21 הטוב ביותר תיבת ג ‘מבו צמות תסרוקות

11. סגנון בורגונדי

אינסטגרם / aliyahisqueen

אינסטגרם / עליון

כי ... למה לא? זה נראה יפה ואתה יכול אפילו להתאים את השפתון שלך לשיער שלך!

זכור שאתה צריך לשקול מחדש את גוון עיפרון הרגיל שלך אם אתה משנה די דרמטי. ג 'ט שחור גבות אולי לא עובד עם זה בורדו, אדום נראה למשל.

12. גריי סטייל

אינסטגרם / beauty_depot

אינסטגרם / יופי

אם אתה חושב שאתה לא יכול לעשות את הכסף / צבע אפור כי כולם משתולל על השנה רק בגלל שיש לך צמות תיבת, אתה טועה. זה נראה יפה לחלוטין וכולנו מאוהבים בו.

שאל הסטייליסט שלך לתת לך מתכתי אפור כסוף (או להראות להם את התמונה הזאת) וליהנות לסיים גימור שלך. זה עלול לקחת זמן כדי להשיג את המראה הזה אם יש לך כהה תיבת הצמות להתחיל עם אז לא חושב שזה משהו שאתה יכול לעשות בשעה מהירה.

13. מגניב חצי Updo

אינסטגרם / kjs_braids

אינסטגרם / kjs_braids

כזה מראה מגניב וזה יהיה מושלם ללבוש עם פרחים בשיער שלך למשך הקיץ!

לסובב את הצמות תיבת כי היה מסגרת הפנים שלך, אם יש לך את אורך, לסובב אותם לתוך לחמניה בסגנון chignon אתה יכול לראות לכיוון החלק האחורי של הראש. שוב, במקום בטוח ואולי לחשוב על הוספת כמה אזיקים שיער?

14. ג 'מבו Box Box לתוך הקוקו

אינסטגרם / kjs_braids

אינסטגרם / kjs_braids

צעיפים הם דרך מצוינת להוסיף קצת ספייס למראה כי אחרת היה די כל יום. משוך את הצמות שלך בחזרה לקוקו גבוה וכשתסיים, לעטוף את headscest שלך, silkyest headscarf סביב הבסיס לפני קשירת למקומו. הוסף כמה סיכות בובי כדי לוודא שזה לא זז, ולהוסיף כמה לגעת לגעת עגילים משם אתה הולך.

פשוט מדהים. מה עוד אפשר לבקש?

15. אלגנטי Half Updo

אינסטגרם / kjs_braids

אינסטגרם / kjs_braids

לפעמים האירוע דורש קצת אלגנטיות ומה יותר טוב זה חצי אלגנטי למעלה לעשות? אתה מקבל כדי להראות את אורך השיער היפה תוך הוספת טוויסט למראה.

כל שעליך לעשות הוא לסובב את הצמות ג'מבו התיבה שלך לתחוב אותם מתחת לעצמם, או להזיז אותם סביב כדי ליצור לולאה, לפני מאובטח במקום עם סיכות בובי. אתה יכול בקלות להוסיף אביזרי שיער או תכשיטי שיער למראה זה אבל אם אתה לובש עגילים גדולים, ראוותניים, זה יכול להיות חכם להשאיר אותם בחוץ.

אתה לא רוצה השיער שלך לגנוב את כל המוקד שלך, אתה?

16. צמות חום בהיר לתוך לחצי חצי

מָקוֹר: weheartit.com

מקור: weheartit.com

עוד מבט נועז אבל עם קצה שונה במקצת, יש לך גם לחמניה מנעולים ארוכים עם עיצוב שיער זה קופסת הקופסה, מושלם עבור מראה את האיפור שלך על fleek היום!

קח את הצמות תיבת רק מן החלק העליון של הראש בדיוק כפי שאתה יכול לראות כאן לפני מתפתל לתוך לחמניה, גבוה ככל שתרצה. להשאיר את השאר למטה ולהוסיף האזיקים אם אתה אוהב אבל בכנות, אנחנו לא נראה זה צריך שום דבר אחר.

17. סגנון בראמל בראמל

אינסטגרם / raye_mamas

אינסטגרם / raye_mamas

אתה אוהב לאכול קרמל אז למה לא סלע קרמל צמות תיבת צבע? זה משהו קצת שונה מ חום או בלונדינית, כמעט שילוב של שני יחד. אם אתה לא יכול להחליט או סתם רוצה להיראות קצת שונה עבור אירוע גדול, לתת לו מערבולת.

18. צד סחף סגנון

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

לטאטא את הצמות תיבת מצד אחד למשנהו עם פרידה עמוקה היא דרך מצוינת ליצור פוני- pangs. פשוט להשתמש כמה הצמות שלך לקשור סביב מסת השיער, מתנהג כמו hairband. זה נהדר "אני לא יכול להיות מוטרד להסתכל" כי זה עדיין נראה מדהים.

19. חום בהיר סגנון + שפתיים אדומות

אינסטגרם / shaurenza

אינסטגרם / שאורנזה

כאשר יש לך איפור כל כך על הצבע, אתה לא צריך שום דבר אחר, להשאיר את השיער שלך נחמד וטבעי. קח את זה בחזרה מן הפנים שלך ולתת לו לעשות את הדבר. עם שפתיים אדומות גדולות כאלה, מי צריך את הסחת דעת בכל מקרה?

20. ג 'מבו שחור Box Braids

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

שחור תמיד באופנה אז צוות השמלה השחורה הקטנה שלך עם צמות קופסה שחורה גדולה!

זכור תצטרך לעבור את שגרת האיפור שלך אם אתה נעלם מן בלונדינית קלה לשחור סילון. זה יכול לגרום לך להיראות קצת שטף החוצה אז ייתכן שיהיה עליך לעלות את המשחק הבסיס.

21. סגנון ירוק כהה

אינסטגרם / voiceofhair

Instagram / voice of haair

וואו! איזה מראה! אם אתה לא חושב על צמות תיבת ירוק כהה, אתה לא יודע מה אתה חסר. אלה הם באמת אלה מגניב שראינו בזמן ואנחנו צופים כי כולם ירצו את המראה. רק לשאול את מעצב אופנה עבור ירוק כהה ... יותר טוב, להראות לה את התמונה הזאת! ��

*****

אז מה אתה חושב? האם אתה אמיץ מספיק כדי לנסות את כל סגנונות תיבת הצמה מדהים ראית ברשימה זו? למה לא לחשוב מחוץ לקופסא (תסלח את משחק המילים ... או לא!) וללכת על משהו אחר? אם אתה משועמם של לובש את הצמות שלך באותה דרכים ישנות, להפוך את הצבע או לשחק עם האופן שבו אתה מעצב את 'לעשות.

יצירתי - אנחנו מעיזים אותך! 

(ואז תג לנו על Instagram #StayGlam כך נוכל להתפעל היצירות שלך!)

No Replies to "21 הטוב ביותר תיבת ג 'מבו צמות תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 2