21 מודגש טרנדי סגול כהה שיער צבע רעיונות | insightyv.com

21 מודגש טרנדי סגול כהה שיער צבע רעיונות

11. מדגיש סגול הבהרה

סגול עדין מדגיש הם דרך מצוינת להוסיף את זה פופ של צבע למראה שלך, תוך שמירה על הדברים על נמוך למטה … מספיק כדי לשמור על העבודה שלך אם צבע השיער הוא בעיה בכל מקרה. החלק העליון של השיער נותר טבעי מאוד עם זה נראה ברונטית, ואת הקצוות כבר בצבע באמצעות אפקט balayage אומבר. גוונים שונים של לילך, סגול, צבע שזיף כהה יש כל נעשה שימוש ביצירת מראה זה מדהים.

עָדִין Dark Purple Highlights on Dark Hair

12. שיער סגול כהה קצר

סגול מדגיש באמת להביא אותם תלתלים לחיים על זה מבט קצר, וזה דוגמה מצוינת איך ללבוש כל צבע כאשר יש לך מנעולים קצרים, לא רק סגול כהה. הבהרה נוספו כאן, עם תחתית שמאל כהה ברונטית. זה כמו פופ של צבע פיקאבו, ואנחנו אוהבים את זה.

קצר Dark Purple Hair

13. מעושן סגול לבנדר

הדרך הטובה ביותר לקבל צבע בהיר באמת הוא הראשון להלבין את השיער שלך, ולאחר מכן להוסיף טונר לעשות את זה לבן, גוון פחות מחוספס של בלונדינית אקונומיקה. ברגע שיש לך להשיג את הבסיס נייטרלי, כל צבע שאתה מחיל על החלק העליון של זה יהיה בהיר יותר ממה שזה היה אם היית מוסיף אותו מנעולים צהוב מולבן שלך. יש הרבה טונרים בשוק, ועוד כלי נהדר לשימוש הוא שמפו כסף. זה בדרך כלל צבע כחול כהה / סגול בכל מקרה, ומסייע להסיר כל גוון חמוד. זה חיוני לקבלת כיסוי ממש טוב מן הצבע הסגול שלך.

מְעוּשָׁן Purple and Lavender Hair

14. Dark Balpleage סגול הבהרה

אם אתה ברונטית טבעית, ולא הכותרת עבור בהיר, בהיר יותר אבא של צבע, לבחור משהו חם באזור סגול במקום. זה יהיה הרבה יותר קל על השיער שלך, וזה יהיה גם קל יותר על הטון שלך העור מדי. אם אתה הולך כהה מדי, עשיר מדי, או קר מדי בשביל העניין, תצטרך לשנות את לוח האיפור שלך לחלוטין. הצבעים שאתה לבש לפני לא ילך עם החדש שלך ‘לעשות, ואתה עשוי לגלות כי קניית מותג חדש צבעים קוסמטיים יתחילו לעלות הון. ודא שאתה בוחר את הגוון הנכון מראש.

אפל Purple Balayage Highlights for Brunettes

15. ברי אומברה

מתוך סגול בהיר ואור, וצלילים כהים וחמים יותר, האחרונים הם בהחלט קל יותר של שני להשיג. הגוונים הקרירים, הקרים והקרים יותר, כגון לילך פסטל וסיגליות, ידרשו לעיתים קרובות יותר בצורה של טיפולים מקדימים. הם גם דורשים את האחזקה ביותר מדי. Red embones צריך להסיר לחלוטין עם גוונים בהירים וקלים הראשון. זה עבודה קשה אם אתה לא יודע מה אתה עושה, או השיער שלך הוא לא במצב נהדר מלכתחילה.

סָגוֹל Berry Ombre Hair Color Idea

16. אורך הכתף סגנון

דהייה של צבעי סגול כהה שלך הוא בלתי נמנע. שם אמרנו את זה. ואנחנו מצטערים על אומר את זה יותר מדי, אבל אתה בהחלט צריך להיות מודע לכך לפני שאתה חלק עם הכסף שנצברו קשה שלך. יש הרבה דרכים אתה יכול להאט את דהייה של צל יפה, וזה יכלול לא באופן קבוע שטיפת השיער שלך, החלפת מוצרי השיער שלך עבור בטוח, ללא סולפט אפשרויות. כמו כן, המעבר ממים חמים למים קרים בעת שטיפת השיער שלך יכול לעזור להילחם לדעוך.

