21 הטוב ביותר של 4 יולי מסמרים לחגוג בסגנון – insightyv.com

21 הטוב ביותר של 4 יולי מסמרים לחגוג בסגנון

11. גלית כוכבים ופסים

לאחר מכן, יש לנו כוכבים נוצצים ופסים מניקור להראות לך. ציפורניים אלה נראה מדהים ייתן לכולם קנאה הציפורן ביום. המראה הזה נוצר עם OPI “Alpine שלג” ו “DS Magic”, סין Glaze “רובי משאבות” ו Seche מסמרים מעיל העליון. האמן גם השתמש ניקיון T ניקוי ומברשות פרטים.

נִצנוּץ 4th of July Nails

12. יצירתי טפטוף 4 יולי ציפורניים

הרעיון הבא שלנו מניקור תכונות פסים אדומים ולבנים עם טפטופים כחולים על הקצות. אנחנו אוהבים את הרעיון היצירתי הזה משום שהוא משתמש בפסים ובצבעים הפטריוטים בצורה אמנותית. אתה יכול לשחזר את הציפורניים האלה או פשוט יש מסמר אחד לטפטף כמו מסמר מבטא. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך ליצור את טפטוף מסתכל בבית.

יְצִירָתִי Drip 4th of July Nails

13. כוכב חמוד ופסים נייל מבטא

חוגגים את ה -4 ביולי בסגנון עם מניקור כמו הבא שלנו. רוב הציפורניים אדומות וכחולות עם שני מסמרים מבטא. אחד מבטא מסמר תכונות נצנצים כסף השני יש פסים וכוכב אחד. מניקור כזה ייראה מדהים אחרי החגיגות. זה יתאים לכל אורך הציפורן ואת הצורה.

פָּשׁוּט 4th of July Nail Design for Short Nails

14. פסים וכתמים

לאחר מכן, יש לנו רעיון פולקה חמוד נקודה. כמה ציפורניים צבועות בפסים אדומים ולבנים, האחד נצנצים כסופים והאחרים נמצאים בשוליים כחולים ולבנים. אנחנו אוהבים את המראה הזה כי הוא משתמש פסים קלאסיים עם הדפסה מסוגנן כמו נקודות פולקה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או לבחור להדפיס את עצמך במקום כתמים.

פָּשׁוּט Nail Design with Stripes and Spots

15. 4 יולי מסמרים כוכב

אנחנו אוהבים את הרעיון הבא! זה מניקור תכונות מעיל בסיס לבן עם הרבה כוכבים קטנים אדום, כחול וכסף על הדף. מניקור כזה מושלם לאירוע מיוחד. המבט נוצר עם עיטורי נייל ארט “לבן” לק, סרנדיפיטי “Big Red Bow”, סאלי הנסן “פסיפיק כחול”, אלה + Mila “מראה מראה”, Whats Up מסמרים סטנסילים כוכב סופר שיק לכה שיש כוכב מעיל העליון.

4 of July Star Nails

16. כוכב ג ‘רם אדום מסמרים נצנצים

מחפש רעיונות מסמר נוצץ? אז אלה ציפורניים יכול להיות בשבילך! לציפורניים יש לקרצון כחול עם שני ציפורניים. אחד המבטא מסמר יש פסים גל אדום ולבן והשני הוא נצנצים כחולים עם קישוט כוכב. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או פשוט לבחור אחד הדגמים מבטא עם נצנצים. כך או כך זה ייראה מדהים!

אָדוֹם and Blue Glitter Nails for 4th of July

17. נצנצים דגל ציפורניים

הרעיון הבא שלנו הוא בהשראת הדגל האמריקאי כך מושלם עבור 4 יולי! ציפורניים אלה להשתמש בצבעים של הדגל עם נצנצים ותכונות כוכבים ופסים. המראה נוצר עם אונה Maharani Ramie, UNA רובי הבהקה, אורלי הציפורניים הצי המלכותי, Whats Up מסמרים סרט סטרייט סטרייט ו חילזון ויניל כוכב ויניל / מדבקות.

נִצנוּץ Flag Nails for the Fourth of July

18. כוכבים ופסים מתכתיים

הנה לנו עוד כוכבים יצירתיים ופסים הרעיון. זה מניקור משתמש מתכתי אדום וכחול עם כוכבים פסים מעל. אתה יכול ליצור מסמרים דומים או פשוט לבחור אחד הסגנונות במקום שניהם. עיצוב כזה יתאים לכל אורך הציפורן ואת הצורה.

מַתַכתִי Stars and Stripes Nails

19. אדום, כחול וכסף דוט ארט

לאחר מכן, יש לנו מניקור נקודה פולקה יפה להראות לך. הציפורניים יש לק לבן עם כתמים של אדום, כחול וכסף על הדף. אתה יכול לבחור את אותם צבעים עבור הנקודות או פשוט לבחור אחד או שני צבעים. כך או כך יהיה לך מניקור מסוגנן.

אָדוֹם, Blue and Silver Polka Dot Nails

20. גל מסמרים עם כוכבים

מחפש מניקור מסוגנן ויצירתי? אז זה הרעיון הבא בשבילך! הציפורניים יש רקע פס גל אדום ולבן עם כוכבים כחולים מעל הדף. אנחנו אוהבים את הציפורניים האלה כי הם כל כך אמנותיים! אתה יכול ליצור מחדש את אלה או לערבב את הצבעים. אולי לנסות פסים כחולים ולבנים עם כוכבים אדומים או להשתמש בכל שלושת הצבעים כמו פסים.

ייחודי and Creative 4th of July Nails

21. כוכבים ופסים

אחרון ברשימה שלנו של 4 יולי מסמרים רעיונות זה כוכבים ופסים נראים. ציפורן אחת כחולה עם פסים לבנים והמסמרים האחרים לבנים עם פסים. ציפורניים כאלה הם אופנתיים דרך אופנתית לחגוג את האירוע. עיצוב כזה יתאים לכל צורה מסמר אורך.

חָמוּד Stars and Stripes Nails

אנחנו אוהבים את הרעיונות האלה מסמר ומקווים שמצאת את הציפורניים המושלמות עבור חגיגות 4 ביולי שלך!

No Replies to "21 הטוב ביותר של 4 יולי מסמרים לחגוג בסגנון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.