אביזרים שיק שיעדכן את כל התלבושות שלך

כשזה מגיע להרכיב תלבושת גדולה, הבגדים הם לא הדברים היחידים שאתה צריך להגיע הנכון. אביזרים שלך יכול בקלות להפוך את המראה שלך או לגרור אותו, ולכן חשוב לבחור את אלה הנכונים. אז, כדי לעזור לך לוודא שאתה נראה אופנתי, אופנתי, מעודכן מכף רגל ועד ראש, אנחנו כבר להרכיב רשימה זו של האביזרים הטובים ביותר של העונה. עיין בתמונות אופנה בסגנון רחוב אלה לקבלת מבט מקרוב על הארנקים, הנעליים, התכשיטים ומגמות האביזרים האחרים שתרצה להיראות בשנה זו.

אִשָׁה wearing headscarf

ראש צעיפים חוזרים !.
מאוריציו סנטנה / גטי

החלפה 2010 עידן ג 'ניפר לופז ... צעיפים ראש הם לגמרי קורה דבר באביב הזה. אנחנו שמחים על זה, לא רק בגלל הירך של צעיף הראש פוגש בוהה vibe, אלא גם כי הם כיסוי גדול על אותם ימים באביב טפטוף כאשר הלחות עושה תלתלים שלנו frizz החוצה.

02
של 20

צעיפים ראש

אִשָׁה wearing head scarf

ראש צעיפים חם עבור האביב והקיץ אופנה.
כריסטיאן ויריג / גטי

הנה איך ללבוש צעיף הראש ועדיין להראות את השיער שלך נהדר, על ידי לובש אותו כמו כובע דחף בחזרה על הראש שלך.

03
של 20

שקיות גיאומטריות

רְחוֹב style geometric chain purse

סגנון רחוב מגמה - ארנק שרשרת גיאומטרי.
כריסטיאן ויריג / גטי

שקיות בצורת גיאומטרי הם מגמת האופנה המתעוררים השנה. תסתכל על זה מגניב כחול משושה לחצות ארנק הגוף, שחוקים מעל חובה ג 'ינס ז' קט ואת מעיל טוויד נובי.

04
של 20

מוטיב בעלי חיים - תכשיטים

אִשָׁה with glasses and dinosaur earrings

הוסף עגילי בעלי חיים לתלבושת עסקית עבור רמז של כיף.
כריסטיאן ויריג / גטי

יצורים יצורים שופע התכשיטים כי היה שחוק במורד המסלול באביב / קיץ מראה אופנה. עכשיו, תכשיטי מוטיב בעלי חיים הוא צץ בתמונות בסגנון הרחוב ועל בלוגים אופנה, כאחד המגמות המפתח עבור אביזרים לנשים באביב הזה. הנה, עגילי דינוזאור חצוף להוסיף רמז של כיף לתלבושת רצינית אחרת לעבודה.

05
של 20

מוטיב בעלי חיים - ארנק

רְחוֹב style photo woman in red coat and snake print purse

ללבוש את החיה האהובה עליך באביב הזה.
קלאודיו לוויניה / גטי

אנחנו רגילים לראות ארנקים מודפסים לבעלי חיים (תחשבו שקופסת הדפוס הנמר המושלמת עם כל התלבושות שלכם). אבל אביזרים עם תמונות של בעלי חיים היה אמור להיות שמורות עבור ערכת הילדים. לא באביב הזה, כאשר המעצבים מעודדים אותנו ללבוש סבלים ומצמדים לספר לכולם מה החיה האהובה עליך.

06
של 20

מוטיב בעלי חיים - נעליים

אִשָׁה's feet in butterly wing high heel shoes

הנעליים מתפרעות באביב הזה.
סופיה וובסטר / גטי

הנעליים נוטלות טיסות מפוארות באביב הזה, כאשר מעצבים מחילים את מוטיב בעלי החיים לכל דבר, החל מסנדלים ועד נעלי עקב. הנה, זוג סנדלים עם עקבים גבוהים על ידי סופיה וובסטר לקבל מהפך מפואר עבור האביב עם תוספת של כנפי פרפר אקוומרין כי נראה מוכן להעיף אותך משם. (אם רק נוכל להשתמש בהם כדי לדלג על הנסיעה בבוקר שלנו!)

