21 עיצובים מסמר אלגנטי עבור ציפורניים קצרות – insightyv.com

21 עיצובים מסמר אלגנטי עבור ציפורניים קצרות

הציפורניים שלך לא צריך להיות ארוך יש אמנות ציפורן מדהים, אתה יכול גם יש עיצובים funky נוצר על מסמרים קצרים יותר. כדי לקבל השראה מצאנו 21 עיצובים מסמר אלגנטי מסמרים קצרים. יש עיצוב לכולם אם אתה מחפש מסמרים קיץ מסוגנן או עיצובים יפה לאירוע מיוחד.

1. לבן וזהב נצנצים

קודם כל יש לנו את זה יפה מניקור לבן. לבן הוא בחירה צבע נהדר עבור הקיץ, אם אתם מחפשים משהו glam אתה יכול להוסיף זהב נצנצים בדיוק כמו אלה. כל מסמר יש התזה של נצנוץ מסמר אחד הוא בכל רחבי נצנצים. השילוב לבן וזהב הוא מדהים וניתן להשתמש בו כדי ליצור עיצובים מסמר אלגנטי רבים.

לבן and Gold Glitter for Elegant Nail Designs for Short Nails

2. ורוד ומתכתי ציפורניים

הבא יש לנו את זה מניקור ורוד חמוד עם מסמרים מבטא מתכתי. פינק הוא בחירה צבע יפה עבור הציפורניים שלך ואת גוון מתכתי מוסיף מגע של אלגנטיות. עיצוב כזה יכול בקלות להיווצר בבית עם רק שני צבעים פולנית. אתה יכול ליצור מחדש את mani עם צבעים דומים או שונים. רק לוודא את הצבעים להתאים.

וָרוֹד and Metallic Nails for Elegant Nail Designs for Short Nails

3. לבן מסמר עיצובים אלגנטיים

מחפש משהו אופנתי ואלגנטי? אז זה מניקור בשבילך! ציפורניים אלה תכונה פולנית ורוד בהיר עם שני מסמרים מבטא לבן. ציפורניים המבטא תכונה רזה רצועות של נצנצים ורוד פנינים. יש אפילו פנינים קטנות על מסמר ורוד אחד. מסמרים כמו זה יהיה כיף ליצור ואתה יכול גם להשתמש בכל האלמנטים או פשוט לבחור אחד כמו נצנצים כדי להפוך את המראה הייחודי שלך.

לבן Accent Nails for Elegant Nail Designs for Short Nails

4. זהב צרפתי מניקור

תן מניקור צרפתי שלך מהפך אלגנטי באמצעות לק ציפורן זהב! שינוי פשוט זה יכול מיד glam את מניקור הרגיל שלך. משהו כזה יהיה מושלם עבור לילה בחוץ, אירוע מיוחד או אפילו חתונה. אנחנו אוהבים את המראה הזה.

זהב French Manicure for Elegant Nail Designs for Short Nails

5. גוונים שונים של כחול

לא ניתן לבחור אילו לקים להשתמש? אז למה לא להשתמש יותר מאחד. זה מסמר funky עיצוב נוצר עם גוונים שונים של כחול. ציפורניים אמנות כמו זה נהדר עבור הקיץ. הוסף פנינה נוצצת על הציפורניים שלך כדי להפוך את התוצאה הסופית יפה ו שיק. צור מחדש את המראה הכחול או בחר את הצבע שלך. רק לוודא הלקים שלך הם גוונים שונים של אותו צבע.

שונה Shades of Blue for Elegant Nail Designs for Short Nails

6. ציפורן ניחוח פרחוני

פרחים הם דרך מצוינת לתת את הציפורניים שלך מראה אלגנטי. יש כל כך הרבה סטנסילים ומדבקות זמין באינטרנט, כך שתוכל ליצור אמנות משלך עם פרחים האהובים עליך וצבעים. ציפורניים פרחים נהדרות עבור הקיץ חתונות.

פִּרחִי Accent Nail for Elegant Nail Designs for Short Nails

7. אור ורוד ו Glitter

Glitter לא מצליח להיראות זוהר ויפה. המניקור הבא שלנו על ציפורניים קצרות מראה איך אתה יכול ג’אז עד מסמר צבע עם נצנצים. העיצוב מסמר נראה יפה כי נצנצים הוא גוון כהה יותר פולנית. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם רק שני הלקים. פינק היא בחירה מצוינת עבור הקיץ.

אוֹר Pink and Glitter for Elegant Nail Designs for Short Nails

8. מניקור לבן עם נצנוץ

הנה עוד מניקור לבן מדהים. זה מאני תכונות נוצץ מבטא מסמר. כל מה שאתה צריך כדי ליצור את המראה הזה הוא פולנית לבן, אבני חן ומעיל העליון ברור. לבן הוא צבע ההשקעה הגדול, כי אתה יכול ליצור כל כך הרבה נראה שונה. עיצובים מסמר אלגנטי כזה יהיה יפה לכלה.

לבן Manicure with Sparkle for Elegant Nail Designs for Short Nails

9. מסמרים אור עם מסמר הדגשה קריסטל

הבא יש לנו מניקור נייטרלי פשוט עם מסמר מבטא אחד. המסמר מבטא רק פנינה אחת נוצצת. זהו עיצוב מסמר מינימלי אבל זה יפה. נייטרלים הם בחירה מצוינת אם אתה רוצה מראה אופנתי, מניקור זה יכול להיות מחדש עם גוונים תוססת יותר עבור מבט קיצוני.

אוֹר Nails with Crystal Accent Nail for Elegant Nail Designs for Short Nails

10. Ombre מסמר אמנות

אמנות מסמר אומבר הוא אופנתי מאוד. סגנון זה לא הולך לשום מקום בקרוב, אז זה יהיה עיצוב נהדר ללמוד. אתה יכול לתת אמנות אומבר שלך אלגנטי לגמור עם כמה נצנצים. הוסף קצת נצנצים לקצות ויש לך מניקור שיק. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל הלקים צבע. יש הרבה מדריכים מקוונים.

אומבר Nail Art for Elegant Nail Designs for Short Nails

No Replies to "21 עיצובים מסמר אלגנטי עבור ציפורניים קצרות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.