19 מדהים פיתולים קינקי תסרוקות

11. פיתולים + צד מגולח

אינסטגרם / lili_ann

Instagram / lili_ann

מרגיש קצת עצבני? נסה את זה בסגנון ראש חצי מגולח עם פיתולים גדולים קינקי. הצד המגולח והפיתולים הארוכים יוצרים שילוב כה מרשים. סגנון זה בהחלט לגרום לך להתבלט מן הקהל.

12. Jumbo Twists

אינסטגרם / nenonatural

אינסטגרמה / nenonatural

אפילו בצורתם הפשוטה ביותר, טלטלות הג'מבו הופכות אותנו ללא מילים.

13. סגנון קצר בוב

אינסטגרם / mynaturalsistas

אינסטגרם / mynaturalsistas

היו לנו מספיק פיתולים ארוכים, וזה אומר שהגיע הזמן לדבר על כמה סגנונות קצרים יותר. פיתולי קינקי מדהימים באותה מידה בגרסה הקצרה הזו, נכון? בוב hairstyles הם סופר אופנתי עכשיו אז אין שום סיבה לא לתת את זה בסגנון לנסות!

14. גבוה לחמניה + צעיף

אינסטגרם / truvanity_

Instagram / truvanity_

צעיף חמוד וצבעוני הוא חייב להיות במהלך הקיץ. אתה יכול להשתמש בו כדי להסוות יום שיער רע או כדי להגן על הפיתולים שלך מפני השמש. כך או כך, הסגנון הוא סופר אופנתי הצעיף יהיה לעודד אותך ברגע שאתה שם את זה.

15. 2 חמוד דרכים כדי לפתול סגנונות

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

הנה שתי דרכים קלות על איך לסגנון פיתולים קינקי שלך. אנחנו כבר הזכיר לחמניה גבוהה אז אנחנו רק להתמקד באותו סגנון חמוד אחר. כדי להשיג את זה, כל מה שאתה עושה הוא למשוך את השיער לצד ולקשור אותו עם כמה פיתולים - אין elastics שיער, לא סיכות בובי, ולא לדאוג.

16. חום בהיר & סגנון בלונדינית

אינסטגרם / jackieaina

אינסטגרם / ג'קאיין

השילוב הזה של פיתול חום בהיר ובלונדיני מומלץ לנשים עם גוון עור כהה יותר. הסגנון הוא בהחלט עבור נשים שאוהבות להתנסות עם צבעי שיער שונים ולהפוך כמה ראשים.

17. צמות צד + סגנון פיתולים

אינסטגרם / dyacoiffure

אינסטגרם / dyacoiffure

תסרוקת זו היא מושלמת עבור נשים שרוצות לוודא את הטוויסטים שלהם תמיד מחוץ לפניהם. אם תבחר לסגנון זה יהיה לך תסרוקת מדהימה עבור החודשיים הבאים ללא דקה אחת השקיע על סטיילינג זה! נשמע מטורף, נכון?

18. קלוע בצד

אינסטגרם / nenonatural

אינסטגרמה / nenonatural

התאהבנו בתספורת הזאת ברגע שראינו אותה. שתי מילים המתארות את זה updo יפה בהחלט - ייחודיות ואלגנטיות. לטאטא את הפיתולים בצד אחד לצמה צמה צרפתית קלאסית. תביא את הצמה למעלה לעטוף אותו סביב כדי ליצור לחמניה. מאובטח עם המון סיכות בובי.

19. קוקו מוהוק

אינסטגרם / nenonatural

אינסטגרמה / nenonatural

תסרוקת זה נראה כיף ללבוש! יש רק משהו על תסרוקות המוהוק שאנחנו לא יכולים להתנגד. ארוך פיתולים קינקי יכול להביא מגע נשי לכל סגנון מוהוק.

No Replies to "19 מדהים פיתולים קינקי תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    77 − 74 =