21 חמוד תסרוקות קלוע קיץ 2018 | insightyv.com

21 חמוד תסרוקות קלוע קיץ 2018

הקיץ הוא כמעט כאן, אז זה הזמן להתחיל לחשוב על הקיץ שלך נראה. אחד הדברים החשובים ביותר הוא לשקול את השיער. שינוי השיער שלך או לנסות סגנון חדש יהיה מיד לרענן את המראה שלך מוכן לעונה החדשה. תסרוקות קלוע הם על המגמה סופר פופולרי עבור הקיץ. אתה יכול להיראות חמוד ומסוגנן, אלא גם לקשור את השיער שלך ביום חם. יש לנו להרכיב 21 של תסרוקות קלוע ביותר עבור הקיץ. יש משהו בשביל כולם.

1. פעמיים צמות הולנדיות

ראשית יש לנו את התספורת הזאת צמה כפולה. זהו סגנון קל כי ניתן ליצור עם תרגול. אתה יכול ללבוש את זה ככה או להמשיך את הצמה כל הדרך עד הקצוות. זהו סגנון נהדר עבור ימים חמים או ימים על החוף כמו השיער הוא קשור מהדרך. אתה יכול לשמור על מגניב ולהיראות חמוד באותו זמן.

לְהַכפִּיל Dutch Braids

2. צמה פרחונית

ג ‘אז את תסרוקות קיץ קלוע שלך על ידי הוספת כמה פרחים. פרחים ורוד ולבן יפה זה נראה רק לתת את התספורת אווירת הקיץ. פרחים הם דרך מצוינת להוסיף פופ של צבע לתלבושת שלך. אתה יכול ליצור משהו כזה עם כל פרח שאתה אוהב.

פִּרחִי Braid Hairstyle for Summer

3. צמה מפל

חצי למעלה, חצי למטה תסרוקות לתת לך את הטוב משני העולמות. זה חצי למעלה בסגנון תכונות מדהים צמה מפל. התספורת נגמרה יפה עם אביזרים עלה קטן. אתה יכול ליצור אותו מחדש עם אביזרים או בלי. זהו סגנון חמוד זה ייראה נהדר לכל אירוע קיץ.

מפל מים Braid Hairstyle for Summer

4. קלוע קלוע

לאחר מכן, יש לנו קוקו יפה ותספורת צמה דיגטיל. סגנון הקיץ הזה הוא יפה מאוד ייראה נהדר עם שמלה floaty ואיפור טבעי. זהו סגנון צדדי שניתן ללבוש בכל מקום מפסטיבל ליום בחוף או אפילו חתונה.

קָלוּעַ Ponytail Hairstyle Idea

5. כתר קלוע לחמניה

כתרים קלועים הם סגנון מאוד פופולרי. כדי ליצור כתר קלוע בקיץ למה לא ללבוש את הצמות עם לחמניה. זה יוצר תסרוקת חמוד מושלמת מזג האוויר החם. אתה יכול אפילו להוסיף כמה פרחים לתסרוקת בוהמית או כמה אביזרי שיער חמוד כמו אבני חן לפסטיבל.

חָמוּד Braided Updo Idea for Summer

6. מאופנן סגנון קלוע

אם אביזרים נשמע כמו הדבר שלך, אתה תאהב את זה בסגנון קלוע הבא. הוא כולל צמות מורכבות עם אבני חן כחולות וירוקות. אנחנו אוהבים את התספורת הזאת כי אפשרויות הסטיילינג הן אינסופיות. אתה יכול להיות אבני חן צבעוניות שונות ואתה יכול לנסות צמות שונות כדי ליצור מראה ייחודי.

מאובזר Half Up, Half Down Braid

7. צמות וגלים

בסגנון בוהמי הוא תמיד חייב להיות עבור הקיץ. צמות בוהו הם דרך קלה לתת כל התלבושת האווירה בוהמי. עבור תסרוקת פשוטה לנסות משהו כזה. יצירת גלי החוף, יש הרבה הדרכות באינטרנט ולאחר מכן רק להוסיף כמה צמות סביב השיער. זהו סגנון קיץ חמוד וקל כדי לגרום לך להיראות כמו מותק boho.

צמות and Waves for Braided Summer Hairstyles

8. צמידי פסטיבל

כמו התירס? אז זה הסגנון בשבילך. זה תספורת הקיץ תכונות צמות קורנאו וגלים רכים. תסרוקת כמו זה יתאים לכולם והוא נהדר עבור פסטיבלים, ימים חמים ימים על החוף או הבריכה. השיער שלך הוא מהדרך אבל עדיין נראה מדהים.

קַיִץ Braided Hairstyle for Festivals by @antestradahair

9. Glitter שורשים וצמות

שורשים Glitter הפכו אופנה הפסטיבל חייב להיות. מגמה זו נוצצת הוא נהדר עבור הקיץ, זה באמת מתאים את הקיץ כיף vibe. השורשים גליטר נראה מדהים עם הצמות ואת הצמה נוצץ יהיה מושלם עבור פסטיבלים וחופשות. תיהנה עם זה ולהוסיף נצנוץ בצבע האהוב עליך.

לְהַכפִּיל Dutch Braids with Glitter

10. כתר ברייד אפדו

לקבלת סגנון קיץ פשוט ומסוגנן קלוע, לנסות כתר כזה. זה תסרוקת יפה זה יהיה נהדר עבור ימים שיער רע, ימים חמים ושטוף שמש, ואם אין לך הרבה זמן לסגנון השיער שלך. אתה יכול jazz אותו לאירוע מיוחד או לילה החוצה.

פָּשׁוּט Crown Braid Updo

No Replies to "21 חמוד תסרוקות קלוע קיץ 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    11 − = 1