית כסף. זה נעשה שימוש כדי ליצור תסרוקת עצבנית וקרירה. ללא שם: Ombre כזה עבור Trendetters. הלחמנייה החמודה היא גם דרך נהדרת לסגנון!

כסוף Blonde Ombre for Brunettes

13. גוונים חמים

הנה איך ליצור סגנון אומבר עם מגע של זוהר. הטון הבלונדיני החם נראה יפה עם צבע השורש ברונטית קלה. זה לא רק גוונים שנותנים סגנון זה גורם וואו זה גם תלתלים עצום. סגנון כזה הוא נצחי.

חַם Tone Ombre for Brunettes

14. רק אפרסק

הנה סגנון אומבר עבור ברונטיות שיש לו צליל אפרסק. זה תסרוקת בהיר כולל כתום בהיר. כתום מודגש עובד כל כך טוב עם צבע חום כהה. זה רעיון אופנתי מסוגנן כי יהיה ג 'אז את המראה שלך באביב ובקיץ.

אפרסק Ombre for Brunettes

15. גלים בלונדיניים

אם אתה רוצה מראה קלאסי Ombre ללכת בלונדינית רכה ככה. בלונדיניות בהיר לעבוד יפה עם שיער ברונטית להיראות אופנתיות בצורה כלשהי. גלים עדינים לסיים את התספורת בצורה מושלמת. זהו סגנון מדהים שיתאים לכל נערה.

בְּלוֹנדִינִית Beach Wave Ombre for Brunettes

16. די ורוד

פינק הוא אחד הצבעים החמים ביותר של העונה. אז, למה לא להוסיף פופ ורוד לשיער שלך. זה טון רב הטון הוא מדהים. זה סגנון עבור הבחורה שרוצה להצהיר. בחר צבע ורוד לתת לך מראה קיץ כיף.

בָּהִיר Pink Ombre for Brunett

17. שיק ומסוגננת

לאחר מכן, יש לנו תסרוקת שיש לה הכל. זה אופנתי, קלאסי הוא חתך באורך קצר. כל האלמנטים האלה ליצור תסרוקת אופנתית לכל בחורה בכל הגילאים. תסרוקת כמו זה ייתן לך אומבר יפה שיש לו מראה טבעי יותר.

מְסוּגנָן Short Brunette Bob with Blonde Ombre

18. תלתלים בלונדיניים

המחשבה על גסיסת השיער שלך עלולה להיות קצת מפחידה, במיוחד אם אתה Newbie. אולי רק מצאנו פתרון. נסה הרחבות! סגנון זה נוצר עם הרחבות בלונדינית אשר ייתן לך את המראה אומבר ללא צבע מגיע ליד השיער שלך! סגנון כזה הוא נהדר אם אתה רק רוצה לנסות משהו חדש.

בְּלוֹנדִינִית Ombre Curls for Brunettes

19. ברונטית זוהרת

לאחר מכן, יש לנו אומבר זהוב. זה שילוב צבע יפה מתחיל של ברונטית ואז תערובות לתוך בטון קרמל חם לתוך בלונדינית בהירה. צבעים אלה בהירים ונועזים, מושלמים לקיץ האביב. זה סגנון יפה כי ייתן השיער שלך טרנדי להרים.

חַם Blonde and Brunette Ombre

20. תוססת תוססת

מחפש משהו נועז? לאחר מכן לבדוק את זה גוון לוהט. יש לו גוונים זנגביל רב שנראים מסוגנן מאוד עם צבע השורש ברונט. אנחנו אוהבים את זה יצרנית הצהרה! סגנון כזה ייראה אופנתי וקריר על כל בחורה. ייראה נהדר על שיער קצר יותר.

תוססת Gingery Ombre for Brunettes

21. ריבוי טונים

אחרון ברשימה שלנו יש לנו טון מדהים מדהים רב, הצבעים המשמשים זה מדהים! ורוד וסגול הטונים הם דפיקות על המגמה ולעבוד כל כך טוב ביחד. אתה יכול לנסות גוונים מעורבים כמו זה או פשוט לנסות את אחד הצבעים. אם יש לך צבע אחד או שניים, ombre כזה יהיה וואו.

רַב Tone Ombre for Brunettes

כל סגנונות בהשתתפות יהיה בחירה אופנתי עבור כל בחורה!

No Replies to "21 אופנתי אופנתי צבע רעיונות ברונטיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 − 54 =