21 יפה סגנון שיער רעיונות ליל הנשף

11. פשוט לחמניה

לפעמים פחות זה יותר. לחמניה פשוטה כמו זו יכולה ליצור מראה יפה ופורמלי. זה לא צריך משהו מפואר כמו אבני חן או פרחים - אתה יכול להוסיף אלה אם אתה רוצה! אנחנו אוהבים את הפשטות של התספורת הזאת. תספורת לחמניות קל ליצור הם מדהימים.

פָּשׁוּט Bun Hair Idea for Prom

12. תכונה פרחונית

אם פשוט הוא לא הדבר שלך ואז לבדוק את התספורת הזאת פרחוני. זה כולל עיצוב יפה פרח קלוע עם פנינה קטנה באמצע. זהו מבט ייחודי שיגרום להצהרה.

פִּרחִי Feature Idea for Prom

13. חצי, חצי למטה

אם אתה רוצה להיראות מסוגנן אבל לא לתוך משהו רשמי, יש לנו את הסגנון שאתה מחפש. זה אחד חצי אופנתי, חצי למטה בסגנון. התלתלים הרכים הם מגע יפה. אתה יכול אפילו להוסיף כמה פרחים כדי ג 'אז אותו.

קָלוּעַ Half Up Half Down Updo for Prom

14. פרחים עדינים

הסגנון הבא מראה כיצד פרחים יכולים לשמש כדי ליצור מראה עדין ועדין. זה חמוד קטן chignon מבולבל יש פרחים קטנים סרט. כל האלמנטים הללו יוצרים מראה רומנטי וחכם. כל פרחים יעבוד עבור זה רק לשמור אותם קטנים וקלים בצבע.

פִּרחִי Hair Idea for Prom

15. לחמניה עם נפח

הראינו כמה סגנונות עדינים, עכשיו הגיע הזמן לקחת את זה חריץ ולהוסיף קצת דרמה! לחמניה כזאת מלאה בנפח ויושבת על הראש. זה יצרנית ההצהרה כי ייתן את כל הבנות קנאה בסגנון. לא משנה מה צבע השיער יש לך או מה שמלה זו תסרוקת הוא חייב להיות.

לַחמָנִיָה with Volume Hair Idea for Prom

16. Wisppy למעלה לעשות

הנה עוד סגנון זה יהיה וואו. הוא יושב גבוה מאוד על הראש בסגנון רופף וחצוף. חתיכות השיער הנופל על הכתפיים מעניקות לו מראה נשי ודרמה. אם אתה רוצה לעשות בלתי נשכח השפעה על הנשף אז זה הדרך לעשות את זה.

גָדוֹל Updo with wisps of Hair Idea for Prom

17. וינטג גלמור

תסרוקות מעשורים שחלפו הם תמיד בחירה פופולרית. תסרוקת זו יש גלים וינטאג 'יפים כי ייתן כל התלבושת לנשף מגע של זוהר. אתה יכול לשמור את זה כפי שהוא או אפילו להוסיף פרח קטן.

בָּצִיר Glamour Wave Hair Idea for Prom

18. גבישים שיק

קריסטלים ואבני חן תמיד להוסיף מגע מיוחד לשיער שלך. על השיער הזה יפה לעשות יש גבישים קטנים זה כמעט נראה כמו פרחים קטנים. אתה יכול למקם תכונה כזאת בכל מקום על השיער על כל תסרוקת. זוהי נקודת התחלה מצוינת, שבה אתה יכול לקבל השראה.

גָבִישׁ Updo Hair Idea for Prom

19. זנב קוקוס

הנה עוד קוקו. רק הפעם הוא מלא נפח! זהו סגנון יפה בעל אווירה וינטאג '. זוהי חליפה אלגנטי אלגנטי שיתאים לכל השמלה.

קוקו Hair Idea for Prom

20. מדהים Chignon

הסגנון הבא שלנו הוא עוד קניון מדהים. יש לה הרבה אלמנטים, כולל פיתולים ושכבות של שיער. יש גם מקבץ קטן של פנינים במרכז. הפנינים הן גימור מדהים. אם פנינים הם לא הדבר שלך ואז נסה להוסיף אבני חן או פרחים.

פְּנִינָה Chignon Hair Idea for Prom

21. מכורבל למעלה

הסגנון האחרון ברשימה שלנו היא תסרוקת יפה waved עם תכונה קלוע. סגנון זה יש צמות במחצית למעלה, חצי למטה בסגנון אשר יוצר מראה כמעט פרחוני. אתה יכול להתנסות הרבה עם סגנון זה ביצירת צמות גדולות יותר, הוספת תלתלים יותר או אפילו שיש את השיער ישר.

מְסוּלסָל Half Up Half Down Hair Idea for Prom

אנו מקווים שמצאת את התספורת המושלמת עבורך בלילה הגדול!

No Replies to "21 יפה סגנון שיער רעיונות ליל הנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 + = 54