ארבעה אביזרים כל אישה צריכה לבעלות

הסגנון של כולם הוא שונה וקורא סוגים שונים של בגדים ואביזרים בארונות שלהם. עם זאת, ישנם כמה אביזרים אוניברסליים תכליתי בחוץ שיהפכו כל אישה להרגיש כמו הארון שלה היא להשלים, המראה שלה מאובזר בקלות, וכי היא אף פעם לא כי פריט הגמר כדי ליצור תלבושת גדולה.

הנה ארבעה אביזרים כל אישה צריכה בארון שלה.

רְחוֹב Style Day 6 - Milan Fashion Week Womenswear Autumn/Winter 2014

טימור עמק / גטי

כדי לשמור על קלות, רוב הנשים יישאו ארנק אחד, בדרך כלל בשחור או בגוון ניטראלי אחר, כדי להבטיח שהן יקבלו את השימוש הרב ביותר ממנו, כדי למנוע את הצורך לשנות את התיק כל הזמן. זה עושה הרבה חוש מעשי, אבל זה גם יכול להיות ממש משעמם.

במקום זאת, לשקול תיק אחד הצהרה שיכולה להוסיף כמה אגרוף לתלבושת. עושה את זה לא אומר שאתה צריך להקריב פונקציה אופנה. אתה תהיה מופתע איך שקיות הצהרה תפקודית יכול להיות ואיך הם יכולים בקלות להפוך לתיק היומיום.

בהתחשב תיק הצהרה כי אתה יכול לשאת עם רוב מה שאתה לובש? נסה תיק ירוק. גרין נחשב נייטרלי צבעוני ומשלים כמעט את כל הצבעים ללא התנגשות. לא מעריץ של ירוק? תסתכל על צבעים מבטא צדדי עבור התיק הצהרה שלך כמו צהוב, טורקיז, ו teal.

02
של 04

שרשרת זהב ארוכה או כסף

צָעִיר blonde woman wearing gold necklace

תמונה 5 מתוך: Andry5 / Getty תמונות

לאחר זהב ארוך מאופק או שרשרת כסף בארון שלך יכול לעזור לך לסיים כל בגד במהירות. Accessorizing יכול להרגיש מוחץ ופשוט עוד דבר לעשות. עם זאת, שרשרת ארוכה מלטש את המראה שלך בתוך שניות.

שרשרת זהב או כסף ארוכה ניתן להשתמש עם שמלות עבודה, נראה מתאים, שמלות קיץ, העליון, וג 'ינס, או כל דבר אחר אתה לובש. בנוסף, אורך עושה את זה תכליתי, כי אתה יכול ללבוש את זה זמן רב או להחליט לעטוף אותו למראה יותר שכבות, קצר יותר.

No Replies to "ארבעה אביזרים כל אישה צריכה לבעלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 87 = 94