21 הטוב ביותר של 4 יולי מסמרים לחגוג בסגנון

תן את הציפורניים שלך מהפך פטריוטי זה 4 יולי עם אמנות הציפורן! מצאנו 21 יצירתי 4 של יולי מסמר רעיונות להשתמש כוכבים, פסים קלאסי אדום, לבן וכחול. ישנם סגנונות שונים רבים כללו עיצובים נוצצים כדי הציפורניים תכונה הדגל האמריקאי. אתה יכול לקחת את הרעיונות האלה לפגישה הבאה שלך סלון או אפילו ללכת על יצירת כמה נראה עצמך. לפי העיצוב שתבחר, יהיה לך סט מסוגנן של מסמרים 4 יולי עבור כל החגיגות!

1. כוכבים פטריוטים ופסים

הרעיון הראשון מסמר ברצוננו להראות זה כוכבים ופסים עיצוב. ציפורניים אלה לקחו השראה מהדגל של ארצות הברית כמה מסמרים יש פסים וכמה כוכבים. ציפורניים פטריוטיות אלה מושלמות ל -4 ביולי. אתה יכול להסתכל על הדרכות באינטרנט כדי ליצור את הפסים ואתה יכול לקבל סטנסילים עבור כוכבים.

פַּטרִיוֹטִי Stars and Stripes Nails

2. 4 יולי של פדיקור רעיון

אתה יכול ג 'אז למעלה את הבוהן מסמרים לאירוע מיוחד מדי! בדוק את זה 4 יולי של רעיון פדיקור. מסמר אחד צבוע אדום, לבן וכחול, בעוד שלכל אחד מהם יש צבע אחד. זהו רעיון מסוגנן זה יהיה די פשוט לעשות בבית. אתה יכול להשתמש לקים ציפורניים כמו בהשתתפות עם אפקט שימרי או צבעים פשוטים.

4 of July Pedicure Idea

3. דגל האמריקאי מסמרים

לאחר מכן, יש לנו מסמרים דגל אמריקאי. שני ציפורניים תכונה גרסה יצירתי של הדגל בעוד לאחרים יש פסים וכוכבים. אתה יכול לקחת השראה מסמרים אלה ופשוט לבחור את עיצוב הדגל או אחד האחרים, אתה לא צריך להשתמש בהם כל כדי ליצור מניקור מסוגנן.

אֲמֶרִיקָאִי Flag Nails for the 4th of July

4. כוכב אבני חן

אתה לא צריך לבחור דגל עבור 4 יולי שלך מניקור, אתה יכול פשוט לקחת השראה ממנו במקום. ציפורניים אלה צבועים אדום וכחול עם מסמר מבטא לבן. מסמר המבטא תכונות אדום, כחול, פנינים ברורות עם כוכב כסף. זהו מראה סופר חמוד שייראה נהדר אחרי היום נגמר מדי.

אָדוֹם, White and Blue 4th of July Nails

5. פסים עם כוכב מבטא נייל

הרעיון הבא שלנו הוא הצהרה ביצוע 4 יולי מניקור. הציפורניים תכונה פסים אדומים ולבנים עם מסמר אחד כחול לבן מבטא כוכב. מבט זה נוצר עם לקים OPI ב "Big Apple Red", "שלג אלפיני" ו "המכונית שלי יש חיל הים". הכוכבים והפסים נוצרו עם ויניל T נצנוץ עם מעיל העליון של מסמרים Seche.

פסים and Starts 4th of July Nails

6. כוכבי כסף ופסים

אם אתה רוצה מניקור שחוגגת את האירוע אבל נראה מסוגנן ללבוש אחרי מדי, אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. הציפורניים לקחו השראה מן הצבעים הפטריוטים ואת הכוכבים והפסים בצורה יצירתית. כמה ציפורניים צבועות באדום, אחת זוהרת כסף, אחת עם פסים כסופים והאחרונה כחולה עם כוכב כסף. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה וזה יתאים לכל אחד.

זוהר 4th of July Nails

7. אמנותי צבע שבץ נייל אמנות

מחפש ייחודי 4 יולי של רעיון מניקור? אז אתה צריך לבדוק את הציפורניים הבאות. הציפורניים יש לק לבן עם משיכות מכחול אדומות, כחולות וכסף על הקצות. זה רעיון אמנותי כזה. זה מושלם עבור כל מי שרוצה מראה אופנתי החגיגות. אמנות כמו זה יתאים לכל אורך הציפורן ואת הצורה.

4 of July Coffin Nails

8. לב אדום, כחול ולבן

לאחר מכן, יש לנו רעיון חמוד סופר אמנות הציפורן! הציפורניים יש מעיל בסיס כחול בהיר עם לבן, לבן וכחול לבבות על הדף. אם אתה אוהב לעשות את הציפורניים שלך אז אתה יכול ליצור את המראה הזה בבית. לבבות ניתן ליצור עם קיסם ויש הדרכות באינטרנט המציגים את הטכניקה הזו.

חָמוּד 4th of July Nail Art Design

9. כוכבים 3D עם פסים ו Glitter

הרעיון הבא שלנו הוא מושלם עבור 4 יולי! הציפורניים צבועות אדום וכחול עם שני מסמרים מבטא. אחד המבטא מסמר תכונות נצנצים כסף והשני הוא כחול עם פסים אדום ולבן. זה נגמר עם כוכבי כסף. כוכבים 3D כמו אלה ניתן לקנות באינטרנט ייתן לך מראה סיים מדהים.

4 of July Nail Design for Long Nails

10. אדום, לבן וכחול כוכבים

אתה לא צריך לבחור כוכבים פסים, אתה יכול פשוט לבחור אחד. הנה דוגמה מצוינת למניקור כוכב 4 ביולי. הציפורניים צבועות כסף עם כוכבים אדומים, לבנים וכחולים. כדי ליצור מסמרים כמו אלה יהיה עליך: OPI לקים ב "Alpine שלג", "5 תפוחים גבוה" ו "My Pal Joey", צבע מועדון נייל Lacquer "נבל על זה" ו Seche מסמרים מעיל העליון או מוצרים כמו אותם.

אָדוֹם, White and Blue Star Nails

No Replies to "21 הטוב ביותר של 4 יולי מסמרים לחגוג בסגנון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3