DOS ו Don'ts לגברים במכנסיים קצרים | insightyv.com

DOS ו Don’ts לגברים במכנסיים קצרים

DOS ו Don'ts לגברים במכנסיים קצרים

לאחרונה שוחחתי עם חברה על גבר שהיא יצאה לפועל ועל טעות אופנה מצער הוא היה נוטה לעשות. היא תיארה את האיש הזה כרגליים יפות במיוחד. היא אפילו הרחיקה לכת לומר שרגליו של האיש הזה היו “משולחות” כמעט, בצורה אתלטית, שרירית, מתונה. אבל הנושא היחיד שהיה לה עם הרגליים המיוחדות האלה ובעליהן היה שהן נראו לעתים קרובות לבושות במכנסיים קצרים קצרים.

כפי שהיא תיארה את זה, הם לא היו דייזי בסגנון דיוק לחתוך offs כי הם משוחק על ידי סגן ג ‘ים Dangle ב רינו 911, או אלה ריצה קצרים מוזר נשמר עבור הליכונים מהירות כחוש. האיש הזה הלך יותר לטום סלק מגנום PI. כל הדיבורים האלה על גברים ומכנסיים קצרים גרמו לי לחשוב על מה שהם עושים ודברים של גברים ומכנסיים קצרים ולכן עשיתי רשימה של שניהם.

בואו לחתוך לרדוף ולהגיע אל Don’ts.

 1. אין ללבוש מכנסיים קצרים אלא אם אתה גולף. אם אתה מחליט ללבוש מכנסיים קצרים עם קפלים אתה יכול גם לשים על כמה גרביים שחורים ונעליים לבנות גם כן. רק להוסיף ווקר ויש לך את הזקן vibe למטה עם בחירה זו אופנה.
 2. לא ללבוש מכנסיים קצרים / אתלטי במהלך ארוחת ערב, יום בחוץ ברחבי העיר, ובמיוחד לא ללבוש אותם על תאריך. לא משנה כמה גדול לקפוץ את הזריקה היא או כמה פנטסטי הרגליים שלך שרירי נראה, זה רק הכי טוב כדי לשמור על מכנסי כושר קצרים עבור חדר כושר, אחרת אתה צועק “ויתרתי.” הערה: ללבוש אותם סביב הבית אל חדר הכושר וממנו הוא בסדר.
 1. לא ללבוש חתכים או מכנסי ג ‘ינס. ז’אן מכנסיים קצרים או “jorts” כפי שהם מוזכרים בחום וחותכים, אחותם צעד אחיד, פשוט לא עושים חוש אופנה. וגם לשים חגורה, תחוב את החולצה שלך ו / או לגזוז הטלפון הסלולרי שלך המותניים שלך לא יעזור המצב. מקל עם זוג נחמד של ג ‘ינס ג’ ינס במשקל קל, חולצת קיץ נחמד עור flip flops אם יש לך את הדחף ללבוש ג ‘ינס במזג אוויר חם. בסופו של דבר אתה נראה יפה להרכיב, לא קורבן אופנה.
 1. אל תשכח “את היחס” של כיס המטען קצר. יש גודל מסוים של כיס המטען לגיל של יחס wearer להיות מודעים – המבוגר הלובש, קטן הכיס צריך להיות. הכיסים בגודל גדול צריך שיא בגיל העשרה / המכללה להגדיר, ואז לצמוח עד שהם נעלמים יחד עד גיל 50, באופן כללי. זה עצוב אבל נכון.

האם יש שם מישהו של בחור חם שרוצה להישאר מגניב בקיץ הזה הן במובן המילולי והן בפיגורטיבי? כן! הנה רשימה של Do’s:

 1. האם ללבוש חקי נחמד מול החזית קצר. לא אוהב חאקי? לאחר מכן בחר יפה זית, אבן או צבע חיל הים. אתה תיראה ביחד ולהישאר מגניב ונוח. כל אורך מ באמצע הירך עד אמצע הברך מקובל. קצר מלפנים קצר נראה נהדר עם שרוול קצר למטה למטה וכן טי.
 2. האם ללבוש זוג מגניב של קצרים הלוח אם אתה באקלים חם או בקהילה החוף. אבל זכור, אם זה מתאים לאזור אתה נמצא אתה תיראה נהדר, אבל אם אתה בשום מקום ליד המים אתה הולך להיראות כמו poser, לא משנה כמה אתה יפה.
 3. האם ללבוש פשתן קצר אם אתה הולך למסיבה יוקרתית וזה פשוט חם מדי עבור המכנסיים. זוג אותם עם סנדל עור נחמד חולצת פשתן קצר שרוול ואתה תעשה ראשים לפנות.
 1. האם להשקיע קצר אופנתי. אם אתה בחור אופנה קדימה, אז אולי אתה אוהב G- כוכב מהולנד שעושה שורה של מכנסיים קצרים מצויד נהדר או קולקטיבי נחמד מסן פרנסיסקו שעושה כמה כיף באמת מכנסיים קצרים capris. הם עשויים להיות אופנתי מדי ו / או יקר עבור חלק, אבל זה שווה את זה אם אתה רוצה משהו מאוד הנוכחי. בננה הרפובליקה גם עושה כמה מכנסיים אופנתיים אשר פחות יקר.
 2. האם להשתמש tanner עצמי אם יש לך רגליים לבנות מפחיד (זה מתאים במיוחד לי, למרבה הצער). עצמי tanner באמת יכול לעזור להראות את הרגליים. אם אתה לא נרגש על הרעיון הזה, לפחות להשתמש עצמי tanner עד שיש לך קצת צבע טבעי מלהיות בחוץ.

רוצה לקנות עצות עבור מכנסיים קצרים חליפות? לאחר מכן, ראה:

מבחר מובילים במכנסיים קצרים
מבחר מובילים לגברים לגזעי לגברים ומכנסיים קצרים

No Replies to "DOS ו Don'ts לגברים במכנסיים קצרים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 5 = 1