כיצד למזער את חשש … Cankle

כיצד למזער את חשש ... Cankle

הנה העניין: כשזה מגיע לקרסוליים - מילה היברידית של עגלים וקרסוליים - אין שום טעם להיות עדין בכל זה. כאשר יש לך שוקיים המגיעים מתוך הקרסוליים שלך ללא הגדרה הרבה, זה לא עושה את הדמות הנשית ביותר.

נשים שיש להן קרסוליים עבים (משהו שאינך יכול לשלוט בו הרבה, למרבה הצער), מגלות שזה לא פגם גופני קל להסוות, אבל קח לב, זה לא בלתי אפשרי.

 דברים כמו שמירה על נוזלים ועלייה במשקל ככל שאנו מתבגרים יכולים לתרום למראה של הקרסול. ולמרות ירידה במשקל, פעילות גופנית ואפילו ניתוח פלסטי יכול להפחית את הקרסול - יש דרכים להסוות את המראה שלהם בזמן שאתה בתהליך של לאבד אותם לצמיתות.

הנה הטיפים הטובים ביותר שלנו עבור ההלבשה להסוות או למזער את הקרסוליים שלך.

 • ללבוש רגל רחבה, מכנסיים ישר או מתרחבים. האם לבחור מכנסיים בכל פעם אפשרי ולוודא שהם לא tapered (חותלות וג 'ינס רזה קשה להשתחרר עם הקרסוליים). המכנסיים נופל בקו ישר מן הירך (לא מצויד מדי, לא רחב מדי) הוא הכי מחמיא. לקבלת מראה אופנה יותר קדימה, כי יהיה לגמרי להסוות את הקרסוליים שלך, נסה ג 'ינס מתרחבים או לחתוך רחב הרגל. ג 'ק Bootcut קלה היא בחירה טובה עבור נשים עם ירכיים רחבות יותר: זה יתרות את הפרופורציות.
 • דילוג על מכנסיים קצוצים. הימנע מכנסיים קצוצים כי בסופו של הקרסול; זה קשה להסתכל כדי למשוך עם הקרסול כי זה מדגיש את אזור הבעיה. קפריס ברמודה מכנסיים קצרים יכול לעבוד אם הם בסופו של דבר או מתחת לרעיון הברך.הוא צריך להיות קצה של מכנסיים קצרים בחלק הקטן / הדק ביותר של הרגל שלך (אשר לעתים קרובות את אזור הברך).
 • מצא את החלק הצר ביותר של הרגל שלך. חצאיות ושמלות צריך להיות hemline מסתיים בחלק הצר של הרגל שלך; עבור רוב הנשים שנמצאות באזור הברך (מעל או מתחת לברך). הימנעו מכפפות פרועות או מעוטרות שמושכות את העין כלפי מטה. חצאית מתחדדת - כמו חצאית עיפרון מתאימה - יכולה להדגיש את הקימורים שלך ולמשוך את העין כלפי מעלה מהחלק התחתון של הרגל. רק לוודא את שולי חצאית מסתיים בחלק הדק ביותר של הרגל.
 • אוהב כמה מגפיים גבוהים! נעליים גבוהות נעשו לנשים עם קרסוליים. אם אתה רוצה להיראות ארוך ורזה, לבחור חותלות או ג 'ינס רזה עם טוניקה, תחוב מגפיים גבוהים. חנויות רבות - כמו Zappos.com יש מגפיים שנעשו במיוחד עבור השוקיים רחב אם המגפיים המסורתית לא עובדים. הימנע מגפיים אשר ימשוך תשומת לב לקרסקים כבדים.
 • לך מונוכרומטית. חצאיות ושמלות נראה חלקלק עם הלבשה (גרביים או גרבונים) באותו צבע כמו הנעל. אפילו שרוול? חצאית / שמלה באותו צבע כמו הנעל והנעליים. למה אתה חושב שכל שחור הוא כזה אופציה פופולרית? אי-אפשר שלא להיראות ארוך ורזה יותר בשחור.
 • הימנע רצועות הקרסול. דלג על הנעליים כי יש שרוכים או רצועות כי ללכת מסביב לקרסול ולבחור נראה ללא דגש על אזור הקרסול. הנעליים הטובות ביותר עבור הקרסול הם לֹא אלה.
 • קבל עקבים גבוהים. נעליים מחמיאות ביותר יש עקב או טריז כי להאריך את הרגל ונותן הרגל שלך מבט רזה. חפש עקבים משמעותיים בניגוד ספייק או עקבים.
 • דגש על הדף. אחת הטריקים האופנה הקלה ביותר: הסחת דעת. צייר את העין עם תכשיטים נועזים, הדפסים מרשימים, צבעים המושכים את העין או צוואר מפתה. שמור את כל ההתמקדות על הפנים שלך - איפור ללא רבב - ואת השיער כדי לשמור על העין מ נסיעה אל אזורי הבעיה. 
 • לך. נעלי עקב עבות מחמיאות במיוחד משום שהן מאוזנות את הקרסוליים הכבדים. 
 • לאירועים רשמיים, עבור זמן רב: כאשר יש לך אירועים לבוש, לבחור שמלות אורך הרצפה ושמלות ארוכות יותר כדי להראות את התכונות הטובות ביותר שלך הברך למעלה!
 • לקשט אותו. כמובן, תמיד יש את תיאוריית האופנה שאומרת "אם אתה לא יכול להסתיר את זה, לקשט את זה." ללבוש צמיד הקרסול או לקעקע את אזור הקרסול ולהראות אותם בגאווה.

No Replies to "כיצד למזער את חשש ... Cankle"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  73 + = 80