12 אופנתי דרכים ללבוש מכנסי ג 'ינס זה קיץ | insightyv.com

12 אופנתי דרכים ללבוש מכנסי ג ‘ינס זה קיץ

הקיץ הוא דנים קצרים העונה, ואנחנו לא יכולים להיות מאושרים על זה! אם אתה אוהב את מכנסיים קצרים של ג ‘ינס נוחים, אבל אל תדאג להסתכל מרושלת או מזדמנים מדי, אנחנו כאן כדי לעורר אותך לקחת את מכנסיים קצרים אופנה עד חריץ. על ידי בחירת חתיכות נהדר ללבוש עם המכנסיים הקצרים שלך, כולל שכבות חכמות ואת האביזרים הנכונים, אתה יכול להסתכל אופנה קדימה במכנסיים קצרים, תוך שמירה על הסגנון שלך נראה אמיתי וללא מאמץ. קבל השראה עם הגלריה שלנו בסגנון הרחוב של איך ללבוש מכנסי ג ‘ינס הקיץ הזה, כולל טיפים קלים איך אתה יכול לשלוף את התלבושות האלה בעצמך.

ז'אן shorts and kimono summer outfit for women

כריסטיאן ויריג / גטי

רוצה לעדכן את כל בגדי הקיץ שלך במכנסיים קצרים השנה? פשוט שכבת על קימונו אופנתי בצבע יפה או להדפיס, כפי שתואר כאן, כדי לעדכן באופן מיידי את התלבושות שלך במכנסי ג ‘יאן קצרים ולהציג את האופנה שלך בכל פסטיבלי המוסיקה שלך, מסיבות ומפגשים הפטיו הקיץ.

02
של 12

ללבוש את הכתף מעל הכתפיים

כבוי the shoulder top and jean shorts for summer fashion

אדוארד ברתלוט / גטי

לובש העליון אופנתי היא דרך מצוינת לעדכן באופן מיידי את מכנסי ג ‘ינס ללכת הקיץ. אנחנו אוהבים את הדרך אופנתי מעל הכתף עושה אלה ג ‘ינס כהה לחתוך- offs נראה רענן עבור אופנה בקיץ. בחר העליון בד בד – נקודות בונוס אם אתה קונה אחד סופר אופנתי להדפיס, כגון תבנית ג ‘ינגהם בתמונה כאן. הוסף זוג גדול של משקפי שמש ונעלי ספורט קל ללבוש, ויש לך תלבושת חמוד ללבוש קונצרטים, פסטיבלים, קוטג ‘ים, מסיבות ותלמידים מזדמנים אחרים עם חברים הקיץ.

03
של 12

ללבוש חולצה למטה חולצה עם מכנסי ג ‘ינס

דֵנִים shorts and sneakers outfit for summer

חואן נחרו

הנה דרך מהנה לקחת את המראה שלך מזדמנים מכנסיים ג ‘ין עד חריץ, תוך עדיין נראה מגניב ללא מאמץ. נסה ללבוש חולצה מכופתרת תחוב בתוך זוג מכנסי ג’ינס האהוב עליך, או קשורה בחזית כמו בתמונה כאן. היינו בוחרים חולצה בבד כותנה רך, או אפילו חולצת ג’ינס צ’מבריי, לתלבושת המושלמת לקונצרטים, פסטיבלים למוסיקה ומסיבות קיץ. תלבש בנעלי התעמלות קלות ותיק צולב.

04
של 12

תלבושת קיץ ג ‘ינס כפול

שָׁחוֹר shorts and denim jacket outfit for women

כריסטיאן ויריג / גטי

אל תשכחו מכנסי ג’ינס שחורים לנשים, כשאתם עושים את רשימת הקניות של בגדי הקיץ שלכם. זוג מכנסי ג ‘ינס שחור יכול להיות משוחק עם חולצה שחורה כבסיס שפע של בגדי קיץ חמוד, כגון זה נראה ג’ ינס כפול מגניב עם ז ‘קט קלאסי ז’ קט.

05
של 12

הוסף זנב אופנוען

אִשָׁה wearing a leather jacket and jean shorts

כריסטיאן ויריג / גטי

מכנסי ג ‘ינס לנשים הן מועדפות הקיץ לא רק בגלל שהם שומרים על הרגליים מגניב, אבל בגלל שהם סופר צדדי. אנחנו אוהבים את הדרך שבה זוג מכנסי ג ‘ינס מצוקה מעוצבים כאן. ז ‘קט עור שחור בסגנון מוטו עם רוכסנים מוסיף קצת קצה לתלבושת הקיץ הבסיסית של מכנסיים קצרים, פסים ארוכים, שרוולים ארוכים. תלבשי במגפי קרסול שחורים מבריקים ובשקית עור שחורה כמתואר בתמונה, למבט שנבע מכף רגל ועד ראש מכף רגל ועד ראש.

06
של 12

חמוד תלבושת קיץ מקרית

חָמוּד summer outfit with denim shorts

כריסטיאן ויריג / גטי

הנה לקח בסגנון הרחוב על איך, עם קצת סגנון חכם, אתה יכול להפוך את התלבושת הקיץ הבסיסי מכנסי ג ‘ינס לתוך משהו חמוד מספיק כדי ללבוש תאריכים מזדמנים ומסיבות בריכה. הצג את הנכסים שלך בראש צולע V- הצוואר, תחוב מכנסי ג ‘ינס גבוה מותניים לנשים להדגיש את הקימורים שלך. שרשרת תליון ארוכה היא אביזר נהדר כאשר אתה מתנדנד עמוק, כפי שתואר כאן. הוסיפו תיק אופנתי אופנתי, והתאימו את השפתון שלך לסנדלים שקופים.

