איפה למצוא מכנסיים קצרים

אם אתה קטנטן עם פלג גוף עליון ורגליים קצרות או אם אתה מתחת ל -0.5 או מתחת, ייתכן שתצטרך מכנסיים קצרים קצרים.יש די וריאציה באורכים בין היצרנים, אז זה תמיד רעיון טוב למדוד inseam אורך על המכנסיים שמתאימים לך היטב ואז לחפש את זה inseam אורך כאשר אתה קניות עבור המכנסיים.

הנה כמה קמעונאים המציעים מכנסיים קצרים עודף קצר.

קָטָן woman walking with shopping bags

גואידו מיט / בנק התמונות / Getty Images

קוהל מציעה מכנסיים קצרים במיוחד עם אורך 27 אינץ ', ולא 29 "אורך זה רגיל עבור מכנסיים זעירים ב קוהל. לא כל סגנונות זמינים באורך קצר יותר, אבל אתה בהחלט יכול למצוא אפשרויות על ידי חיפוש "קצר מכנסיים קצרים" בקטגוריית המכנסיים הקטנים.

02
של 06

סוף הקרקעות

לנדס אנד מציעה ג 'ינס ומכנסיים בכמה אורכים. Land 'End מציעה ללא תשלום hemming עם כמה סגנונות קטנים על אורכי החל 25 "ל 31" ב רבע אינץ' אינטרוולים. אתה יכול גם לבחור לרכוש אותם ללא פגע. סגנונות קטנים אחרים מגיעים בשלושה אורכי אינסיאם - 25 ", 28" ו -30 ", יש מגוון רחב של גדלים בג'ינס זעירים בגודל 2-18.

03
של 06

ערבה רכס

ווילו רידג 'מציע מכנסיים קצרים עם 26 "inseam בגדלים 4PS - 20PS. רגיל מכנסיים זעירים מ Willow Ridge יש inseam של 28".

04
של 06

יריד בדפורד

Bedford Fair מציעה מכנסיים קצרים עם 26 אינץ 'בגדלים 4PS - 20PS, 28 אינץ' הוא סטנדרטי למכנסיים זעירים רגילים.

05
של 06

AmeriMark

AmeriMark יש מכנסיים קצרים זעירים, אשר משתנה לפי אורך המותג inseam. המותג אלפרד דונר זמין בקיצור קצר עם אורך אינזאם של 26 "ו קטן עם אורך inseam של 28". המותג Bendover מגיע קצר קצר עם אורך inseam של 25 "ו קטן עם אורך inseam של 27". כמה סטים זמינים גם באורך קצר. גודל זמינות משתנה לפי סגנון בטווח 6 - 18.

06
של 06

קתרין

Catherines פלוס גדלים מציע כמה בגדים זעירים. Inseam אורכים להשתנות לפי סגנון ב Catherines, אבל כמה סגנונות לבוא באורך קצר נוסף. טווח הגדלים הזמינים במכנסיים זעירים משתנה לפי סגנון ויכול לכלול 0WP - 5WP.

No Replies to "איפה למצוא מכנסיים קצרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    70 − = 62