21 קל ופשוט פסחא מסמר אמנות עיצובים

11. האביב & חג הפסחא עיצוב

פרחים הם תמיד רעיון טוב באמת עבור הפסחא, והאביב הוא כאשר כל הפרחים פורחים אז מה הזמן טוב באמת? אנחנו לא יכולים לעזור אבל הדבר ריינסטון יהפכו את התוספת המושלמת למרכז של פרח, עם עלי הכותרת יוצא מסביבו. מה אתה חושב? בבקשה תראי לנו אם אתה נותן את זה זריקה!

אביב and Easter Nail Art Idea

12. פשוט & אלגנטי

אתה לא צריך ללכת החוצה בכל הנוגע קל ופשוט פסחא מסמר אמנות עיצובים. אלה עדיין לתת את המשחק משם לגבי הנושא, אבל באותו זמן הם מושתק מאוד מאופק - שום דבר לא נועז מדי או בפנים שלך. זה עושה להם הרבה יותר קל ללבוש מאשר סגנונות בהירים נועזים יותר, וגם אומר שאתה מסמרים יהיה התאמה טובה יותר עם אפשרויות הארון שלך.

אֵלֶגַנטִי Easter Nail Art Design for Long Nails

13. צ 'יק & Glitter מסמרים מבטא

בעת שימוש נצנצים על הציפורניים שלך, היינו תמיד ממליצים לך להתחיל עם מעיל בסיס הגון. Glitter ידועה להיות ממש בלתי אפשרי לרדת ברגע שתסיים עם זה, אבל המעיל הבסיס עוזר ליצור רמת המכשול בין הפולנית עצמה, הציפורן שלך. כאשר אתה מנסה להיפטר ממנו, קצת שריה מסיר אצטון ללא מסיר יעשה את הטריק. אתה יודע, רק למקרה שיופי הנוצצים האלה ייקחו את דעתך.

קַל Easter Chick Glitter Nail Art Design

14. צבעוני & המושכים את העין

אם אתה רוצה משהו בהיר, נועז ואת המושכים את העין, מה דעתך על פשוטה ופשוטה פסחא מסמר אמנות עיצובים כאלה? יש להם כל מה שאתה צריך כדי להפוך אותם הפסחא כמו באביב - פסטלים, פלורלים, ארנבות, גזר. עכשיו, אם רק היו שם גם שוקולד, הם היו באמת ייצוג אמיתי של הפסחא שלנו.

פָּשׁוּט Pastel Easter Nails

15. עיצוב פשוט ורוד

אף אחד לא באמת יודע איפה המקור האמיתי של המילה "פסחא" שקרים, אבל היו קישורים ללטינית, אם כי זה היה במקור נגזר טעות תרגום ... למען הרשומה, מעל תשעים מיליון ארנבות שוקולד נעשים ברחבי העולם מדי שנה עבור פסחא, ואנחנו מתכננים לאכול לא מעט אלה ... מה איתך?

וָרוֹד and Green Bunny Easter Nails

16. ארנב + גזר

זה הציפור גזר אהב במיוחד על אלה פשוטים ופשוטים מסמר אמנות עיצובים, אם כי אתה לא יכול להכחיש את זה - הם כל חמוד מאוד אכן. שילוב של מסיים מבריק מבריק עוזר להפוך את המראה הזה להתבלט, כי ואת גוון כתום בהיר, כמובן.

אַרנֶבֶת and Carrot Matte Easter Nail Design

17. פסטל Ombre מסמרים

תאמינו או לא, ארנבות לא תמיד היה קשור הפסחא. אומרים כי העמותה היא דבר אמריקני, אם כי לראשונה על ידי גרמנים, ואת האגדות ואת המיתוסים תאריך לאחור כמו המאה ה -13. אכילת ארנבות שוקולד היא פרשה מודרנית הרבה יותר, כמו פשוטים ופשוטים פסחא מסמר אמנות עיצובים. אנחנו מאוד אסירי תודה על עיצובים מסמר מקסים כגון אלה!

פַּסטֵל Ombre Easter Nail Art Design

18. עיצוב אדום חמוד

האדום הוא לא צבע שאתה בדרך כלל לקשר עם האביב ואת הפסחא, אבל כפי שאתה יכול להגיד, זה עובד די טוב. עיצוב זה, עם ארנבות חמוד וגזר, הוא בהיר וצבעוני, אבל לא מעל- the-top. זו רק סיבה אחת שאנחנו אוהבים אותם.

בָּהִיר Red Easter Nail Design with Carrots

19. מוארת באני אוזניים עיצוב

אם אתה לא רוצה ארנבות מלא, פשוט להוסיף אוזניים ארנב לקצות הציפורניים שלך, בדיוק כמו אלה פשוטים פשוטים פסחא אמנות עיצובים מסמר. כל ציפורן צוירה בגוון פסטל אחר - עוד רעיון נהדר לזמן האביב - ולכל אחד מהם היתה מצוירת מערכת האוזניים הייחודית שלו. כמובן, אין שום דבר כדי למנוע ממך להשתמש הדבקת או העברות. אנחנו לא נספר אם לא!

בָּהִיר and Colorful Easter Nail Art Design

20. עיצוב חמוד לציפורניים קצרות

הכנסיות מלאות פרחים ביום ראשון של חג הפסחא, וזה נועד לסמל את החיים החדשים - תחייתו של ישוע המשיח, אם אתה רוצה ללכת לצד הדתי של הדברים. נשמח למלא את הבית גם בפרחים, אם כי זה לא תמיד מעשי. נסתפק בעיצובים מסמרי פרחים יפים כמו אלה במקום זאת.

חָמוּד Easter Nail Design for Short Nails

21. ארנב הפסחא הציפורניים

והאחרונה, אבל בהחלט לא, ציפורניים ארנב הפסחא. כי מה קל ופשוט הפסחא מסמר אמנות רשימת עיצובים יהיה שלם ללא ארנב הפסחא הקלאסי. עבור חמוד ומקסים, או להיות מציאותי אם אתה מעז. כמה טוב הידיים שלך מיומנויות ציור?

צִבעוֹנִי Rabbit Nail Art Design for Easter

אהבנו את העיצובים הפשוטים והפשוטים האלה של ציפורניים, אבל נשמח לראות מה אתה יכול לעשות. הגיע הזמן להוציא את מכחוליכם, אנשים. ללא שם: בואו לקבל את האביב באביב זמן התחיל ... ללא שם: אולי כמה מזג אוויר נחמד סופר יבואו.

No Replies to "21 קל ופשוט פסחא מסמר אמנות עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 5 =