21 אלגנטי אצבע ציפורניים עיצובים עבור האביב והקיץ

11. אלגנטי רוז זהב ציפורניים אצבע

רוז זהב הוא בחירה אופנתית לך מסמרים אצבע. זה גם אלטרנטיבה נחמדה אחרים metallics כמו זהב וכסף. אתה יכול לבחור זהב ורוד נוצץ, כרום עלה זהב או משהו מבריק כמו אחד בהשתתפות. אלה יהיה רעיון נהדר עבור מאני פדי ההתאמה מדי.

אֵלֶגַנטִי Rose Gold Toe Nails

12. פדיקור ורוד מודגש

לאחר מכן, יש לנו עוד ורוד, אלגנטי אצבע מסמר עיצוב. חלק מן הציפורניים צבועים ורודים תוססת, כמה ורוד בהיר ושניים יש עיצוב נצנצים. זהו רעיון פדיקור מהנה ותוסס. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או פשוט לבחור בצל ורוד אחד גוון אחד נצנוץ של אלגנטיות.

נוֹעָז Pink Toe Nail Design

13. הבוהן הצרפתי נייל עיצוב עם אבני חן

אם אתה אוהב את המניקור הצרפתי עם גבישים הוסיף, אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא שלנו מדי. במקום שיש את אבני החן בתחתית הציפורן, אבני חן אלה הונחו בראש סביב קצה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי הוא יצירתי וייחודי. זה עיצוב גלאם שיתאים לכל אחד.

צָרְפָתִית Toe Nail Design with Rhinestones

14. זהב נצנצים לבן אצבע הציפורן עיצוב

תראו גלאם הקיץ עם נצנוצי זהב ומניקור לבן. זהב ולבן משלימים זה את זה יפה ונראים נהדר על בהונות. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה לזה עם chevrons זהב או פשוט לבחור נצנצים ולבנים.

לבן and Gold Toe Nail Design

15. פרחים בצבעי מים מהודרים

הרעיון הבא שלנו מסמר אצבע תכונות פרחים בצבעי מים אלגנטי. אנחנו אוהבים פרחים בצבעי מים כי המראה הגמור הוא רך, יפה ועדין. אתה יכול למצוא הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך עם טכניקה בצבעי מים. ללבוש עם נצנוץ כמו הציפורניים בהשתתפות או עם פולנית קלה.

אֵלֶגַנטִי Flower Toe Nail Design

16. ורוד פדיקור Glitter

לאחר מכן, יש לנו פדיקור נצנצים ורודים. על עיצובים מסמר רבים נצנצים משמש בקצה הציפורן המבטא, אולם על מסמרים אלה נצנצים משמש בתחתית. אנחנו אוהבים את הרעיון היצירתי והייחודי הזה. אתה יכול ליצור מחדש פדיקור ורוד או לבחור כל לוח צבעים על פי בחירתך.

וָרוֹד and Glitter Toe Nail Design

17. גלאם פדיקור עם נוצץ

אם אתה רוצה glam ו אלגנטי אצבע מסמרים, אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. ציפורניים אלה צוירו בזהב עם מסמר מבטא אחד. המבטא מסמר יש אבני חן ועיצוב יפה. זהו רעיון מדהים ואתה יכול לקבל סטנסילים ומדבקות כדי לעזור לך ליצור עיצוב מהודר.

אֵלֶגַנטִי Pedicure with Sparkle

18. ציפורן אצבע מסגיר

אהבה מסמרים נצנצים? אז אלה ציפורניים הם חייבים שיהיו ברשותך באביב ובקיץ. שני ציפורניים היו מכוסים נצנצים וכל השאר צבועים ורודים עם טיפים נצנצים. יש גם כמה אבני חן מדי. אנחנו אוהבים את זה נראה כי זה אלגנטי, כיף תוססת אשר מושלם עבור העונות הקרובות.

אֵלֶגַנטִי Pink Glitter Toe Nails

19. כסף גלית מבטא נייל

הרעיון הבא שלנו מסמר קל לשחזר אבל מאוד מסוגנן. ציפורן כל צבוע לבן עם מסמר מבטא נוצץ כסף. כסף לבן הוא שילוב אלגנטי מאוד שיתאים לכולם. ציפורניים כאלה ייראה נהדר לכל אירוע, אולי אפילו אירוע מיוחד כמו חתונה.

כסף Glitter and White Toe Nail Design

20. די פלורלי מבטא נייל עיצוב אצבע

כאן יש לנו עוד עיצוב אלגנטי פרחוני ציפורן אצבע. רוב הציפורניים ורודות עם ציפורן מבטא פרחוני אחד. אתה יכול לקנות סטנסילים ומדבקות כדי לעזור לך ליצור מבט דומה. אתה יכול אפילו להתנסות עם צבעים שונים כדי ליצור עיצוב ייחודי משלך.

אֵלֶגַנטִי Floral Accent Toe Nail Design

21. אלגנטי עיצוב תחרה עם נוצץ

אחרון ברשימה שלנו זה פדיקור תחרה מדהימה. אמנות תחרה ניתן ליצור עם מדבקות מסמר ואתה יכול ליצור כל עיצוב שאתה אוהב. זה פדיקור הוא מקור נהדר של השראה. יש לה צבעים בהירים, נוצץ תחרה אשר כל ליצור מראה אלגנטי.

אֵלֶגַנטִי Lace Toe Nail Design with Sparkle

אנו מקווים שהיית בהשראת אלה עיצובים מסמר הבוהן אלגנטי עבור האביב והקיץ.

No Replies to "21 אלגנטי אצבע ציפורניים עיצובים עבור האביב והקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 2 =