עגילי הגדילים הטובים ביותר ללבוש עכשיו

עגילי גדיל הם מגמה גדולה אביזרי נשים השנה, ואתה יכול ללבוש אותם עם כל כך הרבה בגדים שונים כדי להוסיף פופ של צבע וסגנון אופנתי. אנחנו כבר מעוגל את התמונות האלה אופנה של עגילי ציצית הטובה ביותר ללבוש עכשיו, כמו הדגם על ידי המשפיעים בסגנון הרחוב, כדי לתת לך השראה לעבוד זה אביזר אופנתי לתוך הארון שלך. בנוסף, תמצא טיפים כיצד להתאים את סגנון העגיל הנפוץ הזה לכל התלבושות שלך, כולל אורך העגיל עם סוגי הצמרות.

רְחוֹב style woman wearing green turban plastic sunglasses and tassel earrings

אדוארד ברתלוט / גטי

אנחנו משוגעים על עגילי הגדילים הלבנים האופנתיים, האופנתיים, שאפשר ללבוש רק עם כל בגד, להוסיף סגנון וקצה. אביזרים לבנים ניתן להשתמש כדי לתת את התלבושת וינטג, רטט, או תחושה מודרנית לחלוטין, תלוי מה אתה לובש אותם. הנה, זוג עגילי לבן גדיל נראה בסדר על המגמה של סגנון הקיץ, יחד עם התלבושת החסומה צבע שכולל גלי ראש ירוק קלי, ראש קטיפה ורוד, משקפי שמש שרף עליז בדפוס לבן קשת הקשת.

02
מתוך 10

עגילי טסל אדום

אִשָׁה wearing red tassel earrings

מיריה אקיארטו / גטי

אדום ורוד הם שילוב צבע שאנחנו רואים הרבה בסגנון הרחוב השנה. הנה, זה משפיע אופנה מראה את הדרך החדשה ללבוש זה צבע אופנתי התנגשות, על ידי זיווג כמו נוצה אדום עגילי עגילים עם העליון כי יש ורוד חם. עגילי ציצית ארוכה כי לרעות את הכתפיים הם התאמה מצוינת עבור כל הקיץ שלך ללא שרוולים.

03
מתוך 10

עגילי גדיל מפל

מפל מים Tassel Earrings street style

קירסטין סינקלר / גטי

הנה זה אופנתי אדום ורוד שילוב צבע שוב, הפעם זוג אופנתי להפליא, עגילי ombré ארוך. איזו דרך נהדרת להוסיף צבע לכל התלבושות שלך. עגילים עם נפח מסוימים הם גם דרך מצוינת לאזן צורה פנים ארוכה.

04
מתוך 10

עגילי גדילים שחורים

אִשָׁה wearing white blouse and black tassel earrings and black sunglasses

פרנסואה נל / גטי

גדילים שחורים צמריריים ובסיס מתכתי לבוש יש תחושה מודרנית, אופנה קדימה שמתאימה היטב לצמרות שיש להן שרוולים ארכיטקטוניים אופנתיים. כאשר הדף שלך הוא זה ענק, עגילים קצרים יותר הם דרך מצוינת להביא אביזרים, תוך הוספת איזון חזותי למראה שלך.

05
מתוך 10

עגילי גדיל ירוקים

רְחוֹב Style Green Tassel Earrings

קירסטין סינקלר

זה כל כך קל להיות ירוק, עם אלה עגילי חמוד, תליון ירוק תוסס. אנחנו אוהבים איך הם מוסיפים כיף פופ של צבע לתלבושת כל שחור מתוחכם, כפי שתואר כאן על כוכב זה כוכב בסגנון. זוג עגילים ארוכים עם שיער קצר הוא גם שילוב מנצח.

06
מתוך 10

עגילי גביע קובלט כחול

אִשָׁה wearing blue sunglasses and blue tassel earrings

כריסטיאן ויריג / גטי

עגילים כחולים בהירים להוסיף כיף, שנות השמונים בהשראת התלבושת שלך. לכו על שבר עם התלבושת שלך להתאים את משקפי השמש שלך הגדילים שלך, כפי שתואר על סגנון הרחוב הזה אופנה משפיע. אם השיער שלך ארוך ואתה לובש אותו, ארוך, עגילים צבעוניים בהירים הם גם סביר יותר מאשר אפשרויות אביזר אחרים לבלוט, ולא ללכת לאיבוד הגדילים שלך.

07
מתוך 10

עגילי גדיל סגול

אִשָׁה wearing long tassel earrings in purple

קירסטין סינקלר / גטי

כמה חמודים אלה עגילי ציצית ארוכה, עם בסיס דקורטיבי יפה וצבעוני? אתה יכול לקנות עגילים גדיל כי יש אלמנטים די מפורטים בחלק העליון או התחתון, כדי לשנות את האביזרים שלך אביזרים. כפי שתואר כאן, הוספת זוג אופנתי של עגילי גדיל למבט אחר כמו עסקים, היא דרך מצוינת להנהן אופנה ולהיראות הנוכחי, גם כאשר אתה מתלבש שמרני עבור המשרד.

08
מתוך 10

עגילי טבעות

אִשָׁה wearing beaded tassel earrings

כריסטיאן ויריג / גטי

אנחנו כועסים על העגילים האדומים, האדומים, עם פרט פרחוני יפה באוזן, חרוזי בד, סיבי זהב וגדילים אדומים תלויים. עגילים עם הרבה עניין חזותי הם דרך מצוינת להתלבש תלבושות בסיסיות, או להוסיף צבע מונוטוני נראה. היינו לובשים אלה stunners אופנתי עם כל דבר, החל חולצה שחורה וג 'ינס, כדי מכנסיים pantuit ורוד זה העונה.

09
מתוך 10

עגילי טסל צהוב

אִשָׁה wearing blue kimono and yellow tassel earrings

לסלי אן / גטי

קשה לא לחייך כשהאביזרים שלך צהובים. הוספת פופ של צבע בהיר ליד הפנים שלך היא גם דרך מצוינת למשוך תשומת לב כלפי מעלה על הגוף שלך, כאשר אתה מכוון לאזן את הקימורים שלך. אלה עליזים, צבע לימון, עגילי ציצית ארוכה לעשות תוספת נהדרת תלבושת מזדמנים חמוד, זה מושלם עבור לובש קונצרטים ופסטיבלים למוסיקה.

10
מתוך 10

עגילי צמיד שחור וזהב

שָׁחוֹר tassel earrings with gold sequins

תמונה 4 תמונה 7 מתוך: קולו / גטי /

שחור וזהב הוא שילוב צבע מסוגנן שאנחנו תמיד יכולים לקבל מאחור. עגילים כהים גם להתבלט היטב נגד צבעי שיער בהירים, כך המשחק אביזר שלך הוא על הצבע. אנחנו אוהבים את עגילי הגדילים השחורים המאובקים בכתף, עם טבעת זהב משובצת בזהב.

No Replies to "עגילי הגדילים הטובים ביותר ללבוש עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 − = 70