מה הם הכי טוב נעליים ללבוש עם מכנסיים קצרים?

מה הם הכי טוב נעליים ללבוש עם מכנסיים קצרים?

מכנסיים קצוצים מגיעים במגוון צורות ואורכים. לשם כך, מכנסיים קצוצים מתייחסים למכנסיים עם hemlines נופל איפשהו בין באמצע השוק, הברך, לעומת פחות צדדי, הקרסול באורך או מכנסיים קפרי.

במובנים מסוימים, ג 'ינס קצוץ או מכנסיים אינם שונים מן התלבושות האחרות. ישנם גורמים רבים לקבוע מה יהיה ולא ייראה טוב איתם. סגנון ובדים של התלבושת שלך; צורת הגוף שלך; וכמובן, את הצבע ואת העונה.

אם ניקח את כל הדברים האלה בחשבון, אני צריך להרכיב רשימה של סגנונות נעליים כי לעבוד עם מכנסיים קצוצים. אני גם ברשימה כמה נראה כי אתה בהחלט רוצה להימנע.

הכי טוב ללבוש עם מכנסיים קצוצים

Flip-Flops או רצועות: אלה הם נעליים נהדר עבור משב רוח קליל, נראה. סנדלים Thong שטוח יעבוד בסדר, אבל עם מכנסיים כאלה, אתה פחית יש קצת עקבים גם כן. בכל מקרה, אתה רוצה לחפש סנדל זה מאוזן בפני עצמו. לדוגמה, סנדלים עם רצועות רחב צריך להיות עקבים משמעותי. עבור נעליים עם רצועות scimpier לחפש עקבים דקים.

משאיות עקבוניות ואצבעות פיפ: כדי להוסיף קצת פולנית בכיתה, לשקול נעלי שמלה יפה, כמו משאבות מחודד או אצבעות פיפס עם עקבים גבוהים, גבוה וקלאסי. הם יוסיפו קצת נשיות וסגנון לתערובת. הימנע עקבים כי הם גבוהים מאוד או chunky יתר על המידה, כפי שהם סביר לגרוע מן התלבושת.

סנדלי ווידג': מכנסיים מכנסיים וסנדלים עם עקבים טריז הם שילוב טבעי ומושך. אבל, מאז טריזים הם מגושם מטבעו, אתה רוצה להיות בטוח החלק העליון של הנעל מראה העור ככל האפשר. אתה גם רוצה לחפש נעליים שאינן מסובך מדי, פן הם נראים כבדים מדי עבור שאר התלבושת שלך.

דירות בלט ו Skimmers: לאחר זמן רב את הסגנון של בחירה עם שני capris, כמו גם עם מכנסיים קצוץ קצר, זה עלול לבוא כהפתעה לך כי דירות הבלרינה למעשה רק לעבוד טוב כמחצית הזמן. הימנע מהם אם אתה מרגיש הרגליים הם כבדים או קצרים, או אם המכנסיים שלך הם רחבים מאוד או בצד הארוך.

נעליים גבוהות: מגפיים גבוהים או מגפיים בגובה הברך שמתחת לברך הם אידיאליים עם מכנסיים וג'ינס בעלי חתך רחב יותר, כמו גוכות. שטוח או עקום, זה לא משנה. המראה הוא מושלם עבור הסתיו והוא יכול לעבוד עם גרבונים או רגליים יחפות.

נעלי עקב: כשמדובר במכנסיים קצוצים, נעלי עקב גורמות רָחוֹק טוב יותר מאשר דירות עבור נשים קצרים. כבונוס נוסף, הם יוסיפו קצת פולנית לתלבושת. סנדלים סטרפל, שקופיות, ומשאבות עם עקבים גור כל יהיה לעבוד טוב. אבל שוב, תצטרך להישאר עם סגנונות פשוטים, כדי לא להציף את שאר התלבושת.

טיפים נוספים

 • הימנע נעליים כבדות: נעליים כי הם לכסות את כל החלק העליון של הרגל שלך; יש עקבים גדולים וגדולים; או להיראות מגושם בדרך אחרת יכולה לשבור את המראה של התלבושת.
 • צפה בצבע: תארו לעצמכם לראות פרופיל של עצמך בתלבושת אתה מתכנן. עכשיו דמיינו איך זה ייראה אם ​​תצמצמו, כדי שתוכלו לראות רק צורות וצבעים. אתה רוצה את המראה שלך יש זרימה טבעית במקום להסתכל קטוע כאילו אתה מורכב בלוקים צבע שונים. מסיבה זו, נעליים בניגוד צבע המכנסיים שלך לא בדרך כלל הולך להיות בחירה טובה. הם ישברו את המראה, נותן לך את המראה blocky. מצד שני, מקרוב את הנעליים שלך עם המכנסיים, hosiery או צבע העור ייתן את כל התלבושת טובה, זרימה טבעית וטובה.
 • תשאיר את זה פשוט: הדפסים כבדים, נעליים חסומות צבע, או נעליים כי הם עסוקים מדי אחרת יכול להרוס מכנסיים קצוצים כי הם נפגשו בחלק העליון עם הרגליים במקום בד. זה, שוב, ייתן לך את זה לא מושך שבור למעלה או לחסום נראה. במקום זאת, אתה רוצה להשיג את זה אלגנטי, זרימה טבעית. פשוט יותר, כן.

נעליים להימנע עם מכנסיים קצוצים

אלא אם כן זה חלק ניסוי אופנה או סוג אחר של תנועה מרדנית, הנעלה הבאה יש להימנע.

 • קרוס מאמנים
 • נעליים בצבעים בניגוד למכנסיים שלך.
 • נעליים עם הדפסים עמוסים או כבדים.
 • אוקספורד
 • נעליים מגושם
 • מגפי קרסול
 • כפכפים
 • גרביים

No Replies to "מה הם הכי טוב נעליים ללבוש עם מכנסיים קצרים?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  98 − = 90