21 שיק מסמרים אקריליק לבן להעתיק | insightyv.com

21 שיק מסמרים אקריליק לבן להעתיק

11. מפוספס נייל עיצוב

ציפורניים פסים אלוהיים! שחרר את האלה הפנימית שלך עם אלה ציפורניים סקסי סקסי. לבן וזהב הם הצבעים שאתה צריך.

לבן Stripe Nail Art Design

12. מסמרים לבנים + נייל פרח נייל

ציפורניים לבנות ללכת עם כל צבע. זה הדבר הכי טוב שיש מסמרים לבנים. אתה יכול לקשט את המבטא המבטא שלך מה צבע אתה רוצה. הלבן ילך עם כל עיצוב מדי. הוספת צבעים למבטא המבטא שלך יוסיף פופ של צבע הציפורניים שלך התלבושת שלך.

לבן Nails with Flower Accent Nail

13. מסמרים לבנים עם אבני חן

אבני חן מיד להוסיף מגע של זוהר. עם עיצוב זה, אתה חייב לשמור את החלק חצי ירח, כל זה מוסיף את המראה. את rhinestones נראה טוב יותר על המבטא מסמרים לבד, כדי לשמור את הציפורניים האחרות מינימליסטי.

לבן Nails with Rhinestones

14. כסף מפוספס מבטא נייל

הוסף כמה פסים כסף. על ידי הוספת פסים במקום עיצובים freehand תחסוך זמן, כנראה יהיה האחרון. רק לוודא כי לק שלך יבש לפני החלת הפסים שלך ולוודא שהם תקועים לגמרי למטה.

לבן Nails with Silver Stripes

15. חמוד שן הארי עיצוב

כולם אוהבים שן הארי. הצג את העיצובים שלך שן הארי על הציפורניים שלך. הלבן יהפוך את שן הארי שלך לבלוט ולהבריק.

לבן Dandelion Nail Art Design

16. לבן ציפורניים מסמרים

תסתכל על אחד ציפורניים מסמר trending הקיץ. בטח, אין להם שם יפה אבל אנחנו יכולים לראות מאיפה השמות. אם אתה לא אוהד של מסמרים מחודדים, כמו נעלי עקב, אז אולי אלה יעשו אותך מאושר.

לבן Coffin Nails with Silver Details

17. עיצוב פרחים

אלה עיצובים פרחים יוסיף אנרגיה וצבע הציפורניים שלך התלבושת. אם מסתכלים על הציפורניים האלה, אתה יכול מיד לחשוב, “אני לא יכול לצייר עיצוב פרחים כמו אלה” הפתרון שלנו הוא, אתה לא צריך. יש כל כך הרבה מדהים, תוססת הקיץ מסמר עוטפת בשוק עכשיו, אתה לא צריך לבזבז את כל ציור היום. באמצעות מסמר wraps קל ויש להם כמה עיצובים יפה שאתה לא יכול לצייר. אלה ייראה מדהים לכל אירוע, במיוחד חתונה!

לבן Flower Nail Art Design

18. פופ זהב

זהב הוא צבע נהדר עבור הקיץ. לכו על זהב עם אלה מסמרים זהב פסים. ציפורניים לבנות נראה מדהים אבל להוסיף כמה פסים כדי לעשות את זה ייחודי.

ארוך White Coffin Nails with Pop of Gold

19. מסמר מבטא על הקשת

קשת זו היא הנערות ביותר, קשת נשי ראינו אי פעם! זה נוצץ, זורחת ונראית אלוהית! הוסף קשת אחת על הציפורניים שלך כדי להוסיף נצנוץ וחותמות. שמור את הציפורניים האחרות הבסיס ואת המיקוד יהיה על הקשת שלך.

ארוך White Nails with Bow Accent Nail

20. פשוט אבל שיק.

האם אתה מחפש עיצוב פשוט שיק? אין צורך בציפורניים, נצנצים או אבני חן עם הציפורניים האלה. כפי שרובכם אולי כבר יודעים, chycness היא חזרה ו trending. מן המסלול אל הרחוב הראשי, ציפורניים אלה צועקים chicness!

פָּשׁוּט White Nail Art Design

21. שחור ולבן עיצוב

זה כל כך פשוט וקל לעשות. אתה יכול לקבל את הציפורניים שלך לעשות 30 דקות! אתה יכול ליישם את השורות עם מברשת מסמר פולנית אבל זה עובד טוב יותר אם אתה משתמש במברשת מסמר דק, כך שתוכל להשיג את קווי רזה. אתה רק צריך שני צבעים, שחור ולבן. הקפד להמתין עד שהבסיס הלבן יבש לפני תחילת השורות. אנחנו אוהבים איך לכל מסמר יש עיצוב אחר, שהוא האהוב עליך?

מגניב Black and White Nail Design

No Replies to "21 שיק מסמרים אקריליק לבן להעתיק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 4