21 צבעי פסטל צבע שיער עבור 2016 | insightyv.com

21 צבעי פסטל צבע שיער עבור 2016

11. פסטל סגול

צבעי פסטל הם צבעים בהירים כך נראה זה ידרוש הלבנה או טיפולים הברקה מראש. זה יהיה בעל השפעה מזיקה על השיער שלך אז אם שלך יבש, פגום או ברצינות יתר על המידה, תצטרך להיות מציאותי על סוג של תוצאות תקבל.

פַּסטֵל Purple Hair Color Idea

אינסטגרם / סאדאסלון

אם אתה צריך לבזבז כמה שבועות לאחר לחתוך שלך, שמן חם מטופל היטב דאגה – עבור הראשון, לעשות את זה. אתה רק תצטער על כך כאשר השיער שלך לא נראה טוב כמו שקיווית.

12. פסטל כחול Ombre שיער

ריטה אורה הוא מעריץ של צבע זה מדהים בצבע כחול נענע ואם אתה לא מפואר מבט על כל, זה אחד Ombre הוא בהחלט שילוב מנצח של צבעים.

פַּסטֵל Blue Ombre Hair Color Idea for Long Hair

אינסטגרם / maggiehancock

הולך כחול על השורשים בלונדינית בקצוות היא דרך מצוינת להוסיף פופ שונה של צבע אבל לא יותר מדי, וזה קצת שונה. למה לא היית רוצה להיות קצת אחרת?

13. מתכתי להסמיק

אתה צריך להיות חכם על הבחירות שלך צבע, במיוחד אם יש לך שיער כהה. אתה גם צריך להיות מציאותי על סוג של מסגרת זמן אתה מסתכל על מנת להשיג את האפקט הרצוי. זה סומק מתכתי נראה כמו שלמות ורודה אבל זה לא נראה כי יהיה קל להגיע אם אתה לא הולך על זה את הדרך הנכונה.

פַּסטֵל Pink Long Bob Hairstyle

אינסטגרם / בסן

זכור כי ייתכן שיהיה עליך לעבור יותר מ הבהרה טיפול אם אתה הולך מ כהה לאור. זה לא תהליך חד-שלבי.

14. פסטל צבע שיער רעיון בלונדיניות

אם יש לך שיער בלונדיני, טיפולי הבהרה יהיה פחות נחוץ, או שאתה רק צריך אור לפני הלבנת הפגישה הראשונה. זה ורוד ממתק ורוד מדהים להסתכל, אבל תצטרך ללכת הרבה יותר קל לפני שאתה בהירים.

קשת בענן Pastel Hair Color for Blondes

אינסטגרם / רוסמיצ’לסון

אתה יכול אפילו לשקול להשתמש בשיער גיר על שיער מולבן לתיקון צבע זמני. גיר אלה הם דרך מצוינת לשחק עם כמה צבעים לפני שאתה עושה לך החלטה סופית. הם גם מושלם עבור מקבל שיער פסטל כאשר אתה רוצה שזה יימשך רק לילה אחד בלבד.

15. אבק, פסטל טיל שיער

זה יכול להיות כחול, זה יכול להיות ירוק, זה אפילו יכול להיות צבע שאתה מקבל כאשר אתה מערבב את הקצוות של כל צבעי שלך צבע סירים יחד. לפעמים זה משתלם לשחק עם combos צבע כדי להשיג גוון ייחודי בשבילך. ראינו המון בלוז מסביב אבל זה כחול כהה הוא משהו אחר לחלוטין.

מְאוּבָּק Pastel Teal Hair Color

אינסטגרם /

הכחול היפה הזה יתפוגג לכחול כהה, כחול כהה, לפני שיצלצל קצת כסף. אם זה קל לדעוך- out אתה רוצה, זה לא אחד רע ללכת אבל רק לזכור לשמור את השורשים כהה כדי לעצור את זה נראה כמו שאתה צריך בדחיפות לעשות מינוי שיער.

יש הרבה שמפו צבעוני על השוק בימים אלה אשר יכול לעזור לך למעלה צבע בין פגישות מדי. זה בהחלט שווה להשקיע אחד אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף.

16. אפור לפסטל ורוד אומבר

שיער אפור בפנים. שיער פסטל. למה לא תשלב את השניים? רק להסתכל על זה אפור כדי פסטל ורוד Ombre. זה פשוט עובד!

אפור to Pastel Pink Ombre

אינסטגרם / כריסטיאנקרייטל

אמבר לה בון הלך לטבול שלי פוני בסגנון קטן לצבוע / Ombre. זה כמו זה אבל עם מגע צבע יותר בחלק העליון. נועז ויפה אבל בלי להיות יותר מדי “בפנים שלך”.

17. סגול חיוור לקולורמלט סגול פסטל

אשלי טיסדייל הוא מעריץ של סגול, לילך וגוונים לבנדר ואנחנו אוהבים את זה סגול vidid כדי colourelt פסטל סגול, דרך מצוינת לשלב שני נראה אחד.

זה תמיד טוב שיש אפשרויות!

בָּהִיר Purple to Pastel Purple Colormelt

אינסטגרם / haileymahonehair

יש שם גם גוונים של ורוד פסטל, רק כדי לתת למראה תחושה תלת-מימדית יותר. ככל שתוסיף יותר צלילים, כך יוסיפו עוד ממדים. אנחנו חושבים שזה הזמן לדברים כדי לקבל קצת צבעוני …

18. פסטל ורוד ובלונדיני

זה ורוד פסטל ורמת בלונדינית לשיער עושה את השיער נראה כמעט בצבע זהב ורוד ואתה יודע מי לאחרונה ספור נראית ככה? קייט הדסון, זה מי. אם זה בסדר עבור המלוכה הוליווד, זה נראה שכולנו הולכים לרצות. ימין?

פַּסטֵל Pink and Blonde Hair Color

אינסטגרם / lowwelhouse

אם אתה רוצה ללכת ורוד אבל לא ורוד מדי, לשאול hairstylist שלך ללכת זהב בזהב, שילוב של גוונים שונים של בלונדינית תות עם ורוד ורוד כדי להשיג צבע blingtastic כי פשוט ייראה נהדר יותר כמו זה דוהה.

19. שיער לבנדר פסטל

זה היה ניקול ריצ’י שקיבל לשון מכשכש עם גוונים שונים של שיער סגול שלה לאורך השנים ואם אתה רוצה משהו שהוא חמוד, רומנטית ילדה קטנה באותו זמן, אבל אתה לא באמת רוצה ספורט תינוק ורוד , זה סגול פסטל הוא כזה רעיון נהדר.

פַּסטֵל Lavender Hair Color Idea

אינסטגרם / mvtoribriggs

כמו דוהה סגול, הוא הופך צבע אפור כסוף (וזה בעצם די קשה להשיג על ידי עצמו).

20. שיער פסטל + צמות

זה השיער היפה ביותר שראינו אי פעם ולמרות שזה אולי לא יהיה קל לקחת יותר מאשר כמה שעות בכיסא של מעצב שיער, זה בהחלט שווה את זה. אם היה לנו שיער כזה, היינו לוקחים די סלים כדי להחזיק מעמד בחיים. לא היית?

פַּסטֵל Hair with Braids

אינסטגרם /

למה ללכת על lilacs מושתק ורודים ורודים כאשר אתה יכול ללכת על ספקטרום כולו פסטל בבת אחת? היי, אם יש לך רק מסגרת אחת זמין כדי לצבוע את השיער שלך צבע מטורף, אתה יכול גם ללכת כל החוצה! אתה לא יכול להגיד שזה לא מדהים!

21. גוני פסטל רכים

זה נראה קצת יותר אקראי עם balayage או צבועים ביד פסטל פופ של צבע פועל דרך. כסף רך יכול לשמש בסיס עם רמזים של טורקיז, ירוק, לילך, כחול ורוד להביא את כל זה לחיים.

רַך Pastel Tones Hair

אינסטגרם / xostylistxo

הוסף תלתלים שלך כדי להפוך את המראה פופ ומה יש לך? שיער שהנסיכה הפיה תהיה גאה בו, זה מה!

אנו מקווים שנתנו לך שפע של צבעי שיער בצבעי פסטל לשחק עם אבל אנחנו רוצים לראות אילו יצירות נפלא לך אנשים יפים יש לבוא עם יותר מדי! תן לנו לצעוק על מדיה חברתית ולהודיע ​​לנו מה pastries pastel יש לך להרכיב.

No Replies to "21 צבעי פסטל צבע שיער עבור 2016"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 2 =