5 התאמות עבור חצאיות מקס סתיו

5 התאמות עבור חצאיות מקס סתיו

בין אם אתה מחפש סגנונות כי יעבוד עם מלא, זורם מקסי חצאיות או maxis של מגוון טופס מתאים יותר, אתה בטח תמצא משהו ברשימה זו כי כבר אורב בארון שלך. אם לא, אתה לפחות להיות חמושים עם כמה טיפים מועילים לנסיעה הבאה שלך לקנות נעליים.

מגפיים שטוחים

אני לא יכול להדגיש מספיק טוב איך המגפיים שטוח לעבוד עם חצאיות מקסי. למעשה, הם עובדים כל כך טוב, כי גובה פיר הסגנון של המגפיים בקושי אפילו משנה; הברך גבוה, מעל הברך, הקרסול, תחרה למעלה, zip בצד, למשוך על כל עבודה נהדר, כמו לעשות מזדמנים, מגפיים בסגנון גראנג '; נעליים בסגנון רכיבה על סוסים, ואפילו סגנונות מעוררי השראה צבאית וויקטוריאנית.

אבל כמו ברוב הדברים בחיים, יש כמה יוצאים מן הכלל. כמה מהם באמת לא צריך להצביע. לדוגמה, לא היית חולם על זוג זוג נעלי גשם עם חצאית מקסי מקסימה, לא משנה כמה מזדמנים זה היה. אחר ברור no-nos כוללים מגפיים המדבר, רוב המגפיים החורף, וכל דבר שנראה מדי "בחוץ".

בדוק כמה מגפיים שטוחים האהובים עלי ללבוש עם חצאית מקסי שלך, זמין על Amazon.com: 

 • תשע נשים מערב דולוריס זמש אתחול
 • FRYE נשים של מליסה לחצן האתחול
 • ספרי

נעלי עקב וקרסוליים

כפי שאמרתי לעיל, את כל האורך של חצאיות מקסי אומר כי גובה הפיר של המגפיים שלך בקושי משנה - אבל עדיין, המגפיים ואת המגפיים הקרסול ללכת עם חצאיות מקסי ושמלות כמו חמאת בוטנים הולך עם ג 'לי.

לקבלת מבט מלוכד ביותר, נסה לבחור זוג מגפיים כי להאריך מעבר לשולי החצאית שלך, כך הרגל לא מראה.

אם אתה מעדיף זוג נעליים, והחצאית שלך היא לא מספיק זמן מספיק כדי לכסות את החלק העליון של אותם, אתה תמיד יכול להוסיף זוג טייטס למראה זה אידיאלי עבור סתיו וחורף.

בדוק כמה זוג האהוב עלי נעלי עקב ו מגפיים הקרסול ב Amazon.com: 

 • סירה
 • דולצ'ה ויטה הייסטינגס
 • קול האן

נעליים עם מקסים חצאיות

לובש דירות עם חצאיות מקסי הוא קצת מסובך. אתה רוצה להימנע מכל דבר שעשוי להיראות יותר מדי כמו שאתה לובש זוג נעלי בית, ובו זמנית, ישנם סגנונות נעליים מסוימים כי הם גבריים מדי עבור הנשיות של חצאית מקסי או שמלה.

סגנונות הכי קל לעבוד איתם הם דירות בלרינה קלאסי, דירות מחודדות או פתוחות. כדי למקסם את סיכויי ההצלחה שלך, לחפש סגנונות פשוטים מאוד להראות כמות נדיבה של כף הרגל, וגם לחפש סגנונות עם מבטאים עדין או קלאסי, כמו פירוט kiltie, סיכות כבש ויק, או בניגוד כפות הבוהן.

בדוק את הדירות האהובות עלי ללבוש עם חצאית מקסי שלך, זמין על Amazon.com: 

 • קורסו קומו מרלה
 • דלמן שדה שטוח
 • דולצ 'ה ויטה אדלן

מקסי חצאיות עם גבוהה נעלי עקב ונעליים

סיבוב משאבות לא תמיד עובד גם עם חצאיות מקסי כמו סגנונות עם מחודד, שקדים, או בהונות פתוחות. הסיבה לכך היא כי הם בדרך כלל לא מציעים ניגודיות מספיק החצאית עצמה.

אחת הדרכים להתמודד עם זה היא לחפש משאבות עגולות כי הם לחתוך נמוך מאוד (במילים אחרות, הם יראו הרבה את החלק העליון של הרגליים). אפשרות נוספת עבור מזג אוויר קריר יותר היא להשתמש גרביונים כדי לגשר על הפער.

לעומת זאת, אופנה clogs ו פרדות שיש להם תיבות אצבע עגול לעבוד נהדר עם maxis ארוך באמת, כי החלק העליון של כף הרגל מכוסה לחלוטין על ידי הנעל. הדבר היחיד שאתה צריך לצפות עם נעליים עם גב פתוח הוא משאיר את העקבים חשופים, אשר בדרך כלל לא נפילה גדולה או מראה החורף. במקרים מסוימים, זה אף פעם לא נראה טוב. כדי למנוע זאת להיות בעיה, אתה פשוט צריך למצוא חצאית מקסי כי הוא מספיק זמן כדי לכסות את הגב של הרגליים שלך פרדות שבחרת או כפכפים.

בדוק כמה סגנונות אופנה האהובים עלי ואת פרדות זמין על Amazon.com: 

 • קייט ספייד ניו יורק קאלה קלאג
 • משאבת סיישל
 • MIA היידי להחליק על סתום

מגפיים

בדיוק כמו עמיתיהם קצר יותר, מגפיים גבוהים עם עקבים גבוהים לעבוד להפליא עם חצאית מקסי ושמלות. אם החצאית שלך היא צורה פשוטה וצבע מוצק, תן למגפיים להכתיב את הטון של התלבושת.

אם המקסי שלך יש אישיות חזקה בפני עצמה, ולאחר מכן לבחור עבור פשוטה, מגפיים יעיל כי יחמיא את החצאית, במקום להתחרות עם זה.

בדוק כמה מגפיים האהוב עליי כדי זוג עם חצאית מקסי שלך, זמין על Amazon.com: 

 • סטיב מאדן
 • וינס Camuto סידני רכיבה על האתחול
 • ג 'סיקה סימפסון

עבור סגנונות הנעל כי ייקח חצאיות מקסי שלך שמלות מקסי לתוך מזג אוויר חם יותר, הקפד לבדוק את החלק הראשון של מאמר זה: מה ללבוש עם חצאיות מקסי באביב ובקיץ.

No Replies to "5 התאמות עבור חצאיות מקס סתיו"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  8 + 2 =