21 חמוד חג הפסחא מסמר עיצובים עבור 2018 | insightyv.com

21 חמוד חג הפסחא מסמר עיצובים עבור 2018

האם אתה אוהב אמנות הציפורן? מחפש כמה עיצובים יפה עבור חג הפסחא? אז אתה במקום הנכון, מצאנו 21 רעיונות חמוד חג הפסחא חמוד. יש לנו משהו לכל ארנבות מקסימות, פסטלים מסוגננים ועוד. כל המסמרים חג הפסחא בהשתתפות ייראה מסוגנן ומהנה ליום המיוחד.

1. הפסחא צ’יק וציפורניים באני

ראשית על רשימת הפסחא שלנו הם אלה ציפורניים חמוד סופר. שתי מסמרים יש נקודות פולק שיק, מסמר אחד יש אוזניים באני, אחר יש אפרוח ואת האגודל מסמר יש עיצוב ביצה. אנחנו אוהבים את הציפורניים האלה משום שהוא משתמש בכמה נושאים פופולריים ביותר של חג הפסחא במבט אחד. אתה יכול לשחזר מסמרים כאלה או פשוט להשתמש באחד הסגנונות.

חג הפסחא Chick and Bunny Nails

2. תוססת חג הפסחא צ’יק מסמר אמנות

זה לא יהיה חג הפסחא ללא אפרוחים צהובים חמודים! ציפורניים אלה יש עיצוב פסים צהוב עם מסמר מבטא חומוס. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור את אפרוח ויש הרבה סגנונות שונים אתה יכול לנסות. אתה יכול גם רק מסמרים צהוב או לבן במקום פסים.

תוססת Easter Chick Nail Art

3. פסטל פסטל מסמרים

חג הפסחא הוא באביב ובמהלך העונה החדשה צבעים טריים פסטל הם חייבים שיהיו ברשותך. אתה יכול ללבוש אלה גוונים רכים יפה על הציפורניים שלך. זה הרעיון הבא כולל גוון פסטל שונים על כל מסמר. אנחנו אוהבים את השימוש בגוונים שונים כפי שהוא נותן את מניקור מראה אופנתי. אם אתה רוצה עיצוב עדין, אתה יכול להשתמש בצבע אחד.

חג הפסחא Pastel Nails

4. יפה Glitter ו באני ציפורניים

Glitter הוא מושלם לכל אירוע. הרעיון הבא שלנו מסמר הוא מניקור נצנצים עם הציפור מבטא חמוד באני. כפי שהוא חג הפסחא לנסות לבחור צבע רך כמו אחד בהשתתפות. אתה יכול להשתמש ורוד או צבע אחר כמו צהוב פסטל. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור אמנות ארנב הפסחא אז אתה יכול לנסות את זה בבית.

יפה Glitter and Bunny Nails

5. פסחא ביצה מסמר אמנות

לאחר מכן, יש לנו את הרעיון ביצה חג הפסחא ביותר! ציפורניים אלה הם ורוד רך עם נצנצים יש שני מסמרים מבטא ביצה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי הוא תוסס ומהנה. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל ערכת צבעים אבל לשמור את זה אור כדי להתאים את העונה. ישנן הדרכות כדי להנחות אותך על יצירת עיצוב ביצה או שאתה יכול להשתמש סטנסיל או מדבקה.

חג הפסחא Egg Nail Art

6. פרחוני באני נייל עיצוב

האביב הוא העונה של פרחים פרחוניים יפים. רעיון זה הבא משלב פרחים באביב עם חג הפסחא. מסמר אחד יש באני חמוד סופר מסמר אחד יש עיצוב פסטל פסטל. הציפורניים האחרות יש מראה מדהים מדהים. אתה יכול פשוט להשתמש בפרחים ארנב נראה עם מסמרים רגיל או יש ללכת על Ombre. Ombre הוא די פשוט ליצור עם ספוג, יש מבט מקוון.

פִּרחִי and Bunny Nail Design

7. חמוד מסמרים חג הפסחא

הרעיון הבא שלנו מסמר תכונות עיצוב ביצה חג הפסחא מתוק. הציפורניים צוירו בשמים רכים כחולים ויש להם שתי ביצים תוססת כמבטא מבטא. אנחנו יכולים גם לראות כמה נקודות פולקות לבנות. מניקור כזה הוא מושלם עבור כל מי שרוצה לחגוג את האירוע מבלי ללכת מדי על הדף. את הביצים ניתן לצייר ביד או שאתה יכול להשתמש במדבקות.

חָמוּד Easter Nails

8. פסטל ציפורניים פרחוניות

לאחר מכן, יש לנו מניקור מסוגנן כי תכונות ציפורניים פסטל עם עיצוב פרחוני. זה רעיון כל כך יפה עבור האביב ואת חג הפסחא. לא רק מסמרים כמו אלה להיות חמוד ליום המיוחד, אבל ייראה נהדר אחרי. דפוס זה יתאים בינוני עד ארוך מסמרים בכל צורה.

פַּסטֵל Floral Nails

9. ארנב הפסחא ולבבות

אם אתה רוצה מסמרים מקסים לחג הפסחא, אז זה יכול להיות העיצוב בשבילך. את הציפורניים תכונה לב יפה להדפיס עם מסמר מבטא ארנב. אתה יכול ליצור מסמרים כאלה בכל ערכת צבעים. פסטלים וצבעים בהירים מושלמים. לבבות ניתן ליצור על מסמרים עם קיסמים ויש מדריכים מקוונים כדי לעזור לך.

חג הפסחא Bunny and Hearts

10. נצנצים ביצה חג הפסחא עיצוב שברון

ביצים פסחא לעתים קרובות יש עיצוב שברון תוסס. זה דפוס שברון יש השראה אלה מסמרים הבא. הציפורניים צבועות בצבעי פסטל שונים עם נצנצים. באמצעות צבעים שונים אתה יוצר כיף ומראה חג הפסחא בהיר. ישנם מדריכים מקוונים chevron כדי לעזור לך ליצור את המראה. אתה יכול גם רק צבע אחד עם נצנצים במקום כמה.

נִצנוּץ Easter Egg Chevron Design

No Replies to "21 חמוד חג הפסחא מסמר עיצובים עבור 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3