אופנת נשים גבוהה: אורך חצאית

אופנת נשים גבוהה: אורך חצאית

ביולוגיה העניקה לך רגליים ארוכות, אבל לצערי הרגליים האלה לא באו עם מדריך. אתה לא רוצה לשמור אותם מסתערבים, אבל להחליט בדיוק כמה מהם להשוויץ יכול להיות מסובך. בעת בחירת חצאית, שקול שני דברים: גיל מטרה. ילדה בת 15 יכולה לשלוף חצאית מיני יותר מאשר ילדה בת 75, אבל ללא קשר לגיל שלך, חצאית סופר קצר לעולם לא יעבוד טוב בחדר הישיבות.

מציאת אורך החצאית הטוב ביותר ואת אורך החצאית מחמיא ביותר הוא על כל בחירת הצורה הנכונה עבור הדמות שלך, ואחד זה מרגיש מתאים למקום, בין אם זה מפגש בעבודה או את מסיבת יום ההולדת של החבר הכי טוב שלך. כולנו על "אם יש לך את זה, להתהדר בו," מנטליות כאשר האירוע הוא הנכון.

לפני כן, שיתפנו את הטיפים הטובים ביותר שלנו כיצד להתלבש באורך החצאית המתאים הן לגילךוגוֹבַה.

בני נוער שלך בתחילת שנות ה -20

אם אתה עדיין חי את זה בבית הספר התיכון או במכללה (בר מזל), לשחק עם אורך חצאית ולנסות הכל מן חצאית מיני קצר מאוד השמלה מקסי מקסי מאוד - כן, אתה יכול למשוך כמעט בכל אורך אתה בוחר. זה הזמן בחיים שלך כאשר אתה צריך לשחק עם אופנה כדי לקבוע את הסגנון שלך ואת ההעדפות. אבל זכור זאת: למרות שיש לך הרבה גמישות כשמדובר בחצאיות שלך, לשמור את זה שמרני לראיונות עבודה או רשמי רשמי או חינוכי סעודות.

חצאית אמצע הירך עד לחצאית באורך הברך או אפילו שמלת קוקטייל באורך תה פועלת היטב לאותן הזדמנויות.

באמצע שלך 20s ומעלה

  • חיים מקצועיים: כפי מקצועי מנסה להגדיר את עצמך במקום העבודה, אתה רוצה את coworkers ואת הבוס שלך לקחת אותך ברצינות. חצאית קצרה במקצת מאורך הברך תיראה מקצועית, תציג את העגלים הרוצחים שלך, ועדיין לא תציג יותר מדי רגל. אתה יכול ללכת יותר אם אתה רוצה, אבל חצאיות חצאיות ואורך מלא יכול להיות קשה לשלוף במקום העבודה. כדי להראות את הסגנון האישי שלך לשמור על המראה שלך רענן, לשחק עם צבע ומרקם של החצאית. נסה חצאית עיפרון צבעונית באדום או צהוב, וצמד אותה עם חולצת וילונות עם ראש מחורצת בצבע שחור, אפור או חאקי נייטרלי.
  • חיים אישיים: נשים גבוהות בכל הגילאים נראים נהדר בחצאית קצרה. כפי שאתה לגדול מחוץ למסיבות שלך במכללה, אתה כנראה רוצה להתרחק מן החצאית מיני קצר במיוחד, צמוד במיוחד, אבל אין שום דבר רע עם חצאית מסתיימת בקצות האצבעות שלך או באמצע הירך. אם זה נראה עצבני מדי, נסה חצאית מסתיים שווה בין הברכיים וקצות האצבעות. חצאית לאורך זה יסייע למנוע מביך בריטני ספירס רגעים esque, אבל עדיין להראות את הרגל מספיק כדי לגרום לאנשים לשים לב.
  • חיי המפלגה: כמבוגר, אתה רוצה לאזן סקסי עם שמרנית. בחר את אורך החצאית שלך למסיבות ואירועים מיוחדים על פי הסגנון של הדף יהיה ללבוש. לדוגמה, אם אתם מתכננים ללבוש גב או גב עמוק צוואר V, לבחור חצאית זה קצת יותר או רופף. מצד שני, אם הדף שלך מציע כיסוי מלא, לבחור חצאית קצרה, צמודה עד את המיניות מנה.

איך ללבוש חצאיות ארוכות בכל גיל

נשים גבוהות יכולות להיראות מדהימות בחצאית ארוכה, זורמת. הטריק הוא למצוא חנויות שמוכרות חצאיות מספיק זמן. אם הלב שלך מוגדר על חצאית ארוכה לחופשה החוף או אירוע רשמי, ייתכן שיהיה עליך להזמין חצאית מחנות המומחיות כי אז יכול לשנות את אורך בשבילך.

חנויות כלות באופן קבוע להזמין ולשנות בגדים כדי לענות על הצרכים של כל הגדלים והצורות של נשים, אז אולי כדאי לך להתחיל את החיפוש שלך בהנחה כלה או חנות שושבינת הכלה.

No Replies to "אופנת נשים גבוהה: אורך חצאית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    64 − = 57