21 תסרוקות מגן הטוב ביותר עבור נשים שחורות

כאשר מסתכלים על תסרוקות המגן הטוב ביותר עבור נשים שחורות, אתה רוצה משהו זה יהיה למעשה לעשות את הטריק - לתת לך דרך ללבוש את השיער שלך איך אתה רוצה תוך גרימת נזק מינימלי לחות או rehydrating השיער באותו זמן.

זה המקום שבו היופי האלה באים לידי ביטוי - התסרוקות המגן הטוב ביותר עבור נשים שחורות ... אה, ולמה הם עובדים!

1. Havana Twists

באמצעות הרחבות שיער הוואנה, פיתולים אלה נוצרות עם שתי גדילים (במקום שלושה עם cornrows ו braids). אם אתה רוצה טוויסטים גדולים ומלאים יותר, אתה מפעיל מתח מינימלי. אם אתה רוצה פיתולים דקים, אתה מושך אותם חזק יותר. קל ללבוש אבל יקר יותר מאשר טוויסט אחר סגנונות, אלה ידרוש לא מעט preplanning ותחזוקה, משהו שאתה בהחלט צריך לזכור.

הוואנה Twists Protective Hairstyle for Black Women

2. פו לוקס

אלה הפכו פופולריים יותר ויותר עם השנים וזה לא קשה לראות למה. פו locs יכול להיות גם זמני וקבוע, נותן לך דרך יפה להגן על השיער שלך, חוט או חומר סינתטי ארוגים סביבו. אתה יכול לקבל שיער אדם, כמו גם שיער סינתטי חוט, ואתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של צבעים נותן לך מיליון דרכים ללבוש אותם.

פו Locs Protective Hairstyle

3. גאנה בריידס

סגנון אפריקאי של ללבוש את השיער שלך בדיוק כפי שהשם מרמז, צמות גאנה הן צמות ארוכת טווח, המציע דרך לך יש שיער נהדר כאשר הזמן פשוט לא בצד שלך. אלה היו פשוט קלוע בחזרה משוחרר על עורף הצוואר שבו בשלב, אתה יכול בקלות לחבוט אותם או ללבוש אותם בזנב סוס.

גאנה Braids Protective Hairstyle for Black Hair

4. Box Box

לסובב אותם בצד אחד, ללבוש אותם משוחררים, לזרוק אותם בחזרה בזנב סוס או לארוג אותם לתוך לחמנייה ... אין שום דבר שאתה לא יכול לעשות עם הצמות תיבה ימין ואפילו משוחק כלאחר יד, הם יפים להסתכל. במשך ימים האיפור שלך ואביזרים נמצאים על הצבע, לשמור את השיער הרחק מן הפנים כמו זה מראה מעוותת גדולה קלוע.

קופסא Braids Protective Hairstyle for Summer

5. צמות הסרוגה

כאשר צמות הסרוגה לפענח, הם נראים מתולתל יפה כל עוד אתה שומר אותם היטב hydrated ומתוחזק, frizziness יהיה נמוך, להבטיח שאתה יכול ללבוש את המראה שלך יותר. אלה צמות הסרוגה הם מקסים בהחלט בעקבות 90 של vibe אשר פגע העונה עם נקמה.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Braids Protective Hairstyle

6. מתפתל עם פופ של צבע

אהבנו את הטבע שסחף צד זה של פיתול גדול זה, ואנחנו גם אוהבים את הגוון האדום המתפרץ דרכם גם, דרך קלאסית נוספת לחידוש המראה שעשויות ללבוש אלף פעמים קודם לכן, אבל זה נראה קצת שונה. אתה יכול לשנות את הצבע שלך בכל פעם שאתה הראש שלך מעצב אופנה, ואתה יכול אפילו להוסיף צבעים מרובים אם אתה רוצה. איזה צבע combos היית לבוא עם?

טוויסטים with a Pop of Color

7. פאה ​​אישית

כמובן, אתה יכול פשוט all-out לרמות לבחור פאה אישית כדי מושלמת את המראה שלך. אנחנו אוהבים את זה, סגנון חמוד ומתולתל עם רק את הכמות הנכונה של ברונאל ברומל פועל דרך למדד נוסף. מה אתה חושב? האם תוכל להיות אמיץ מספיק כדי לסובב מראה גדול ונוצץ כזה? אנחנו רוצים לראות את הגרסאות שלך!

טִבעִי Looking Wig Protective Hairstyle

8. פעמיים בריו Halo

אהבנו את צמיד ההילה הכפול הזה, מתאים למלאך כמובן! מה שאנחנו אוהבים הכי הרבה על זה הוא פופ מוצק של ריצה אדומה בהירה דרך הצמות! למה לא להוסיף קצת פופ עדין של צבע לצמות שלך ופיתולים? זה עוזר לך להתבלט מן הקהל, בואו נודה בזה, שרוצה להיראות כמו כולם בכל מקרה?

קָלוּעַ Protective Hairstyle for Black Women

9. Twists קצר

אביזרי שיער הם דבר גדול מאוד עכשיו, ואנחנו מאה אחוז מאוהב אלה חבלים שרוך שורה מגניב, או אזיקים שיער כפי שהם ידועים אחרת. הוסף אותם corrows הרגיל שלך או פיתולים כדי accessorise בדיוק כמו שאתה עושה עם עגילים, שרשראות, צמידים וסוגים אחרים של תכשיטים. Bling אותו!

קצר Havana Twists Protective Hairstyle

10. צמות קצרות

רק בגלל שאתה יכול לקבל אורך לא אומר שאתה צריך אורך. המשקל של כל השיער הזה גורם ללחץ ומתח על הקרקפת שלך יכול להזיק זקיקים כך מעת לעת, ללכת קצת קצר יותר ממה שאתה בדרך כלל היה. אלה צמות קצר סופר מדהים עדיין לשלב מראה קלוע יפה יחד עם אורך קצר באופן קבוע.

קצר Box Braids Protective Style

No Replies to "21 תסרוקות מגן הטוב ביותר עבור נשים שחורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 − = 32