15 מוצרי איפור חם שאתה צריך זה קיץ | insightyv.com

15 מוצרי איפור חם שאתה צריך זה קיץ

עכשיו העונה השתנתה, זה הזמן המושלם כדי לנקות את תיק האיפור שלך. זה יוצא עם הישן ועם יסודות הקיץ החדש. כדי להפוך את המעבר קל יותר יצרנו רשימה של 15 מוצרים איפור חם אתה צריך את זה בקיץ. ישנם טווחים חדשים של צללי העין ועוד כדי שיתאימו לכל אחד, כך שתוכל ליהנות העונה בסגנון.

1. ג ‘קלין היל מורפה Palette

קודם כל יש לנו את ג ‘קלין היל Morphe Palette. זה לוח מדהים יש מגוון עצום של צבעים שיתאימו לכל אירוע ואיפור נראה. מ נייטרליים כדי גוונים תוססת הצללים הכהים שלך מושלם עבור עין מעושנת. אם אתם מחפשים לרענן את איפור העין שלך זה חייב להיות!

ה Jaclyn Hill Morphe Palette for Hot Makeup Products You Need This Summer

2. עירוני דעיכה עירום חום לוח

תן איפור העין שלך קצת חום הקיץ עם עירום דעיכה עירום חום לוח. זה לוח מדהים עם גוונים חמים לתת לך זוהר זהוב. נראה כי ניתן ליצור הם אינסופית. אתה יכול ללבוש אלה צבעים רוחשות לכל אירוע. אלה הם גם צבעים נהדר לערבב עם לוחות אחרים.

עִירוֹנִי Decay Naked Heat Palette for Hot Makeup Products You Need This Summer

3. KKW יופי קונטור Kit

אחד היפים ביותר קונה יופי הקיץ הוא KKW יופי קונטור Kit. קים Kardashian היא המלכה conturing ועכשיו אתה יכול להיות. זה נהדר ערכת contouring מגיע בהיר, בינוני, כהה עמוק כהה גוונים. זה יהיה להגדיר את התכונות שלך כדי לתת לך את המראה הטוב ביותר שלך!

KKW Beauty Contour Kit for Hot Makeup Products You Need This Summer

4. Colourpop קוסמטיקה לוחץ לוח

הבחירה הבאה שלנו היא Colourpop הקוסמטיקה לוחץ לוח. הוא כולל גוונים עם מראה טבעי עם רמז של אפרסק ורוד. לוח זה הוא מושלם עבור כיף, קיץ ושמש נשקה נראה. לוח כזה הוא נהדר יש בשקית איפור כפי שאתה יכול ללבוש כפי שהוא או לערבב את זה עם לוחות אחרים כדי ליצור נראה שונה.

קולורפופ Cosmetics Pressed Palette for Hot Makeup Products You Need This Summer

5. קיילי קוסמטיקה סט רטוב

Kylie קוסמטיקה עשה את זה שוב! עכשיו יש לנו עוד טווח מדהים כדי לקבל את הידיים שלנו. האוסף החדש כולל את ערכת הרטבים. זה לוח צבעים מאירה בארבעה צבעים: Unbothered, קבל דרך, לא להפריע ופרטיות בבקשה. אם אתה אוהד של קיילי קוסמטיקה או מחפשים את היופי חם לקנות חדש, אז זה זה!

קיילי Cosmetics The Wet Set for Hot Makeup Products You Need This Summer

6. קרלי Bybel Deluxe לוח צבעים

הבא יש לנו את Carli Bybel Deluxe Edition 21 צבע עיניים צל & Highlightighter צבעים. זהו לוח נהדר יש בשקית איפור כמו זה כולל שילוב של 21 צללים ו הדגשות. כל הצבעים הם מדהימים יתאים כל צבע העין ואת גוון העור.

קרלי Bybel Deluxe Edition Palette Hot Makeup Products You Need This Summer

7. ג’וביאס מקום פלטה נובית

אם אתה אוהב צבעים ניטרליים שלך, אז זה לוח בשבילך! זה ג’וביאס מקום Nubian Palette תכונות 4 צללים מט 8 צבעי פנינה שימרי. זהו לוח יפה, מושלם ליצירת קיץ חם נראה. אתה יכול ליצור איפור עיניים מדהים לכל אירוע מיום ליום.

יוביאס Place Nubian Palette for Hot Makeup Products You Need This Summer

8. ABH ניקול Guerriero זוהר קיט

הקיץ הבא שלנו חייב להיות ABH ניקול Guerriero זוהר קיט. הערכה כוללת 6 מדבקות אבקה מתכתיים. לוח זה יכול לשמש על הפנים שלך על הגוף שלך. זוהי הדרך המושלמת להגיע זוהר קורן הקיץ. ניתן לשכפל את הגוונים או ללבוש אותם בנפרד.

ABH Nicole Guerriero Glow Kit Hot Makeup Products You Need This Summer

9. סטילה מפואר מתכות Glitter

הוסף קצת נוצץ למראה הקיץ שלך עם סטילה מפואר מתכות Glitter צללים. אלה באים במגוון צבעים והם ארוך לובש צללים העין נוזלי. פשוט לטאטא לאורך העפעף שלך עבור מבט מסנוור. אתה יכול ללבוש כפי שהוא או עם צללים אחרים.

סטילה Magnificent Metals Glitter for Hot Makeup Products You Need This Summer

10. הנגאובר פונה גם 3 ב -1

לאחר מכן, יש לנו את ההנגאובר המתמודד מדי 3-in-1. זה תרסיס קטן נהדר הוא פריימר, קובע איפור יהיה לרענן את האיפור שלך. לא רק זה אבל זה יהיה לשמור על העור שלך hydrated כל היום. אם כל זה לא היה מספיק זה גם חדורים במי קוקוס, מושלם לקיץ.

גַם Faced Hangover 3-in-1 for Hot Makeup Products You Need This Summer

No Replies to "15 מוצרי איפור חם שאתה צריך זה קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1