21 טרנדי מתכתי ציפורניים עיצובים להעתיק עכשיו

11. מאט סגול ומתכתי

מה דעתך על הצבעים האלה? אתה יכול להחיות את זה להסתכל עם מספר כלשהו של גוונים מדי - כחול בהיר עבור הציפורניים בהשתתפות, למשל, וכן יפה הירוק / מראות ההולוגרפית מראה עבור שאר? זה אחד שהוספנו לרשימת המטלות שלנו.

דָהוּי Purple and Metallic Nail Art Design

12. ירוק מסמרים מתכת ציפורניים

אם אתה עובד עם עיצובים ציפורניים מתכתי בצורה של מסמר עוטפת, ודא כי אתה מחיל את העטיפה בדרך הנכונה לתת לך את זה משטח חלק. אתה צריך להתחיל עם מעיל בסיס על הציפורניים שלך. ברגע זה מיובש, לתפוס את המסמרים שלך עוטף ולמצוא את אלה המתאימים ביותר לגודל הציפורן שלך ואת הצורה. לקלף אותם, למקם אותם על הציפורן, ולאחר מכן להשתמש בציפורן (קלות), או מקל עץ כתום להחליק אותו. השתמש בקובץ ציפורניים ומספריים לחתוך, ולאחר מכן הקובץ, את הקצוות של מסמר לעטוף משם, ואתה צריך להישאר עם סיום מתכתי שלך. הוסף מעיל העליון ואתה בעצם טוב ללכת.

ירוק Gold Metallic Nail Art Design

13. פשוט ציפורניים מתכת ציפורניים

לפני שתתחיל לנסות לנסות כל אלה עיצובים ציפורניים מתכתי, לוודא הציפורניים שלך נקיים מלכתחילה. משמעות הדבר היא להיפטר מכל לק ציפורניים שנותרו מן מניקור האחרון שלך, נותן את הידיים לשטוף טוב. מיין cuticles שלך החוצה, הגיש את הציפורניים לתוך הצורה שאתה צריך, ולוודא לך שום דבר נשאר על הידיים, אפילו לא קרם יד.

כסף Metallic Nail Art Design

14. עצה צרפתית מתכתי

האם ידעת כי הציפורניים שלך רק לגדול על 1 / 10th של סנטימטר מדי חודש? זה לא ממש הרבה, ואתה תהיה נסלח עבור הכותרת אל מסמר עבור הרחבות. אנחנו עושים את זה מספיק ... אבל אתה צריך לטפל הציפורניים שלך אם אתה נתקל הרחבות, ולהתחיל עם, אתה יכול לנסות להשתמש בשמן זית על הציפורניים שלך cuticles במקום קרם הרגיל שלך.

מַתַכתִי French Tip Nail Art Design

15. שחור וירוק

ציפורניים מסמר הם בהחלט אחת הדרכים הקלה ביותר לתיק את עצמך עיצובים ציפורניים מתכתי, וגם אם אתה מתכנן על לקשט מעל הדף, לפחות יש לך נקי, חלקה ריק ריק כדי להתחיל את יצירת מופת על. אתה בדרך כלל למצוא את העטיפה תימשך עשרה ימים, אז הם שווים את זה.

דָהוּי Black and Metallic Green Nails

16. לבן & זהב

אם אתם מתכננים להשתמש אבני חן ו embellishments ריינסטון על הציפורניים שלך, הנה טיפ שימושי תצטרך לדעת - תמיד לשאת בקבוק קטן של דבק מסמר בתיק או בכיס. אלה אבני חן קטנות יש הרגל של נפילה, ממש לפני הזדמנות צילום הזהב, ואם אתה לא רוצה שזה יהיה הרוס, יש פנינה חילוף ודבק כלשהו לתקן את כל הטעויות.

דָהוּי White and Metallic Gold Nails

17. פינק מתכתי ציפורניים עם אבני חן

זה לוקח הרבה זמן ומסירות כדי לתקן אותם אבני חן במקום על גבי הציפורניים שלך. זו הסיבה שיש רק אחד "מעוטר" מסמר הוא רעיון נהדר. מסמר אחד הצייר לעתים קרובות שואבת את העין כלפי זה, כלומר יש להכפיל את ההשפעה של הרבה ציפורניים מעוטרים. על רקע רקע המתכת הוורוד היפהפה של הציפורניים האחרות, הניגוד פועל פלאים.

וָרוֹד Metallic Nails with Rhinestones

18. מסמרים כחולים מתכתיים

שמן קוקוס הוא דרך מצוינת לנסות לעודד כמה צמיחה מסמר בריא. אם אתה רוצה מסמרים לגדול, ולא להסתמך על הרחבות, ישנם חומרים מזינים חשובים בשמן קוקוס לעודד אותם לגדול מהר יותר, חזק יותר, ועוד. ישנם גם נכסים קיימים שמן קוקוס אשר נאמר כדי לעזור להילחם זיהומים פטרייתיים, למעשה להרוג שתי ציפורים עם אבן אחת! קל הוא טוב, נכון?

פָּשׁוּט Metallic Blue Nail Art Design

19. זהב כהה הארון ציפורניים

מסמרים קבורה הם בחירה קלה יותר אם אתה לא יכול להתמודד עם אלה מסמרים ארוכים ומחודדים. ניסית פעם לקחת כסף מהרצפה עם הציפורניים המחודדות האלה? זה בלתי אפשרי - מצאנו כי מסמרים קבורה הם הרבה יותר קל לטפל. אנחנו רק מחפשים תירוץ לסלע את הציפורניים האלה זהב כהה הארון באמת. אין בכך בושה.

מַתַכתִי Dark Gold Coffin Nails

20. זהב פשוט מתכת ציפורניים

אם אתה מצטרף מסמר לעטוף כדי לקבל את העיצובים מתכת מתכתי, אתה צריך לוודא שאתה נותן את הציפורניים הפסקה כל פעם מחדש. זה אותו דבר עבור הרחבות מסמר גם. הציפורן שלך צריך לנשום כדי לגדול בריא. אם זה לא יכול, להיות נחנק לצמיתות על ידי לקים, עטיפות, הרחבות, ועוד דברים, הציפורניים שלך יגדל שביר ולא בריא בכלל.

פָּשׁוּט Gold Metallic Chrome Nail Design

21. זהב מתכתי עיצוב מסמרים קצרים

אם אתה מוצא את הציפורניים שלך יש הרגל של הולך צבע צהוב מוזר פעם יש לך גוון כהה יותר ללטש אותם במשך כמה ימים, אתה יכול לקרב אותו עם מיץ לימון. כל שעליך לעשות הוא להשתמש במיץ לימון על משטח קיר כותנה או כדור, ולנגב אותו על הציפורן ברגע שיש לך להשתמש אצטון ללא מסיר פולנית.

מַתַכתִי Nail Art Design for Short Nails

אנו מקווים כי אלה ציפורניים מתכתי עיצובים נתנו לך שפע של השראה, אבל אנחנו לא יכולים לחכות כדי לראות אילו יצירות יפה לך לבוא עם. הוסף אבני חן, מרקמים שונים, להפוך אותם ארוך, קצר, נוצץ כמו שאתה אוהב, אבל הקפד להראות לנו! תן לדפי המדיה החברתית שלנו לשלוח לנו את העיצובים שלך.

No Replies to "21 טרנדי מתכתי ציפורניים עיצובים להעתיק עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    53 − = 50