21 טרנדי מתכתי ציפורניים עיצובים להעתיק עכשיו

נראה כי הם יוצאים עם מסמר מסמר חדש אנחנו פשוט חייבים לקפוץ על כל יום עכשיו, ואנחנו מביאים לך מותג חדש אחד בצורה של עיצובים מסמר מתכתי. היו לנו ציפורניים מט במשך זמן מה, במיוחד עם Kardashians ו Rihanna נדנדה אותם, אבל אנחנו חוזרים מבריק ומבריק.

1. מתכתי ו Glitter

כי למה אתה לא רוצה לערבב מתכתי ציפורניים עיצובים עם נצנצים? זה מראה כחול עצוב הוא מדהים, הולוגרפית, מבריק, סופר נפלא כל אחד. אנחנו אוהבים במיוחד את הוורוד והארגמן סגול על מסמר אחד.

מַתַכתִי and Glitter Nail Art Design

2. ניטרלי & רוז זהב ציפורניים מתכתי

סלינה גומז לאחרונה התנדנד כמה יפהפיות זהב עלה, להוכיח שוב כי זה סגנון עצבני מגניב בהחלט להכות על המגמה. אפילו קיילי ג'נר שיתפה איתנו את עיצובי המתכת היפים שלה.

ניטראלי and Rose Gold Metallic Nail Art Design

3. מט ירוק & מתכתי

אלה ציפורניים מתכתי עיצובים ידועים על ידי חבורה שלמה של שמות שונים - chrome מסמרים, מסמרים המראה, מסמרים מבריק, אתה שם את זה. לכולם יש דבר אחד משותף, אם כי - כולם סופר מבריק. אה, ואנחנו אוהבים את כולם, במיוחד את הפלאים הירוקים המתכתיים והמטאליים!

דָהוּי Green and Metallic Nail Art Design

4. מתכתי מבטא נייל

ישנן מספר דרכים שונות בהן ניתן להשיג את אלה ציפורניים מתכתי עיצובים, וכמה מן השיטות הם לא קשה כמו שהיית הראשון חשבתי. אחת הדרכים messiest, אם כי נראה, אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לקבל את התוצאות הרצויות גם, היא להשתמש אבקת נצנוץ מאוד פיגמנט, אשר שכבתית.

תִינוֹק Pink and Metallic Nail Art Design

5. זהב מסמרים מתכת

כרום לק ציפור יכול לשמש גם כדי ליצור את אותו סוג של מבט, ואם אתה רוצה לקבל אפילו lazier יותר מזה (בדיוק כמונו), אתה צריך להסתכל על מסמר. אתה פשוט מקום זה על הציפורן שלך, לחתוך את עודף, לסיים עם המעיל העליון ואתה עשית. הכל נחמד ופשוט, ואנחנו באמת אוהבים נחמד ופשוט.

זהב Metallic Chrome Nail Design

6. כסף מתכתי נייל עיצוב

אם אתה רוצה להשתמש אבקת פיגמנט מאוד להשיג עיצובים מסמר מתכתי שלך, אתה צריך להיות מודע איך לעשות את זה כמו שצריך. צפה הדרכות באינטרנט עד שאתה בטוח מה אתה עושה, ואם אתה מצטרף לק לק, במקום אבקה, להבטיח לך להשקיע אחד טוב. זול יותר יש נטייה לרוץ streaky, וזה יהרוס גימור מבריק שלך.

תִינוֹק Pink and Silver Metallic Nail Art Design

7. שחור, זהב נייל אמנות עיצוב

האם אתה יודע מה עובד ממש טוב כאשר אתה מדבר על עיצובים מסמר מתכתי? שחור וזהב, זה מה, במיוחד כאשר שחור הוא מט. יש לנו כמה אהבה רצינית עבור שחור שחור, שחור תודה לאל הוא צל כי אף פעם לא באמת יוצא של סגנון.

דָהוּי Black and Gold Metallic Nail Art Design

8. מסמרים מתכתיים

מה לגבי כאשר אתה לא רוצה ציפורניים מתכתי בכל רחבי? מה דעתך על עצה אומבר מתכתי במקום? זה בהחלט מדגדג שלנו, ואנחנו חושבים שזה יכול רק לדגדג גם שלך. אתה יכול בקלות להשתמש ספוג איפור משולש כדי dab על השטח שאתה רוצה את הטיפ יותר להתחיל, הוספת יותר כמו שאתה צריך, כדי לבנות את המראה.

אומבר Blue Metallic Nail Art Design

9. מתכתי ציפורניים מסמרים עם אבני חן

הדבר הטוב על אלה עיצובים מסמר מתכתי הוא שהם מגיעים במגוון רחב של צבעים, גוונים, ואפילו סגנונות. זה לא משנה באיזה אירוע אתה מתכנן, יש מסמרים מתכתי כדי להתאים לכל אירוע, ואתה יכול גם לשלב נראה שונה - מתכתי מט, יחד, למשל.

מַתַכתִי Stiletto Nail Art Design with Rhinestones

10. שיש ועיצוב מתכתי

ציפורני השיש פשוט יפה כמו עיצובי הציפורניים המתכתיים שאנחנו מראים אותך כאן, ואנחנו אוהבים את הדרך שבה אחד הצבעים החמים ביותר של העונה - זהב מוזהב - כבר בשימוש עם גימור שיש לתת לך super-sassy, ​​עדיין מאוד מתוחכם וזוהר של טפרים.

שַׁיִשׁ Coffin Nails with Metallic Details

No Replies to "21 טרנדי מתכתי ציפורניים עיצובים להעתיק עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − 19 =