21 צדדי יפה נסחף תסרוקות עבור הנשף | insightyv.com

21 צדדי יפה נסחף תסרוקות עבור הנשף

11. צחצוח מיושן צמה לתוך קוקו בצד

זה מדהים ומזוהם בסגנון ארוך מבולגן יקבלו ראשים מסתובבים.

פישטאיל Braid into a Side Ponytail Hairstyle

אנו יודעים כי צמות דיגטיל יכול לקחת הרבה זמן לצמה. כאשר יש לך שיער ארוך, זה די זמן וכאשר אתה מתכונן לנשף, הזמן הוא יקר. עם זה בחשבון, למה לא צריך את זה צולע fishtail צמה, אשר זורם לתוך קוקו. דיגטיל מפסיק ממש מתחת לאוזן שלך ואז אתה יכול להיות ארוך קוקו גלי. כדי ליצור את הצמה fishtail ייקח לא יותר מ 5 דקות, לקשור אותו עם להקה כדי לאבטח אותו במקום ואז לעטוף את השיער שלך סביב הלהקה כדי להסתיר את זה. ודא שיש לך את הגובה על הראש שלך. לא לאחוז את השיער חזק או אחר תאבד את המעלית.

12. מבולגן, שיער מתולתל עם פרחים

זה boho vibe הוא מדבק!

מְתוּלתָל Hairstyle with Flowers for Prom

תיזהר החבר ‘ה, תסרוקת זה נראה מדהים. האם אתה מעריץ סודי של בוהו? האם אתה אוהב את מראה החוף החוף? זה מאוד נשי אולטרה girly. זה מבולגן, יש לו תלתלים ואתה יכול לצוות אותו עם להקה פרח חמוד להוסיף את הסגנון שלך.

13. צ’אנקי Fishtail ברייד

לאחר שיער עבה יהיה לטובתך כאשר אתה בוחר צמה fishtail.

פישטאיל Braided Prom Hairstyle

זה צמה chunky נראה מרהיב ואתה יכול למזג עוד fishtail מגיע מהחלק העליון של הראש שלך עם טוויסט נוסף.

14. שיער גדול, מעוות בצד

שיער מעוות הוא כל כך קל לעשות.

גָדוֹל Curly Hair to the Side with Flowers

זה שיער גדול מעוות הוא בצד סחף ונראה טוב כמו צמה. למען האמת, בנות רבות רוצה תסרוקת פשוטה אך יעילה עבור הנשף כמו רבים נוטים לעשות את השיער שלהם. אם אתה יכול לחסוך זמן על השיער שלך, יש לך יותר זמן כדי להחיל את האיפור! כולם יכולים לסובב את השיער שלהם, אבל לא כולם יכולים לצמה. זה סגנון מדהים יכול להתחרות עם כל הצמות בחוץ אז להביא אותו על ולקבל פיתול.

15. מבולגן, משוך- Braid

לצלילי משיכה מלוכלכים יש סגנון משלה.

מְשׁוֹך Through Braided Hair for Prom

זה נראה כל כך מפורט ומורכב אבל זה פשוט כמו קוקו! לקשור את השיער שלך בצד קוקו לטאטא; להוסיף hairband כמה סנטימטרים למטה. ואז לעשות חור בסעיף 2 אינץ ‘ולהגיע דרך הפער, משיכת דרך השיער שלך מתחת. המשך לעשות את אותו התהליך עד שתגיע לסוף. נסה את זה היום ותראה בעצמך.

16. פשוט צד קוקו

אתה לא מרגיש את הצמות?

פָּשׁוּט Ponytail Hairstyle to the Side

אולי אתה רוצה את השמלה שלך להיות מוקד הערב. אם כן, זה תסרוקת פשוטה ויוצאת דופן יתאים לצרכים שלך. שמור את הקפיץ בשיער שלך לקשור את הקוקו. לעטוף סביב כמה גדילים וסיימת! כמה זה קל ומהיר? עכשיו אתה יכול לחשוב לעשות את הכניסה שלך!

17. מבולגן הולנדית בריד לתוך צמה חזק Fishtail

צלב הולנדי מבולגן, שנופל לתוך דג דיגטלים – פשוט פשוט נופל.

צָמוּד Side Fishtail Braid for Prom

Fishtail ו ההולנדי לצמות נראה שיק במיוחד אם הם מעורבים יחד. זה נהדר כמו שזה מבולגן אז אל תדאג כמה גדילים נופלים למטה. את fishtail נשמרת די חזק ולכן אין צורך למשוך את הקצוות, אשר תחסוך לך זמן. לאחר שסיימת את הדגיג, השאר אותו כמו שהוא. הוסף פרח או עלה שיער כדי להשלים את שתי הצמות.

18. גדול ושופע צד- Swept שיער

זה הנשף שלך אז למה לא ללכת גדול?

גָדוֹל Voluminous Side Braid Hairstyle

שיער גדול בולט גורם לך להרגיש מיד כמו נסיכה. לאחר שיער שופע נראה נהדר ומשחרר הדיווה הפנימית שלך! זה שיער צד סחרחר ייראה מדהים עם כל סגנון של השמלה.

19. ראש קלוע

מי צריך אביזרי שיער?

קָלוּעַ Fishtail Headband Hairstyle

כאשר אתה מתנדנד תסרוקת קלוע כי מטאטא על הראש שלך, זה נראה כמו hairband ולכן אין צורך להוסיף שום דבר. השיער שלך מדבר בעד עצמו. זה יהיה אהוב על ידי אנשים רבים.

20. חמוד קלוע תסרוקת

צמות צרפתי צמה fishtail נראה כל כך חמוד.

קָלוּעַ Prom Hairstyle for Long Hair

התחל על ידי braiding השיער שלך בצד. לאחר שסיימת עם הצמות הקטנות יותר, אז אתה יכול להתחיל על הצמה יפה שלך ארוך fishtail. הצמות הקטנות יתמזגו לתוך הדיגטיל הארוך שלך שנראה שמימי. ודא שיש לך כמה רופף עומד תלוי למטה אשר מסגרת הפנים שלך נראה סופר girly. אל תשכח לסלסול את החוטים הקדמיים כדי לסיים את המראה.

21. בריד הולנדי גדול לצמה של דג

תסתכל על תערובת זה לא יאומן של צמות.

מְשׁוּחרָר Side Swept Fishtail Braid

צמה הולנדית גדולה נופלת ללא פגע אל צמה של ציד דג. ייתכן שיהיה עליך לבקש מחבר לעזור לך עם הגב קלוע, כפי שאתה לא תוכל לראות מה קורה. שוב, סגנון זה ניתן ליצור בצורה מסודרת או מבולגן. זה יהיה תלוי את האווירה שאתה הולך. אם יש לך שמלה פשוטה שיק, ייתכן שתרצה ללכת מבולגן עם השיער שלך. התצלום הוא מבט מסודר עם כמה גדילי המעצב את הפנים. אם אתה חדש או את fishtail או צמה הולנדית, או אפילו את שניהם, ייתכן שתרצה לתרגל את התספורת כפי שהוא יכול להיות די fiddly. בפועל עושה מושלמת וזה בהחלט שווה את זה.

No Replies to "21 צדדי יפה נסחף תסרוקות עבור הנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 53 = 62