07
של 20

פנינים - מראה שכבות

אִשָׁה wearing multiple pearl necklaces and a sweater and jeans

ללבוש פנינים כדי להתלבש ג'ינס.
כריסטיאן ויריג / גטי

התקשר לסבתא שלך - פנינים חזרו! תמיד קלאסי אבל אופנתי זה באביב, פנינים הם דרך מצוינת בקלות להתלבש כל התלבושת מזדמנים. כאן, שרשראות פנינים מרובות של פוקס באורכים משתנים מרוכזים כדי ליצור שפע של פנינים שמייפות סוודר ספורטיבי פשוט ומראה ג'ינס.

08
של 20

פנינים - אחד ארוך Strand

רְחוֹב style fashion photo woman in faux fur and pearl necklaces

פנינים הם סופר שיק, יקירתי.
כריסטיאן ויריג / גטי

רוצה להתלבש מיד תלבושת סוף השבוע מזדמנים באביב הזה? כל שעליך לעשות הוא להוסיף גדיל אחד ארוך של פנינים, כדי להוסיף סגנון שיק גם את התלבושות הבסיסיות ביותר בבגדי ספורט או ג'ינס העונה. אופציונלי - לולאה החוט פעם אחת כדי ליצור גדיל קצר סביב הצוואר שלך, כפי שתואר כאן.

09
של 20

תווית אהבה - ארנק

רְחוֹב style fashion photo with Givenchy clutch

לשאת מצמד המעמד לשדרג את כל התלבושות מזדמנים שלך.
קירסטין סינקלר / גטי

מעצבים מסוימים אינם מרוצים לתת האביזרים שלהם לדבר בעד עצמם באביב הזה. כמה בתי עיצוב emblazoned את השם שלהם על פני המוצרים שלהם העונה, אולי עם המחשבה שאם אתה טיפה חבילה של מזומנים על אביזר, אתה רוצה לעשות בטוח כי כולם יודעים את זה. מאת ג 'ינצ'י כדי דיור, זו מגמה שמנו לב ארנקים בעונה זו.

10
של 20

תווית אהבה - נעליים

מיו Miu high heel shoes

מיו מיו נעליים גבוהות עקב.
כריסטיאן ויריג / גטי

המגמה אהבה התווית יש אפילו היגרו הנעלה זו העונה באביב אופנה, כפי שנראה כאן.

11
של 20

טרנד שקוף - ארנק

שָׁקוּף purse by Chanel

ארנקים שקופים הם דבר.
כריסטיאן ויריג / גטי

אתה לא בהכרח רוצה שאנשים יוכלו לראות אותך ממש, אבל באביב הזה, המעצבים מעודדים אותנו לתת לאנשים לראות מה יש בארנק שלך. אנחנו לא בטוחים שאנחנו מאורגנים מספיק כדי לאמיץ את המגמה הזו, אבל לא לעשות טעות, לראות דרך ארנקים (זה אחד שאנל) הולכים להיות מגמה אביזרים ענקית זו העונה באביב אופנה.

12
של 20

טרנד שקוף - מגפיים

אִשָׁה wearing transparent boots

לראות דרך המגפיים הם מגמה ענקית.
מתיו ספרזל / גטי

נקה מגפי גשם מפלסטיק היו בכל רחבי האביב / קיץ מסלולי אופנה והנה מבט על זה של רגע- the- מגמת בסגנון הרחוב.

13
של 20

מוטיב פירות - נעליים

לִסְגוֹר up of watermelon shoes

קבל פירותי עם הנעליים שלך.
מתיו ספרזל / גטי

אתה תפעיל ראשים תסתכל ישר על המגמה כאשר אתה צעד את האביב הזה הנעלה עם נושא פרי עסיסי, כמו אלה אבטיחים נעלי עקב גבוהה. בין אם אתה בוחר דירות או עקבים גבוהים, מוטיב הפרי הולך להיות פופולרי על פני קטגוריות של נשים אביזר העונה, מ ארנקים נעליים נעליים.

14
של 20

מוטיב פירות - ארנק

תּוּת purse

ברי חמוד הארנק.
מתיו ספרזל / גטי

הוסף גחמני בגדים האביב שלך עם תלבושת פירות השראה. אנחנו משוגעים על המצמד הקסום הזה בתבנית תות-תוף מקסימה, עם אביזר-ארנק דמוי עלים.