סָגוֹל Shoulder Length Hairstyle

17. קצר, מתולתל & סגול

קצר ומתולתל הוא שיער נהדר אם אתה יכול למשוך אותו, זה חמוד girlie בבת אחת, במיוחד כאשר אתה זורק אלה תערובות סגול ורוד של צבע לתערובת. אם אין לך את השיער curlers ביד, לא פאניקה. אתה יכול להשיג גלים מקפצים יפה עם straighteners שלך אם אתה קפיצי אותם בכיוון הנכון. אתה לעולם לא צריך יותר מאשר straightenerers השיער שלך שוב!

קצר Curly Purple Hairstyle

18. ג’ם קטיפה

כאשר יש לך הרבה צבע כדי להשוויץ, מה דרך טובה יותר מאשר עם עיצוב קלוע זה מעורב בצורה מורכבת כדי להציג את כל הטון ואת הצל? צמות הם לגמרי עכשיו, ואת Kardashians להוכיח את העובדה. כאשר משלבים שניים של המגמות הגדולות ביותר של העונה – מנעולים סגולים כהים עם הצמות המופלאות האלה, יש לכם מתכון מוחלט להצלחה.

ריבה Velvet Hair Color Idea

19. ארוך, שיער ענבים סגול

יש כל כך הרבה גוונים וגוונים של סגול כהה לבחירה. אנחנו מעריץ גדול של שיער ארוך-סגול ארוך זה, ששמו מצוין כי הוא נראה קצת כמו צבע של ענבים. מצחיק את זה! אפילו עם גוונים כהים יותר כמו זה נראה אחד בצל בכל רחבי, יש הרבה תערובות של צבעים – אור וחושך משמשים כדי להוסיף נפח שבו לפני שאולי יש לך שיער דק. אם אתה לא יכול לגדל שיער סמיך, למה לא לזייף את זה עם תחבולות אור ואשליות?

ארוך Grape Purple Hair Color Idea

20. סגול הבהרה על שיער כהה

אם אתה רוצה להשיג מנעולים סגולים יפה כמו זה, תצטרך לשאול hairstylist שלך עבור סגול מדגיש על שיער כהה. או שאתה יכול פשוט להראות להם את התמונה הזאת, כמובן! על ידי הוספת מדגיש אתה יכול לשנות את המראה כולו של השיער שלך, ואתה יכול לעשות את זה בלי ללכת על כל צבע, אשר לעתים קרובות יכול להיות מרתיע מדי עבור כמה נשים. באמצעות מדגיש כדי להפוך את המראה שלך, אתה יכול להוסיף יותר ויותר כמו שאתה רוצה, או לתת להם להתפוגג לשנות את המראה שלך שוב שוב.

סָגוֹל Highlights on Dark Hair

21. סגול ענבים

הנה טיפ חכם מאוד שיעזור לך עם צבע סגול כהה שלך רעיונות להתפוגג בסוף כל זה יותר מדי …

כאשר אתה מוכן לשנות את המראה שלך שוב ואתה מפויג דוהה את הסגול, להשתמש בשמפו כסף. כמו סגול דוהה, זה יהיה לדעוך לסיים לילך / פסטל יותר, הרבה יותר קל לדעוך. ישנם מוצרים מסיר צבע שם בחוץ, וכמה מהם יש לנו באופן אישי השתמשו בהצלחה רבה עם, אבל הם לא ידידותיים מדי על השיער שלך, ולהשאיר אותו באופן טבעי כדי לדעוך היא תמיד האפשרות הטובה ביותר.

עַנָב Purple Hair Color Idea

אז עכשיו יש לך 21 יפה סגול כהה שיער רעיונות, אשר אחד יש לך השראה ללכת על השינוי? זה סוג של השנה שבה אלה כהים גוונים הם מאוד על המגמה, אז אולי הגיע הזמן שאתה rocked את זה?

No Replies to "21 מודגש טרנדי סגול כהה שיער צבע רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 − 71 =