21 רעיונות לחג המולד רעיונות לאוהבי איפור

11. קיילי שובב או נחמד לוחות

הנה עוד לבחור מתוך אוסף מוצרי קוסמטיקה קיילי. הפעם יש לנו משהו לעיניים. ישנן שתי לוחות צבעים זמין אחד בשם "שובב" והשני "נחמד". לוח כהה הוא שובב, ואת לוח האור הוא נחמד. כל אלה יהיו מתנה מבריקה אז פשוט להחליט אם הנמען הוא שובב או נחמד.

קיילי Naughty Or Nice Holiday Palettes

12. יופי קוסמטי מבריק

יש לנו גם מבחר נוסף של יופי Fenty. יש לנו עיניים מכוסות ועכשיו זה הזמן של השפתיים. את ההגה הגהות מובלט הם חלק אוסף קוסמי והם חייבים להיות עבור כל חובב איפור. כל צל יהיה מכה אבל אתה יכול לשאול את הנמען לתת לך רמז אם אתה לא בטוח.

עשרים Beauty Cosmic Gloss

13. עירוני דעיכה עירום לוח חום

זה הצבעים הבא הוא יופי מוחלט חייב להיות. כל מי שיש לו את זה אוהב את זה וכל מי עדיין להשתמש בו הוא חסר! גוונים חמים ניתן ללבוש כדי להתאים לכל אירוע. לוח כזה יהיה שחוק שוב ושוב. זה חיוני עבור כל איפור התיק.

עִירוֹנִי Decay Naked Heat Palette

14. ערבוב ספוג סט

מוקדם יותר את ההודעה הזכרנו blenders יופי. אם אתה אוהב את הרעיון מתנה בלנדר, אז אולי אתה רוצה את הרעיון הזה. במקום רק את הבלנדר אחד אתה מקבל חמישה כמו קבוצה. ערכות מתנה כמו אלה ניתן למצוא באינטרנט ויש הרבה כאלה. כל חובב איפור יהיה מאושר עם מתנה זו.

הִתמַזְגוּת Sponge Set

15. BH קוסמטיקה גלגל המזלות

אם אתם מחפשים משהו כי הוא קצת שונה אז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. BH קוסמטיקה הביאו פאניקה פאנקי בשם לוח גלגל המזלות. ישנם שנים עשר צבעים שונים עבור שנים עשר גלגל המזלות. זהו לוח ייחודי שמישהו יאהב.

BH Cosmetics Zodiac Palette

16. לוח יופי של הודא

יופי יופי יש מגוון רחב של מוצרי יופי להדהים. אז, כל מי שאוהב איפור יהיה שמח עם משהו מן המותג הזה. אתה יכול ללכת על משהו כמו הצבעים האלה. יש מגוון של גוונים מדהימים כי יהיה glam את המראה של כל אחד.

הודא Beauty Palette

17. מורפי - צללית הגבעה של הג'קלין היל

הפלטת הבאה שלנו היא חובה! זהו לוח איכותי מלא בגוונים מדהימים. יש כל כך הרבה צבעים כלולים אז אתה לא צריך לדאוג לקבל את האדם בצבע הלא נכון. כל כך הרבה עיניים שונות ניתן ליצור עם זה אז הם יהיו ללבוש הרבה אחרי חג המולד הוא מעל.

מורפי The Jaclyn Hill Eyeshadow Palette

18. לוח צללית אלקטרו-אפופרופ

תן את המתנה של צבע זה חג המולד עם לוח Electropop. הסט כולל מגוון של צבעים Funky כך שהוא מושלם עבור מישהו שאוהב ללבוש איפור מודגש. צבעים אלה הם מושלמים עבור מסיבת חג העונה ו היה נהדר עבור לילות החוצה.

Electropop Eyeshadow Palette

19. O.P.I חג המולד מסמרים פולנית

ציפורניים הם חלק גדול של היופי, אז יש לנו כלל את הציפור חג O.P.I להגדיר על רשימת חובה שלנו יש. יש מגוון של ערכות מתנה זמין, אבל אנחנו אוהבים את זה. יש בו מגוון של צבעים, כולל אדום חגיגי מדהים. כל מי שנהנה מסמרים מסוגנן יאהב את זה.

אופ

20. מורפה מברשת 15D יום לוח צייר צללית

לאחר מכן, יש לנו עוד להדהים צבעים. אחד זה נוצר על ידי Morphe Brushes וכולל מגוון של צבעים מסוגננים. הצבעים יש הרבה צבעים ניטרליים וחמים, כך שזה יתאים לכל אדם עם כל צבע העור וזה יכול להיות משוחק לכל אירוע. זה חייב להיות!

מורפי Brushes 15D Day Slayer Eyeshadow Palette

21. נארס קוסמטיקה דמעות זכוכית עין צל

אחרון ברשימה שלנו הוא Nars קוסמטיקה זכוכית דמעות צללית צללית. זהו לוח יפה הכולל שישה צבעים שהם תערובת של אור וחושך. צבעים כאלה יכולים לשלב עם לוחות אחרים כל כך הרבה נראה ניתן ליצור. אנחנו אוהבים את הצבעים.

נארס Cosmetics Glass Tears Eye Shadow Palette

אנו מקווים שמצאת את המתנה המושלמת לחג המולד עבור חובב האיפור בחייך!

No Replies to "21 רעיונות לחג המולד רעיונות לאוהבי איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 70 = 78