21 מדהים ציפורניים נייל עיצובים עבור האביב

האביב הוא כמעט כאן! מזג האוויר הולך ומתבהר, הטמפרטורות מתעוררות והטבע פורח. עולם האופנה והיופי קיבל השראה מהפלורלים הפורחים השנה. דרך אופנתית ללבוש את המגמה פרחוני זה עם אמנות הציפורן. אז, תסתכל על מבחר 21 הטוב ביותר של ציפורניים פרחוני כי הם באביב 2017 חייב להיות!

1. פרחים בהירים

אם אתה אוהב להתנסות עם הציפורניים שלך, אז אלה הם בשבילך. אלה פרחים חמודים יהיה להאיר את כל התלבושת עבור האביב. יצירת מראה זה ידרוש יד יציבה וכמה תרגול - כפי שהוא יכול להיות אתגר באמצעות היד הלא דומיננטי שלך! עם סבלנות ועטים מסמר תוססת אתה יכול ליצור מסמרים יפה בדיוק כמו אלה.

בָּהִיר Floral Nail Art Design for Spring

2. פריחה סגולה בלינג

הציפורניים הבאות הן קובעי ההצהרה. אלה יש הרבה אלמנטים קטנים כמו לקים שונים, פרחים קריסטלים שיוצרים מראה כללי מדהים. בעיצובים הראשונים כמו אלה נראה מאוד קשה אבל כאשר נשבר למטה לתוך צעדים זה מראה כי כל חובב הציפורן יכול ליצור מחדש סגנון דומה.

דָהוּי Floral Nail Art Design for Spring

3. לבן עם פרחים עדינים

לבן הוא מועדף באביב ובקיץ. הצל עובד כל כך טוב על מסמרים כי אתה יכול ללבוש כפי שהוא או להוסיף כמה פרחים קטנים ויפים כמו אלה. ציפורניים לבנות לבן נראה אלגנטי אופנתי לכל אירוע. לבן הוא פולנית מצרך גדול כפי שהוא הולך עם כל הצבעים, כך שתוכל להתנסות עם פרחים שונים ודפוסים.

לבן Nails with Delicate Flower Nail Art for Spring 2017

4. קורן רוז נייל עיצוב

ורדים הם סמל של יופי. אז, לתת את הציפורניים יפה מהפך באביב עם אמנות ורדים פשוטים. אתה יכול ליצור עיצובים מדהימים כמו זה עם שני לקים קיסם. זה באמת יכול להיות פשוט ויש הרבה מדריכים מקוונים. מוסיפים כמה גבישים קטנים למגע גמור.

אָדוֹם and White Rose Nail Design with Crystals for Spring 2017

5. Funky ב פרחים

מגמות עבור האביב הם על להיות מודגש להתנסות עם סגנונות חדשים, וזה מה מסמרים כמו כל אלה. אתה יכול ליצור עיצוב כזה אחד באמצעות העברות שונות ועוטפת. בחר כמה מדבקות פרחים, לקים שונים גבישים קטנים יש כיף ערבוב והתאמה!

רשת דייג Floral Nail Art Design

6. בקושי יש פורח

אם אתה מחפש אמנות ציפורניים פרחוני כי הוא עדין אז עיצוב כזה בשבילך. הציפורניים יש מעיל ברור של פולנית עם תכונות עדינות. מטאטא של ירוק בהיר עם משיכות של סגול ליצור מראה פרחוני. אלה יהיו דרך יפה לסיים את כל התלבושת האביב.

אביב Nail Art Design for Short Nails

7. מודגש ורוד ושחור

רק בגלל לוחות צבע מקבלים בהירים עבור האביב לא אומר כי שחור צריך להיות שלל. שחור הוא גוון אופנתי שמתאים לכל דבר. על עיצוב זה ורוד בהיר שימשה בסיס צבע עם דפוס יפה פרחוני שחור. שלב את זה עם נצנצים ורוד וכסף ויש לך מראה סופר מסוגנן אחד.

אֵלֶגַנטִי Matte Floral Nail Design for Spring

8. בוטני מסמר אמנות

עכשיו החורף הוא כמעט מעל הטבע מתחיל לפרוח. אתה יכול לקחת השראה מחיות הבר, צמחים ירוקים ופרחים תוססים ליצור אמנות הציפורן אופנתי. עם מעיל ברור של לק ציפורניים כמה מדבקות מסמר אתה יכול בקלות ליצור מראה זה אחד. אם אתה מרגיש arty נוסף אתה יכול אפילו לנסות מחדש את העיצובים עם עטים מסמר.

בּוֹטָנִי Inspired Nail Art with Plants, Flowers and Insects for Spring 2017

9. טרנדי

טוליפ הם פרחים יפים ופופולריים. אז, זה לא מפתיע כי צבעונים נמצאים בשימוש בציפורניים אמנות. עבור אמנות זו, יש לטאטא רך של צהוב באביב עם עיצוב צבעוני ורוד חמוד. זוהי דוגמה נוספת של איך מסמרים לבנים ניתן ללבוש בדרכים שונות.

לבן Nails with Pink Tulip Style Nail Art for Spring 2017

10. ציפורן ניחוח פרחוני

לא בטוח עם מסמר pens? אז אולי יש לנו את הפתרון המושלם. עם עיצוב כזה אחד כל מה שאתה צריך הוא פולנית בוהקת כמו ורוד ניילון תוססת ניילון לעטוף. מסמר wraps הם קלים לשימוש ואם אתה מאבק יש מועיל הדרכות באינטרנט. מסמר לעטוף תימשך כך הוא מושלם עבור אירועים מיוחדים וחופשות.

וָרוֹד Nails with a Bright Floral Accent Nail and Small Crystal for Spring 2017

No Replies to "21 מדהים ציפורניים נייל עיצובים עבור האביב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 41 = 46