21 עיצובים מסמר אלגנטי עבור ציפורניים קצרות – insightyv.com

21 עיצובים מסמר אלגנטי עבור ציפורניים קצרות

11. מניקור ורוד עם נייל מבטא ניצוץ

אור ורוד פולנית היא בחירה יפה, זה הולך עם כל צבע העור נראה נהדר על ציפורניים קצרות. ורוד נראה יפה כמו שזה אבל כדי לעשות את זה תוספת גלאם להוסיף כמה אבני חן כסף. מסמר מבטא כזה פשוט נותן למניקור שלך גימור אלגנטי.

וָרוֹד Manicure with Sparkly Accent Nail for Elegant Nail Designs for Short Nails

12. כסף צרפתי מניקור

אהבת את המניקור הצרפתי הזהוב? אז אתה תאהב את הציפורן הבאה שלנו אלגנטי מסמר. זה מניקור הוא מניקור צרפתי כסף. הוא אלגנטי, נוצץ ויפה. משהו כזה יכול להיווצר בבית ואת פולנית כסף ניתן להשתמש בעיצובים אחרים. מאני כסף כזה יהיה מושלם לאירוע מיוחד.

כסף French Manicure for Elegant Nail Designs for Short Nails

מניקור תוססת עם נייל מבטא ניצוץ

הבחירה הבאה שלנו היא עיצוב מהנה ואלגנטי. הוא כולל ציפורניים תוססת שנוצרו עם “איפה mojito שלי?” על ידי מודיש פולנית ואת המבטא הציפורן הוא Relon Holographic Pearls. אנחנו אוהבים את המראה הזה כמו שזה יהיה בחירה מצוינת עבור הקיץ. זה מניקור נועז שניתן ליצור בקלות בבית.

תוססת Manicure with Sparkly Accent Nail for Elegant Nail Designs for Short Nails

14. עיצוב נוצה עדין

הבא יש לנו עיצוב מסמר אלגנטי זה תכונות נוצות יפות. הציפורניים מלוטשות בצבע ורוד כהה ושני ציפורניים מבטאים נוצה לבנה עדינה. נוצות ניתן ליצור עם סטנסילים ומדבקות הזמינים באינטרנט. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה או לבחור פולנית בסיס שונה.

עָדִין Feather Design for Elegant Nail Designs for Short Nails

15. סגול גוונים ו Glitter

הנה דרך נוספת להשתמש נצנצים כסף כדי ליצור מניקור יפה. ציפורן כל צבוע עם פולנית שונה ויש לו מסמר מבטא נוצץ. זה נראה עובד כל כך טוב כי למרות הצבעים שונים הם משלימים זה את זה בצורה מושלמת.

סָגוֹל Shades and Glitter for Elegant Nail Designs for Short Nails

16. צבע מניקור רב

אם אתה אוהב את הרעיונות מניקור עם צבעים פולנית שונים נצנצים, אתה אוהב את הבחירה הבאה שלנו. זה אחד תכונות שני גוונים של כחול, לכה לבן כסף נצנצים. כל הצבעים האלה הם שונים אבל לעבוד ביחד יפה. אמנות כמו זה נהדר, כי אתה יכול ליצור את המראה הזה או להשתמש בכל צבע בנפרד. עם כמה צבעים את העיצובים מסמר אלגנטי אפשרי אינסופית.

רַב Color Manicure for Elegant Nail Designs for Short Nails

17. רוז זהב מסמרים נצנצים

רוז זהב הוא חייב להיות עבור 2023. זה גוון זהב אלגנטי כבר חייב להיות אופנה, אביזרים ויופי. עכשיו אתה יכול לקבל את זה על הציפורניים שלך! ציפורניים אלה תכונה קצר מסמרים ורוד בהיר עם ורדים זהב נוצץ מבטא מסמרים. ציפורניים אמנות כמו זה יהיה מדהים עבור לילה או חתונה.

ורד Gold Glitter Nails for Elegant Nail Designs for Short Nails

18. עיצוב גליטר יפה

Glitter ניתן להשתמש במובנים רבים. אם אתה רוצה מראה אלגנטי כי הוא אופנתי למניקור הבא עשוי להיות בשבילך. זה mani כולל מסמרים קצרים עם שני מסמרים מבטא. ציפורניים המבטא תכונה עיצוב משולש כסף נוצץ. עם אמנות הציפורן ככה אתה מקבל את הטוב משני העולמות. זה יכול להיות מחדש בכל ערכת צבעים.

יפה Glitter Design for Elegant Nail Designs for Short Nails

19. אור מניקור עם עיצובים מסמר אלגנטי אלגנטי

אבני חן? אז אתה אוהב את הבחירה הבאה שלנו! זה כולל מסמרים קצרים עם שני מסמרים מעוטרים. אחד תכונות עיצוב קטן נוצץ בעוד הציפורן הבאה היא על פנינים. זהו מראה חמוד שיתאים לכולם. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם שני מסמרים או רק אחד. אתה צריך פולנית די, אבני חן ומעיל העליון ברור.

אוֹר Manicure with Gem Accent Nails for Elegant Nail Designs for Short Nails

20. בכל רחבי נצנצים

לאחר מכן, יש לנו לבחור כי יכול בקלות להיווצר בבית. ציפורניים אלה תכונה יפה בכל רחבי נצנצים. Glitter הלקים הם דרך קלה לתת לך מניקור אלגנטי. כל מה שאתה צריך הוא אחד glitter פולנית. יש כל כך הרבה גוונים נצנצים שם בחוץ כל כך פשוט לבחור האהוב עליך!

את כל Over Glitter for Elegant Nail Designs for Short Nails

21. Funky Glitter מסמרים

אחרון ברשימה שלנו זה עיצוב נצנצים funky. זהו מקור נהדר של השראה לפרויקט הציפורן הבא שלך. אתה יכול ליצור מחדש את האמנות הזאת בצבעים שלך או פשוט להשתמש באחד הציפורניים מבטא. עם אמנות הציפורן ככה אתה מקבל מראה אלגנטי כי הוא המפץ על המגמה.

פאנקי Glitter Nails for Elegant Nail Designs for Short Nails

אנו מקווים שמצאתם השראה למבט הבא שלכם מהעיצוב המסמר האלגנטי שלנו.

No Replies to "21 עיצובים מסמר אלגנטי עבור ציפורניים קצרות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.