21 רעיונות אבטיח חמוד אבטיח

זה הקיץ וזה אומר ללבוש צבעים בהירים וליהנות. זה גם כאשר הציפורניים יצירתיים לצאת ממצב תרדמה. ומה יכול להיות יותר כיף מאשר פירות השראה מסמרים? אנשים רבים נוטים להתנסות עם צבע הציפורניים שלהם בתקופת הקיץ. זה בסדר מצדנו, כמו שאנחנו אוהבים את זה! יש סוג אחד של מסמרים אנחנו סופר לאהוב עכשיו וזה מסמרים אבטיח. אין שום דבר כי פעימות זה עיצוב מסמר חמוד!

כן, אתה באמת לקרוא את זה, הזכרנו את אבטיחים פירות. זה נשמע מטורף, אנחנו יודעים, אבל אבטיחים משתלטים על עולם הציפורניים. מי לא יאהב ציפורניים מצוירות כאלה? הם כיף, תוססת, בהירה ומזכירה לנו לאכול יותר פירות!

אתה עשוי לחשוב כי יכול להיות רק סוג אחד של אבטיח מסמר עיצוב, אבל לחשוב שוב. יש כל כך הרבה ויש לנו לבוא עם 21 של רעיונות אבטיח חמוד אבטיח לך לנסות את זה בקיץ. ציור שמח!

1. פסטל מסמרים אבטיח

צבעי פסטל נחוצים העונה. כמו בכל קיץ, הצבעים הם חובה. ודא שיש לך אלה צבעים פסטל בתיבת הציפורן שלך. כל מה שאתה צריך זה ורוד פסטל ורוד מסמר ירוק לק ציפורן שחור על זרעי אבטיח. אתה יכול להשיג את המראה הזה בקלות רבה.

פַּסטֵל Pink and Green Watermelon Nails

2. אבטיחים + גליטר = Combo מושלם

אבטיח נצנצים נראה מדהים ביחד. גליטר מגדיר את מצב הרוח בקיץ. כאשר יש מסמרים אבטיח, אתה תמיד יכול לערבב ולהתאים עם צבעים אחרים ואפקטים. אתה יכול לראות בתמונה זו, כי צבעי אבטיח נראה כל כך טוב עם ורוד חיוור / לכה מסמר בעירום עם מגע של נצנצים.

אבטיח and Glitter Nail Design

3. בסיס לבן + אבטיח ורוד

הכל על הבסיס עם הציפורניים האלה. אלה מסמרים אבטיחים מבוססי לבן ואנחנו חושבים שהם נראים אלוהיים. הם עושים לבלוט יותר מאשר גרסה מבוססת ורוד. אם אתה טוב באמנות, אתה יכול אולי להוסיף את האבטיחים כמו צילום מדי!

לבן Watermelon Nail Idea

4. אבטיח אצבע נייל עיצוב

בקיץ, אנשים נוטים להיות מניקור מקסים, אבל לשכוח את בהונותיהם! זה כמובן העונה כאשר בהונות שלנו הם על הצג, אז למה לא ללכת בעקבות ולצייר את הציפורניים שלך עם Vibeelon Vibe! אלה נראים כל כך כיף ואנחנו אוהבים איך הבוהן הגדולה היא על כל האבטיח בעוד השאר הם בצבע ורוד בהיר.

אבטיח Toe Nail Design

5. עיצוב חמוד עבור ציפורניים קצרות

אם יש לך מסמרים קצרים, אין לך פחד, אתה עדיין יכול להיות מסמרים אבטיחים מדהימים. תסתכל על אלה. תראה איך הם נראים פנטסטי והם עושים ציפורניים קצרות להיראות יותר. ייתכן שתרצה להשתמש סרט מסמר על cuticles כך אתה מקבל את התוצאות הטובות ביותר.

אבטיח Nail Design for Short Nails

6. פולקה דוט & אבטיחים מסמרים

מיני אבטיחים עם נקודות פולקה! מערבבים אותו על ידי כמה מסמרים אבטיח אחרים, נקודות פולקה. אתה צריך יד יציבה לצייר על אבטי מיני. היצמד לבסיס לבן עבור מסמרים אבטיח יש בסיס צבע בהירים עבור מסמרים נקודה פולקה.

פּוֹלקָה Dot Watermelon Nail Design

7. מאט אבטיחים מסמרים

אם אתם מחפשים מיוחד ועיצוב שונה מעט, לנסות אלה מסמרים מט. בקיץ, אנשים נוטים לשמור על מסמרים מבריק אבל אתה יכול להיות שונה לבחור להיות מסמרים דהוי. הנושא אבטיח עובד כל כך טוב אפקט מבריק מאט.

דָהוּי Watermelon Nail Art Design

8. אבטיח מסמרים מבטא

ציפורניים הדגשה עדיין trending. הם כבר בסביבה כבר כמה שנים ואנחנו לגמרי מבינים למה כל כך הרבה אנשים אוהבים אותם. זה הכל על ניסויים הולך עם מה שאתה אוהב. ציפורניים הדגשה יכול להיות כל מסמר תבחר, זה לא חייב להיות האצבע, אם כי רבים בוחרים לעשות את זה. אתה עשוי לחשוב שיש את האבטיח על כל הציפורניים הוא קצת יותר מדי בשבילך. זהו סגנון מושלם שיתאים לצרכים שלך ועדיין, יהיה לך את הציפורניים trending האחרונה. לכו על ציפורניים אבטיח מבטא לראות כמה מחמאות אתה מקבל!

אבטיח Accent Nail Art Design

9. אבטיח טיפים

לא מרגיש את הציפורניים אבטיח מלא? לאחר מכן נסה את אלה. אלה רק עצות אבטיח וקל לעשות. אתה צריך ורוד, ירוק, צהוב לכה מסמר שחור ואולי כמה מסמר קלטת עבור השורות.

חָמוּד Watermelon Nail Design for Summer

10. טעים!

אלה נראים כל כך טעים! מסתכל על ציפורניים אלה יגרום לך רעב. אם אתה אוהב אבטיחים, אתה רוצה לאכול אחד מיד! אלה כה בהירים ותוססים. את ההשפעות על עצות עשוי להיראות קשה לעשות אבל אתה יכול להשיג זאת באמצעות מברשת ציפורניים. אם אין לך מברשת ציפורניים, אתה יכול להשתמש צמר צמר גפן. עם עיצוב זה, אף אחד לא יטעה מה הנושא!

מְפוֹרָט Watermelon Nail Design

No Replies to "21 רעיונות אבטיח חמוד אבטיח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =