21 מיטב לימונדה השראה השראה

ביונסה אינה ידועה רק בקולה המדהים, אלא גם באופנה המגמה. סגנון אחד שאהבנו הוא הצמות שלה. עבור האלבום שלה לימונדה היא לבשה סופר אופנתי צמות קלוע בצד ואת המראה המשיך לעורר נשים ברחבי העולם. אנחנו אוהבים את המראה הקלוע ויודעים גם כן, אז מצאנו 21 של הצמות הטובות ביותר של לימונדה. כל התסרוקות האלה יעשו כל אישה להרגיש כמו מלכה בדיוק כמו ביי.

1. ג'מבו לימונדה צמות עם אביזר זהב

קודם כל יש לנו צמות גלאם סופר. הצמות יושבות בצד והן ארוכות מאוד. סגנון כזה יהיה יפה כפי שהוא אבל לצמות יש גם אביזר זהב. אביזר הזהב הוא כל כך אלגנטי נותן את הצמות וואו נראה. לימונדה השראה השראה כמו אלה יעשו הצהרה ולקבל לך שם לב!

לימונדה Braids with Gold Accessory

2. תוססת סגול לימונדה צמות

הרעיון הבא שלנו תכונות צמות לימונדה עם צבע. הסגנון האופנתי יש טון סגול תוסס שעובר דרך כל צמה. אנחנו אוהבים את סגול כי זה עושה את הצמות וייחודי. אתה יכול ליצור מחדש את הצמות עם כל צבע, אולי לבחור את הצל האהוב עליך.

תוססת Purple Lemonade Braids

Braider מיקום: ג'קסונוויל, פלורידה

3. צמות קורנל עם בלונדינית

אם אתה מעדיף צמות דקות יותר, אז זה יכול להיות לחפש אותך. אלה cornrows הם כל כך מסודר, מסוגנן וחלק. צמות כמו אלה ייראה מדהים בכל צבע אבל זה האופנה הוסיף בלונדינית חמה. אם אתה רוצה עצבני לימונדה השראה השראה, אז לשקול תסרוקת כמו זה.

קורנאו Braids with Blonde

Braider מיקום: פלורידה (טמפה, סנט פטרסבורג, אורלנדו, Bradenton, Sarasota)

4. Chunky ו בייבי בריידס

הסגנונות הבא שלנו הוא מושלם עבור נשים שרוצות מבט חדש נועז. התספורת תכונות צמות בצד אבל בעוביים שונים. יש צמות דקות מאוד וצמות לימונדה גדולות. אנחנו אוהבים את השילוב האופנתי הזה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה עם כל הצמות הצמה.

טרנדי Multi Braids

סלון מיקום: שארלוט, צפון קרוליינה

5. ג'מבו בצד לימונדה צמות

לאחר מכן, יש לנו רעיון מדהים לצבוע לימונדה צמות. הצמות שחוקות בצד ויש להן שילוב של צמות דקות ועבות מאוד. אתה יכול להיות כל אורך הצמה אבל עבור ויבר אופנתי ביונסה לנסות ולבחור צמות ארוכות כאלה.

עֲנָק Side Lemonade Braids

6. צמות בצד עם בלונדינית

העונה משתנה, והאביב בדרך. הפעם של השנה, נשים רבות לשנות את המראה שלהם כדי להתאים את העונה החדשה. דרך אופנתית לעשות זאת היא עם צמות לימונדה עם צבע. לגברת סופר מסוגננת זו יש צמות בצד עם צליל בלונדיני חם. צבעים בהירים כמו זה יהיה ג 'אז את המראה שלך ואת השיער כמו זה מדהים עבור הקיץ.

צַד Braids With Blonde

7. זיג זג בריג זג

זה לא רק צבעים חדשים שיכולים לתת את השיער שלך עדכון מסוגנן. ניתן להשתמש בדפוסים. זה תסרוקת הבא תכונות צמות דקות שהופכות דפוס זיג זיג. באמצעות דפוסי, אתה יכול לתת את השיער שלך נראה ייחודי. יש כל כך הרבה דרכים שונות לצמה השיער שלך, אז אתה יכול לנסות נראה שונה.

דַק Zig Zag Braids

8. לימונדה צמות עם האזיקים

הבא שלנו לימונדה צמה השראה נראה תכונות צדדי צמות דקות. הצמות כבר accessorized עם האזיקים צמה אופנתי. Braff האזיקים הם כאלה לגעת לגעת מסוגנן עבור הצמות ואתה יכול לקבל את האזיקים בצבעים שונים, גדלים ועיצובים. עם אפשרויות אינסופיות אתה יכול ליצור תסרוקת כי הוא רק בשבילך.

לימונדה Braids with Cuffs

9. חם לימונדה צמות בריידס

יש לנו בהשתתפות כמה צמות לימונדה עם צבע הנה הנה דוגמה נוספת איך הוספת צבעים שונים יוצרת מראה מדהים. זה סגנון צמה יפה בצד יש גוון חם לרוץ כל הדרך. על ידי הוספת גוון בהיר כמו זה אתה יכול להאיר את המראה שלך באביב ובקיץ.

חַם Tone Lemonade Braids

10. צמות ג'מבו ארוכות

לאחר מכן, יש לנו כמה ג'מבו נפלא לצמות לימונדה להראות לך! הצמות עבות למדי והם מסודרים מאוד וחלק. אנחנו אוהבים את אורך של הצמות כי הם כל כך הרבה זמן. צמות ארוכות יותר ייתן לך את המראה עצבני מגמות שכולם אהבו על ביונסה.

ארוך Jumbo Braids

סלון מיקום: Oak Park, מישיגן

No Replies to "21 מיטב לימונדה השראה השראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    98 − 90 =