21 שיקו ופשוט אפידו תסרוקות לשיער טבעי | insightyv.com

21 שיקו ופשוט אפידו תסרוקות לשיער טבעי

הקיץ הוא ממש מעבר לפינה, ועם מזג האוויר חם זה מגיע צורך שונה מאוד. זה צריך קצת שונה תסרוקות ועיצובים כדי לאפשר לך להגן על השיער שלך טוב יותר מן החום האפייה של השמש המפוארת. אם אתה מחפש את התסרוקות האופנתיות האופנתיות והפשוטות לשיער טבעי, אתה בהחלט מגיע למקום הנכון. מצאנו 21 עיצובים שאנחנו חושבים שאולי פשוט לתפוס את תשומת הלב שלך …

1. פו מוהוק

המוהוק הוא כזה סגנון מגניב, וזה מראה לך מתכוון העסק. כאשר אתה לא אמיץ מספיק כדי ללכת ‘מוהוק מלא’ אם כי, לבדוק את זה מוהוק faux במקום. באמצעות הצמות ואת לחמניות שטח קטן, יש לך הזדמנות ליצור מראה עצבני באמת ללא צורך אמצעים דרסטיים באמת … אתה יודע, כמו למעשה גילוח הראש שלך. זה נראה נהדר על כמה בנות, כמובן, אבל אנחנו לא בטוחים שאנחנו יכולים להתמודד עם הזמן לגדול בחזרה. אנחנו חסרי סבלנות.

פו Mohawk Natural Hair Updo

2. הדרכה עבור Updo אלגנטי

יש הרבה הדרכות על Instagram אם אתה מציץ. כמה מהם רעיונות שאולי אתה מתגעגע אם אתה שומר על עצמך בעולם Pinterest ו- Youtube. ישנם אנשים פחות ידועים מאשר שמות הדרכה גדולה ייתכן שכבר נתקלו, ובין אלה הם כמה אוצרות חבויים באמת. אתה בהחלט צריך להציץ ב Instagram אם אתה רוצה shik אופנתי תסרוקות updo לשיער טבעי כמו זה.

אֵלֶגַנטִי Wedding Step by Step Updo Tutorial for Natural Hair

3. האופדו קיץ מושלמת

זה Updo הקיץ המושלם הוא גם אלגנטי מודגש, וזה לא מה שאתה רוצה להיות הקיץ? ללא שם: עם מעט sass נזרק למעלה, כמובן. זה באמת מדהים כמה סגנונות שונים ועיצובים ניתן ליצור טכניקות קלעה פשוטה. זה סגנון קלוע גדול הוא בהחלט דרך מצוינת לשמור את השיער מעל הפנים שלך באותו חום חם ויפה!

מְפוּתָל Summer Updo Idea for Natural Hair

4. לחמניה + פו Bangs

באנגס הם די מפחיד מחשבה, במיוחד אם זה בפעם הראשונה שלך. כולנו ראינו את התמונות המחרידות והסרטונים על מדיה חברתית, נכון? אתה יודע את אלה – מישהו חותך את המפץ שלהם וזה בסופו של דבר נראה מגוחך לחלוטין, וגם בדרך כלל קצר מדי. פוני פוני הם דרך נהדרת של הנדנדה את המראה, מבלי ממש צורך לחתוך את השיער שלך להסתכן כל תקלות. כל שעליך לעשות הוא לסובב את לחמנייה / הדף קשר knot, ולהשאיר קצת בחינם, אשר תוכל להקניט לתוך מבט פו- pang כדי להתאים את מצב הרוח באותו יום. לאחר שתסיים עם אותם, רק לשחרר, ואתה תהיה שלך משבצות שלך לא חזרה שוב. כל כך פשוט, כל כך חכם!

פו Bangs Bun Updo for Natural Hair

5. צמה לתוך לחמניה נמוכה

כאשר אתה צריך מבט זה עושה את העבודה הוא פשוט סופר, זה נראה מתקתק את כל תיבות הנכון. שיער אפרו סוג נופל לעתים קרובות טרף ליובש, והוא יכול להיות שמאל נראה מטושטש ופרוע. פשוט נראה כמו זה אחד דורש מינימלי להתפתל ולהפוך. הם גם לא צריכים שום דבר חזק מדי שיכול לגרום נזק הקרקפת שלך.

לִקְלוֹעַ into a Bun Updo for Natural Hair

6. שטוח טוויסט אופדו + פומפדור

זה מראה כל כך נפלא, לא? יש לך את האפשרות הגדולה של היכולת להוסיף גובה לשיער שלך עם מאמץ מינימלי מאוד. אנחנו חושבים שאתה בהחלט צריך רוק זה. זה נראה pompadour בהחלט מתקתק תיבות הנכון אם אתה רוצה משהו שם עצבני, ואת פיתולים שטוח חמוד באמת לעזור להביא משהו יותר נשי לסיים את הכולל.

טִבעִי Hair Updo with Twists

7. קלוע קלוע גבוה

לקבלת מבט כי הוא כל כך נהדר כמו שאתה, מה דעתך על תסרוקות אופנתי שיק ו קל עבור שיער טבעי כמו זה? בעזרת צמות ופיתולים, אתה יכול בקלות להשיג לחמניה גבוהה עם הרבה לחמניות, ואתה יכול אפילו להוסיף אלה מסגרות פנים מסגרות להוסיף הילה של מיני סביב הפנים.

קָלוּעַ High Bun Updo for Natural Hair

8. לחמנייה אפודו עם סרט

Headbands הם דרך מצוינת livening את כל המראה שאתה כבר עושה על בסיס קבוע. אם אתה כבר מתנדנד הפוני נמוך, להוסיף סרט כדי להפוך באופן מיידי את נראית הרבה יותר נשית יום שיק. אתה יכול להוסיף את headband עם לחמניות נמוך, לחמניות גבוהות, ואפילו טבעי שמאל למטה לעשות גם. אני מניח שאנחנו אומרים כי אביזרי שיער הם סוג של עניין גדול.

אֵלֶגַנטִי Bun Updo with a Headband

9. מדהימה קלוע Updo

זה גדול, זה נועז, וזה יפה – 3 דברים שאתה רוצה מהתסרוקות האופנתיות האופנתי והשיער הטבעי שלך. שלושה דברים נוספים אתה רוצה להשיג שיער נראה נהדר כמו זה, הם שמפו הנכון, שמפו ומוצר היומיום סגנון כדי לעזור לשמור על השיער שלך לבדוק. אתה צריך להשתמש במוצר שנוצר במיוחד עבור סוג השיער שלך, היכן שניתן. אתה יכול פשוט למצוא את זה עובד!

צָרְפָתִית Braided Updo for Natural Hair

10. מתולתל בצד בנגס + לחמניה

קליפ פחות שרביט הוא רק הכלי הנכון כדי לעזור לך לקבל תלתלים הדוקים כזה כאשר אין לך המון זמן להפריש curlers. על ידי חצי חצי השיער בחזרה לחמניה נמוכה, בדיוק כמו זה נראה, אתה גם חוסך חצי זמן מסולסל. אלה חצי n סגנונות חצי הם נהדר כאשר אתה רוצה לעשות קצת מאמץ, אבל אין לך זמן לשים את כל העבודות.

טִבעִי Bun Updo with Curly Bangs

No Replies to "21 שיקו ופשוט אפידו תסרוקות לשיער טבעי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 6 =