07
של 12

ללבוש פרחוני למעלה עם מכנסי ג ‘ינס

אִשָׁה wearing floral shirt and denim shorts with high heel shoes

תמונות של באני / גטי

הנה דרך מצוינת להתלבש מכנסי ג ‘ינס שלך, כאשר אתה רוצה להיראות קצת יותר מבוגר. סוודר פרחוני יפה, קל ועקבים גבוהים צבעוניים להוסיף פולנית כדי ג ‘ינס חיוני לחתוך- offs. ללבוש את התלבושת הזאת עבור תאריך הקיץ מזדמנים, או יום של קניות עם חברות.

08
של 12

וינטאג סטיילינג

רְחוֹב style outfit in faux fur leather coat and jean shorts

כריסטיאן ויריג / גטי

האם אתה חובב בגדים וינטאג מי חופר להשוויץ יד שנייה שלך מוצא אופנה? אנחנו אוהבים את הדרך הזאת בסגנון הרחוב אופנה משפיע יש להרכיב תלבושת חמוד מכנסיים דנים ואוצרות אופנה וינטאג ‘, עם גישה לעיצוב זה חלק רחוב, חלק קולג’, וייחודי לחלוטין עבור הקיץ. מעיל פרווה ומעיל עור על מכנסי ג’ינס קצרים, שחוקים עם סנדלים עם עקב גבוה מעל גרביים, לא לכולם – אבל זה די מדהים, והוא בטוח כדי לגרום לך להתבלט מן הקהל אופנה.

09
של 12

הוסף אביזרים גדולים

אופנתי summer outfit in denim shorts and a hat

אדוארד ברתלוט / גטי

כמו סמל אופנה ויקטוריה Beckham כבר צוטט אומר, לפעמים הדבר החשוב ביותר על התלבושת היא אביזרים להוסיף לזה. הנה הוכחה של כלל האופנה, כפי שניתן לראות על המשפיע בסגנון הרחוב הזה. חליפת סוף שבוע פשוטה של ​​חולצת טריקו מקרית ומכנסי ג’ינס קרועים היא פתאום מסוגננת יותר, עם תוספת של כובע חמוד רחב שוליים, סנדלים מעוטרים בקרסול, ותיק שחור לבוש. היינו לובשים את התלבושת הקלה הזאת בכל מקום משוק העתיקות לביקורים ביקב בקיץ.

10
של 12

ללבוש אפוד מעל מכנסיים קצרים

רְחוֹב style denim shorts and vest

כריסטיאן ויריג / גטי

Layering היא דרך מוכחת מיד להתלבש כל התלבושות מזדמנים שלך, אבל מה אם זה חם מדי ללבוש ז ‘קט? קח את ההשראה מן הרחוב הזה בסגנון אופנה משפיע ולנסות ללבוש אפוד על בגדי קל שלך מכנסיים קצרים דנים חולצה לבנה מזדמנים. אתה יכול ללכת על השכבה העליונה צבעוני עבור ימים מזדמנים אופנתיים, כפי שתואר כאן. או נסה ללבוש חליפה בסגנון טוקסידו לבן על המכנסיים קצרים שלך חולצות, כאשר אתה רוצה מלוטשת יותר לצאת התלבושת בקיץ הזה.

11
של 12

סגנון רחוב במכנסי ג ‘ינס

רְחוֹב style outfit with denim shorts and thigh high boots and a boyfriend blazer

כריסטיאן ויריג / גטי

איך אתה יכול ללבוש מכנסיים קצרים כדי להיראות מתוחכם הקיץ? הנה כיתת אמן מ סגנון הרחוב איך להתלבש טנק העליון ג ‘ינס לחתוך- offs, כאשר אתה רוצה להרשים אחרים עם חוש אופנה שלך. התחל על ידי שכבת בלייזר החבר על מכנסיים קצרים שלך, אשר באופן מיידי גורם להם להרגיש מבוגר. אתה יכול לעצור כאן, עם זוג סנדלים יפים – או להעתיק זה אופנה משפיע ולהוסיף זוג אופנתי ירך מגפיים גבוהים, עבור ההשפעה התלבושת הגדולות.

12
של 12

קונצרט תלבושות מכנסי ג ‘ינס

קוֹנצֶרט fashion woman in denim shorts

כריסטיאן ויריג / גטי

רוצה תלבושת קלה לקונצרטים ופסטיבלים כאשר מזג האוויר חם? להתלבש בתוך חמש דקות שטוח ולהיות מוכנים לכל אירועי הקיץ שלך מוסיקה כאשר אתה שכבת העליון צבעוני לנשימה, כותנה קלה מעל זוג האהוב עליך מכנסי ג ‘ינס. ללבוש עם נעלי ספורט ומשקפי שמש, וכן תיק אופנתי cross-body לשאת את כל הקונצרטים שלך יסודות, מבלי לשקול אותך.

No Replies to "12 אופנתי דרכים ללבוש מכנסי ג 'ינס זה קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    38 − 30 =