חצאיות עיפרון פטיט לעשות

חצאיות עיפרון פטיט לעשות

אם אתה מחפש מלתחה צדדי בסיסי, להסתכל חצאית עיפרון, חצאית ישר, מצויד. למרות שזה אולי נראה כאילו רק נשים רזה יוכל ללבוש חצאית עיפרון בהצלחה, נשים שיש להם אחת מארבע הצורות הגדולות דמות, משולש, מלבן, משולש הפוך, ושעון חול, יכול ללבוש חצאית עיפרון להיראות טוב אחד. פרטים סטיילינג תלוי בצורת הדמות, כמו גם את האירוע.

חצאיות עיפרון יכול להיות על פני טווח מחיר רחב, כך שאתה בטוח למצוא אחד שמתאים התקציב שלך, כמו גם את הגוף שלך.

זה קל להתאים את אורך חצאית עיפרון, כך petites עשוי לרצות לקנות במחלקת החטיפות, כמו גם את מחלקת petites עבור מגוון רחב יותר של אפשרויות. אף פעם לא לקנות חצאית עיפרון כי הוא קצר באופן לא נוח בשבילך מאז, בהתחשב בבניית טכניקות מודרניות לבוש, זה לא סביר כי שולי יכול להיות בהצלחה למטה. מצד שני, זה שינוי קל לקצר חצאית עיפרון.

יסודות התאמה

להחליט על האורך הטוב ביותר של חצאית עיפרון יש לו מקוצר לאורך זה במידת הצורך. בדרך כלל, אורך מחמיא ביותר הוא איפשהו סביב הברך - קצת מעל, על הברך או קצת למטה. אם אורך הברך נראה שמרני מדי בשבילך, אז חצאית מיני עשוי להיות כוס התה שלך. זהירות היא בסדר, עם זאת, כי נשים זעירות יש רגליים קצרות, אלא אם כן הם רזה למדי, חצאית קצרה מאוד יכול לעשות אישה קצרה להסתכל רחוק יותר וגם להדגיש את קוצר שלה.

חצאית עיפרון כי הוא אורך MIDI לא נראה בסדר על אישה קצרה או, וזה משאיר אורך הברך כאורח מחמיא ביותר.

עבור חצאית עיפרון כדי באמת להסתכל ימינה, החצאית צריך להיות מצויד המותניים והירכיים אבל לא להיות הדוק מדי. אם החגורה של חצאית העיפרון שלך מרגישה כאילו היא חופרת בתוכך, זה הדוק מדי במותניים.

אם קמטים אופקיים בצורת החצאית על הירכיים כאשר אתה עומד, זה חזק מדי. ההתאמה צריכה להיות קרובה אך לא נצמדת. אתה צריך להיות מסוגל לשבת בחצאית, מדי.

סטיילינג את חצאית עיפרון לפי סוג איור

צורה בצורת שעון חול: קנה חצאית עיפרון שמתאים דרך הירכיים. כדי להדגיש את דמות שעון החול שלך, ללבוש צוואר V העליון תחוב במותניים. כדי להסוות בטן, ללבוש את המותניים מעל החצאית או ללבוש מעיל.

מלבני בצורת איור: את המראה של המותניים מוגדר יותר יכול להיות מושגת על ידי belting חצאית עיפרון עם חגורה צר או ללבוש העליון לעטוף או העליון עם סגנון surplice.

משולש בצורת איור: כאשר לובשת חצאית עיפרון, petites שיש להם דמויות בצורת משולש יכול לאזן את הירכיים על ידי לובש העליון שיש לו תכונות שהופכות את הדמות להופיע קרוב יותר לצורת שעון חול, כגון צוואר V רדוד או חולצה מכופתרת המוסיפה בתפזורת.

צורה משולשת בצורת משולש איור: נשים שיש להן סוג דמות זה יכולות להפוך את הירכיים להיראות יותר בפרופורציה על ידי בעל חצאיות עיפרון שלהם pegged, אשר מדגיש את הירכיים. 

עיצוב חצאית עפרון מבוסס על אירוע

יש כל כך הרבה דרכים כי אישה קטנה יכול ללבוש חצאית עיפרון, בהתאם לאירוע.

חצאית עיפרון יכול לעבוד עבור כל דבר מן ארוחת ערב יום ו סרט לעבודה או מקרים מיוחדים.

מקרית או Play תלבש: חצאית עיפרון ג 'ינס פוגעת הערה מזדמנים ימין עם דירות טנק פשוט או טי. או בחצאית עיפרון עור שחורה למועדון לילה.

תאריך לילה ליבוש: מה דעתך על מזכירה סקסית, כמו הסטייליסטית קלינטון קלי אוהבת לקרוא את המראה של חצאית עיפרון עם עקבים גבוהים וסוודר? A twinset וכמה משקפי עין החתול יכול לעבוד עבור מי אוהב את זה מבט וינטאג '.

ללבוש לעבודה: ללבוש חצאית עיפרון טוויד עם חולצה באורך המרפק ומשאבות עבור תלבושת פשוטה או צעד עד רשמי העסק בחליפה עם חצאית עיפרון ואת המעיל תואם.

לבוש מיוחד: או חצאית עיפרון או למעלה או שניהם יכולים כוכב בהזדמנות מיוחדת. לדוגמה, לבחור בכל רחבי תחרה הן חצאית עיפרון העליון.

או ללבוש למעלה או למעלה charmeuse עם חצאית פשוטה שחור עיפרון ו stilttos הרוצח.

No Replies to "חצאיות עיפרון פטיט לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1