21 יפה שחור וזהב ציפור עיצובים – insightyv.com

21 יפה שחור וזהב ציפור עיצובים

מחפש אמנות ציפורן חדשה? אז אתה במקום הנכון! מצאנו 21 ציפורניים שחורות וזהב כי אתה אוהב. שחור וזהב מחמאה אחד את השני יפה וליצור מסמרים זוהרים. אנחנו אוהבים את השילוב הזה צבע וחושבים שגם אתה. יש רעיון לכולם, מן פסים, נצנצים כדי לסכל זהב מדהים. תסתכל, כל עיצוב יכול להיות ניסו בבית או שאתה יכול לקחת את התמונה אל מסמר הציפורן שלך.

1. פשוט שחור ציפורניים זהב

הרעיון הראשון שלנו מסמר זה מניקור שחור מדהים עם שני מסמרים מבטא זהב. זהו עיצוב קל לשחזר וזה ייראה מסוגנן על כל מסמר אורך וצורה. אתה יכול לבחור לקים ציפורניים דומים או אולי לבחור שחור מבריק או זהב נצנצים.

פָּשׁוּט Black and Gold Nails

2. שחור, זהב ולבן נייל עיצוב

שחור וזהב הוא שילוב אופנתי. צבעים אלה נראים נהדר עם גוונים אחרים מדי. כאן יש לנו רעיון עיצוב הכולל פולנית לבנה. כפי שאתה יכול לראות, שלושת הצבעים ליצור מניקור מדהים. אתה יכול ליצור מחדש עיצוב דומה כמו בהשתתפות או שאתה יכול לקחת עיצוב אחד ומערבבים את הצבעים או לבוא עם משלך. אולי אתה יכול להשתמש נקודות פולקה פסים רק שחור וזהב מדי.

שָׁחוֹר and Gold Nails with Stripes and Polka Dots

3. מסמרים שחורים עם פלאש של זהב

לאחר מכן, יש לנו מניקור שחור כי יש הבזק של זהב על כל מסמר. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה עיצוב כי זה פשוט ומסוגנן. אתה יכול ליצור מבט דומה בבית על ידי ציור פס זהב על כל מסמר עם לקים זהב או כדי לקבל לסיים מצית, אולי לנסות תרסיס על פולנית. רק הקפד לכסות את פולנית שחורה כי אתה לא רוצה להיות זהב.

שָׁחוֹר Nails with a Flash of Gold

4. שחור מסמרים שחורים עם זהב נצנצים

ציפורניים מסמר עיצובים הם סופר אופנתי. הרעיון הבא שלנו מראה כיצד ליצור את המראה הזה עם שחור וזהב. הציפורניים צוירו בשחור עם מטאטא זהב על כל ציפורן. זה רעיון כזה רעיון יפה. מסמרים כמו זה יהיה מושלם עבור לילה בחוץ, מסיבה או אירוע מיוחד אחר.

מְסוּגנָן Black Nails with Gold Glitter

5. שחור וסטילטו זהב מסמרים

אנחנו אוהבים את הרעיון הבא מסמר! ציפורני הסטילטו הארוכות צוירו בצבעי שחור מט, נצנוצי זהב וגוון מתכתי שמזכיר לנו בנות ים. שילוב זה הוא מסוגנן כל כך שיק. אם אתה רוצה לעשות הצהרה אופנתי אז זה מניקור בשבילך. ניתן גם להשתמש בשחור מבריק ופולנית זהב ללא נצנוץ כדי ליצור מראה דומה.

שָׁחוֹר and Gold Stiletto Nails

6. מסמרים שחורים עם בלינג

Bling את מניקור שחור עם מסמר זהב מסמר. ציפורניים שחורות בהשתתפות יש מסמר מבטא עם החיה בעל חיים. יש כל כך הרבה ציפורניים זהב חתיכים אתה יכול לקנות באינטרנט, בכל צורה ועיצוב. מראה פשוט אבל glam כזה יתאים לכל אורך הציפורן ואת הצורה.

שָׁחוֹר Nails with Gold Bling

7. שחור ושחור חברון מסמרים

אתה יכול גם להוסיף כסף זהב שלך מניקור שחור. כאן יש לנו רעיון שברון עם פסים שחורים, זהב וכסף. זהו עיצוב מהנה ומסוגננת. המראה נוצר עם הלקח מסמר איזדורה ב פתיתי כסף, פתיתי זהב וכהין כמהין. Chevrons ניתן ליצור עם קלטת, אבל עבור מניקור זה סטנסיל שברון מ Twinkled T שימש.

שָׁחוֹר and Gold Chevron Nails

8. מסמרים זהב מסוגנן עם מסמר מבטא שחור

מחפש מניקור ייחודי? אז זה הרעיון הבא בשבילך! כאן יש לנו מסמרים ברורים עם עיצוב לסכל זהב, יש גם מסמר מבט שחור שחור. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה שיק ו הצהרה עושה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או לקחת השראה מן האלמנטים כדי ליצור נייר זהב משלך ועיצוב שחור. שחור מבריק יכול לשמש גם.

מסוגנן Gold Nails with Black Accent Nail

9. שחור וזהב ציפורניים נצנצים

לאחר מכן, יש לנו רעיון חמוד שחור וזהב. ציפורניים אלה הם שחור מט עם זהב עיצובים נצנצים. כמה ציפורניים יש cuticles זהב, מסמר אחר יש לב זהב יש מסמר מבטא זהב. הלב יפה ואלגנטי. אתה יכול ליצור את הלב עם קיסם או סטנסיל.

שָׁחוֹר and Gold Glitter Nails

10. מאט שחור וציפורניים זהב

ציפורניים שחורות מט נראה כל כך אלגנטי ואלגנטי. הנה יש לנו דוגמה מדהימה של איך אתה יכול זוג מט שחור וזהב יחד. ציפורניים אלה הן ארוכות ושחורות עם שני מסמרים מבטא. ציפורניים המבטא הם שחורים ו מכוסה זהב עם עיצוב נצנצים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה קפוא עם פולנית אפור ואז לשים את העיצוב השחור שלך מעל הדף.

אֵלֶגַנטִי Matte Black and Gold Nails

No Replies to "21 יפה שחור וזהב ציפור עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.