איזה סוג של נעליים אני צריך ללבוש עם חצאית קצרה?

איזה סוג של נעליים אני צריך ללבוש עם חצאית קצרה?

כל העניין ללבוש קצר באמת, או אפילו חצאית מיני היא להראות את הרגליים. אבל הבחירה הנעלה טועה באמת יכול לשים לב לדברים שאתה מעדיף לא להדגיש. להלן כמה סגנונות הנעל של הנשים הטובות ביותר ללבוש עם שמלות וחצאיות קצר, כמו גם כמה סגנונות אתה רוצה להימנע.

כפכפים

אם אתה הולך סופר מזדמנים, כפכפים או סנדלים שטוחים אחרים נראים נהדר.

אם החצאית היא פשוטה, כגון מיני ג 'ינס, אתה באמת יכול להמציא את המראה עם סנדל כי יש beading, sequins או פירוט מתכתי.

נעלי ספורט

זה בהחלט מראה מזדמנים, אבל נעלי ספורט יכול לעבוד היטב עם חצאית קצרה, כמו מיני ג 'ינס. הימנע נפוח, חוצה מאמנים, מקל עם קלאסי יעיל. לדוגמה, לקדס יהיה מראה חמוד, קצת קדוש, בעוד קונברס יוסיף טוויסט עצבני / עירוני.

דפנות

חצאיות מיני הן על הרגליים, ויש כמה דברים בעולם המדגישים את הרגליים יותר מאשר זוג נעלי עקבים. Espadrille, בוהמי, strappy ו ארוגים סגנונות כל נראית נהדר.

דירות

בשל העובדה כי הם יכולים להוסיף "פיר", בלט דירות skimmers לא עובדים טוב מאוד עם חצאיות ארוכות. אבל עם הם יכולים להיראות נהדר עם חצאיות קצרות. חפשו סגנון יפה, פשוט (לא יותר מדי קפדני), ואת זוג זה עם מיני מזדמנים או מזדמנים מיני עבור מבט זה כל הרגל, וכל נשית.

נעליים גבוהות

מגפיים בגובה גבוה או מגפיים כי נופל מתחת לברך הפכו מצרך חצאית קצר, במיוחד במזג אוויר קר. שטוח או עם עקב, ועם או בלי גרביונים, המגפיים הגבוהים הם התאמה אידיאלית עבור שמלות קצר חצאיות, אבל המגפיים צריך להיות פשוט בעיצוב. חום ושחור הם צבעים טובים במיוחד עבור זה נראה, והם יספקו הרבה בנג עבור הכסף מדי, כי אתה יכול ללבוש אותם שוב ושוב, ועם מגוון רחב של תלבושות.

נעלי עקב

עקבים חתלתול הם בדרך כלל סגנון עדין למדי של הנעל, כך שהם יכולים לעבוד טוב מאוד עם חצאיות קצרות. רצועות, שקופיות, סנדלים strappy עם עקב קטן, נמוך לעזור להדגיש את המראה "leggy" אתה מקווה עם שמלות מיני חצאיות.

נעליים כדי להיות זהיר עם

מה שאנו רואים על המסלול הוא לא תמיד את המראה הטוב ביותר עבור החיים האמיתיים או כל סוגי הגוף. בעוד כמה מן הנעליים הבאות יכול להיראות ממש חם כאשר זוג עם מיני חצאיות, רבים מאיתנו יצטרכו להמשיך בזהירות.

 • מגפי קרסול: מגפיים הקרסול יכול באמת לעשות מספר על כמה רגליים של נשים, מה שהופך אותם נראה מכריע וקצר יותר ממה שהם באמת. נשים עם רגליים דקות מאוד אולי גם המאבק לשלוף את המראה הזה, כמו עגלים רזה יכול להיראות כמו שחייה בתוך המגפיים הקרסוליים. אם אתה אוהב את הרגליים, לתת לו זריקה, אחרת, מקל עם אפשרות פחות מסוכנת.
 • נעלי עקב: כואב, כן; לא מעשי, כמובן, אבל רבים עדיין מרגישים כי עקבים stiletto לעשות רגליים של נשים להיראות סקסית יותר מכל סוג אחר של נעליים. אז אתה חושב שהם יהיו טבעיים עם חצאית מיני - אבל הם לא יכולים. בגלל הערעור המיני הנוסף של נעלי עקב, זה יכול להיות "יותר מדי של דבר טוב" כדי להתאים אותם עם חצאית קצרה. אם יש לך טעם ללא דופי, תעשה כרצונך. אם אתה סוג של מודאג כי הוא נראה זול, אז אולי כדאי לך לדלג על זה משולבת.

  נעליים להימנע עם חצאיות קצרות

  אלא אם כן אתה ספורטאי, או שזה חלק מכמה מדים אתה נאלץ ללבוש, הנעליים הבאות הן מגושם מדי עבור רוב החצאיות מיני.

  • אוקספורד
  • נעליים מגושם
  • קרוס מאמנים
  • כפכפים
  • גרביים

  No Replies to "איזה סוג של נעליים אני צריך ללבוש עם חצאית קצרה?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   7 + 1 =