15
של 20

תכשיטי שכבות - שרשראות

אִשָׁה wearing sunglasses and multiple necklaces

שכבי את השרשראות שלך באביב הזה.
דניאל צוצניק / גטי

Layering התכשיטים היא מגמה מרכזית כי אתה רוצה לדעת על האביב הזה. כדי שרשראות שרשראות, להתחיל עם חתיכת האהוב, אם זה קוורץ קלאסי של פנינים או תליון כסף ארוך, ולאחר מכן להוסיף שרשראות יותר עד שאתה מרגיש כאילו יש לך את השילוב הנכון. לקבלת מבט אקלקטי, כפי שתואר כאן, לשנות את סוגי ואורכים של תכשיטים אתה שכבות. או, אתה יכול שכבת שרשראות שונות (למשל, שרשראות זהב) עבור vibe מעודן יותר.

16
של 20

תכשיטי שכבות - צמידים

לִסְגוֹר up of bangle bracelets and silver purse

צמידי צמיד הם הטובים ביותר במכפילים באביב הזה.
מיריה אקיארטו / גטי

למה ללבוש צמיד מבריק אחד, כאשר צמידים מרובים יעשה? אנחנו אוהבים את המגמה של גדישה על כל הצמידים שלך על פרק אחד, כדרך נהדרת ליצור עניין חזותי בגדי האביב שלך. לערבב metallics שלך (ללבוש זהב, כסף, זהב זהוב, ברונזה בו זמנית) עבור המראה המודרני ביותר. זוהי מגמה אופנה גדולה שתמיד תוסיף סגנון לתלבושת שלך, בין אם אתה לובש שרוולים ארוכים או קצר, או ההלבשה דפוסים או מוצקים.

17
של 20

תיק מעוצב

דיור handbag in street style fashion photo

אנחנו מעריצים את דיור.
כריסטיאן ויריג / גטי

אתה כל כך הרבה מחשבה לתוך מושך את התלבושת המושלמת, ממש עד הנעליים - ואז אתה לובש את זה עם שקית פשוטה. תעלה את הנייטרלים הצבעוניים והניצבים באביב הזה, לטובת תיק אופנתי אופנתי. בין אם הוא קטן או גדול, צבעוני להפליא או מתוחכם בצורה חלקה כמו תיק מובנה דיור בתמונה כאן, זה באביב האביב המגמה היא דרך מסוגננת כדי להגביר את כל התלבושות שלך עכשיו.

18
של 20

תיק מעוצב

גוצ'י purse close up

ארנק גוצ'י עושה את כל מה שאתה לובש נראה יקר.
כריסטיאן ויריג / גטי

הנה, תיק בדוגמת הוא הדבר הכי מרגש על התלבושת הזאת. לשנן את הטריק אביזר אז אתה יכול להשתמש בו כדי להפוך את כל התלבושות הבסיסיות שלך בסגנון רחוב מיידי ראוי - פשוט הוספת תיק נהדר יכול בקלות להפוך את המראה כולו שלך, אם אתה לובש חליפה, או את סוף השבוע שלך בג'ינס רחבים.

19
של 20

עגילי קריסטל -

אִשָׁה in red sweater and crystal earrings

עגילי קריסטל בצורת 80 'הם מגניב מדי לבית הספר.
כריסטיאן ויריג / גטי

אולי זו ההשפעה של אתחול מחדש של שושלת, או רק נוסטלגיה כללית עבור עודף 1980s. כך או כך, עגילי קריסטל גדול הם דבר מסוים באביב הזה אביזרים של נשים. בדוק כיצד זוג מרובע בתמונה כאן מספק לחלוטין "80s Vibe כדי התלבושת הקלאסית הזו בג 'ינס.

20
של 20

עגילי קריסטל - נברשות ארוכות

אִשָׁה in beaded earrings and sweater

עגילי נברשת קריסטל הם מסוגננים עכשיו.
קלאודיו לוויניה / גטי

עגילי נברשת בגביש נראים כמו, טוב, נברשות בפועל. התחל שיחה באביב זה עם זוג עגילים ארוכים, תלויים. אתה יכול גם ללכת עם כל החוצה עם העליון תואם beyeweled, כפי שניתן לראות בתמונה בסגנון הרחוב הזה.

No Replies to "אביזרים שיק שיעדכן את כל התלבושות שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 − 51 =