איפור קיץ מדהים נראה 2018 | insightyv.com

איפור קיץ מדהים נראה 2018

11. זהב עם פופ כחול

רך, איפור זהב עם פופ של צבע מובטח להיראות נפלא בקיץ. איפור עיניים נראה עם פופ של צבע הם fave שלנו – הם קלים להשגה ונראה מדהים!

כָּחוֹל Lower Lash Line Makeup

12. עין סמוקי סגולה עם פופ של נצנצים

המבט הבא שלנו הוא איפור כי יהיה וואו. אם האיפור הוא הדבר שלך ואתה אוהב ליצור מראה חדש, יש לך ללכת על משהו מדהים כזה. העיניים הכחולות פועלות יפה עם הצללים המשמשים. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם נצנצים או בלי. משהו כזה הוא glam ו יתאים לילות החוצה ואירועים מיוחדים.

סָגוֹל Smokey Eye with a Pop of Glitter

13. כתום וסגול

האיפור הזה נראה צרחות הקיץ! מי היה חושב כי גוונים אלה יכולים להיראות טוב כל כך כאשר זוג יחד, נכון? מוצרים משומשים: חודה יופי “דמדומים דמדומים” צבעים בגוונים עדן, ענבר, זעפרן (לקפל), ואת Cosmo ו תענוג טורקית (על המכסה), עדן ו אמטיסט (קו רצועה נמוכה); מארק ג ‘ייקובס מאט עין עפרון ב’ ערפל לי? ‘.

תפוז and Purple Eye Makeup for Summer

14. עיניים צבעוניות + שפתיים עירום

אהבה ערבוב צבעים מודגש? לאחר מכן נסה את המראה המדהים הזה. מוצרים בשימוש: BH קוסמטיקה ‘סוף שבוע פסטיבל 20 צל צלחת’, Lilly Lashes ‘Twin Lash’, Mac רטרו מאט שפתון ב ‘ליידי להיות טוב’.

צִבעוֹנִי Eyes and Nude Lips

15. צל ירוק בהיר

הנה עוד אייליינר מכונף נראית מושלמת בקיץ! זה זהב על הדף וירוק על קו המים. זהו מראה glam כי ניתן ללבוש יום או לילה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה רק עם ירוק קלאסי שחור אניה או רק את אניה זהב. תמונה זו היא מקור נהדר להשראה.

זהב and Green Eye Makeup Look for Summer

16. סמוקי עין עם אייליינר כנפיים

המבט הבא שלנו יהפוך את העיניים הכחולות שלך להתבלט! הוא כולל אניה שחור קלאסי עם לבן על הדף. זה שילוב שחור ולבן נראה יפה עם עיניים כחולות. איפור כמו זה מושלם עבור לילות בחוץ ואתה יכול אפילו ללבוש את זה ביום אם אתה רוצה glam למעלה.

סמוקי Eye with Winged Eyeliner

17. שעון קיץ אלגנטי איפור

צריך איפור איפור לחפש את האירוע המיוחד הזה בזמן הקיץ? אז זה נראה לך. אלה יפה חום, אפרסק ו זהב גוונים יעשה כל גוון של עיניים כחולות או ירוקות פופ!

אֵלֶגַנטִי Summer Eye Makeup Look

18. עיניים טרנדי מתכתי

כדי ליצור מחדש את המראה הזה, תזדקק ל: Morphhe Brushes Palette ’39A’, Mac קוסמטיקה ‘משקף זהב פיגמנט Glitter’, Wunder2 קוסמטיקה ‘סופר להישאר Liner ב Glitter Bronze’, ו לילי ‘אלה’ Lashes.

טרנדי Metallic Eye Makeup for Summer

19. עין סמוקי שחורה

זהב ושחור ליצור מראה glam. השילוב הוא יפה ונראה מאוד אופנתי. צבעים אלה לעבוד יפה עם עיניים חומות באמת לגרום להם להתבלט. מוצרים בשימוש: אנסטסיה בוורלי הילס ‘רך גלאם’ צבעים ו Violet Voss ‘שמפניה מבעבע’ נצנצים, עירוני דעיכה ‘חצות קאובוי’ Glitter ו לילי ‘מיאמי’ Lashes.

שָׁחוֹר Smokey Eye with a Pop of Gold

20. ורוד וסגול צל

אנחנו אוהבים את זה תערובת צל העין! הוא כולל נצנצים כסף, ורוד מתכתי, סגול ורמז של כחול. הדרך בה הצבעים משתלבים זה מדהים. משהו כמו זה נהדר אם אתה רוצה משהו מודגש הצהרה עושה. כל הצבעים האלה נראים נהדר עם עיניים כחולות ואתה יכול להשתמש בצללים ביחד או על שלהם.

וָרוֹד and Purple Smokey Eye

21. עיניים נועזות

הבא יש לנו עוד מראה תוססת איפור העיניים. ישנם גוונים רבים המשמשים ליצירת תערובת מכחול כדי ברונזה. אנחנו אוהבים את זה נראה כי שינוי צבע נראה כל כך מסוגנן. צבעים אלה יתאימו לכל צבע של העיניים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל צבע תערובת, יותר מדי. תהיה יצירתי!

כָּחוֹל and Brown Summer Eye Makeup

22. אייליינר דרמטי כנפיים

כאן יש לנו את אייליינר כנפיים קלאסי ודרמטי. אניה כהה עושה את העיניים הכחולות קריר להתבלט יפה. צללים כהים יותר ואת אניה שחור להפוך את העיניים הכחולות נראה מדהים. מבט זה הוא חייב להיות לכל יופי כחול עיניים. אתה יכול להשתמש בגוונים פינקיים כאלה, או לנסות צללים תוססים כדי להפוך את המראה הקיץ מתאים יותר.

עַיִן Makeup Idea for Blue Eyes

23. מראה ליל שישי מדהים

אחרון ברשימה שלנו הוא זה מראה איפור עיניים מדהימות, מושלם עבור יום שישי קרוב החוצה. מבט זה כולל צל כחול יפה בשילוב עם צלליות ורוד לקפל. שילוב זה יהיה באמת להפוך את העיניים הכחולות שלך פופ. אם יש לך בעיה עם אייליינר מכונף אז פשוט ללכת לטאטא של אייליינר שחור זה לא הופך כנף.

קַיִץ Night Out Makeup Idea

אנו מקווים שמצאתם השראה לאיפור הקיץ הבא שלכם! ללא שם: אנחנו בטוח.

No Replies to "איפור קיץ מדהים נראה 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 12 = 15