רוב הדרכים מחמיאות ללבוש צעיף עבור האישה הקטנה

צָעִיף lining V-neckline

איך ללבוש צעיף: הדרך מס '1 היא קו הצוואר V.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

האפשרות הראשונה היא קו V- צוואר. V-necklines להחמיא נשים זעירות על ידי עוזר ליצור את האשליה של שורה ארוכה יותר, כמו גם צוואר ארוך. כדי ללבוש צעיף בדרך זו, פשוט לקפל צעיף מלבני בצורת מלבני ולתחוב אותו בתוך צוואר V. צעיף מרובע יעבוד גם, אבל זה ידרוש יותר קיפול עשוי לעשות עבור מראה bulkier, אז אם אתה משתמש צעיף מרובע, בחר אחד קל, כגון שיפון משי. כי צעיף משוחק בדרך # 1 יהיה ממש ליד העור שלך, להתרחק כל בד, כגון צמר מגרד, זה לא לגמרי נוח.

02
של 07

ללבוש צעיף כמו שרשרת

צָעִיף as necklace with pendant

איך ללבוש צעיף: דרך # 2 היא ללבוש את הצעיף כמו שרשרת.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

כדי להשיג את המראה הזה, להתחיל עם מלבני בצורת צעיף מלבני. מקפלים את הצעיף לאורכו לרוחב הרצוי. ואז תליון התליון שלך למרכז הצעיף, ויצרו שרשרת תליון.

בתמונה, השתמשתי עגיל צבעוני, גדול וינטג, אבל קליפ צחצוח וינטאג יפעל גם, או שאתה יכול להשתמש סיכה כמו תליון. בעת שימוש סיכה כמו תליון בסגנון זה, ייתכן שיהיה עליך לקשור את הצעיף באמצע, כך שתוכל להצמיד אותו בצורה מאובטחת. כדי להשלים את הצעיף שרשרת, פשוט לקשור את הקצוות יחד מאחור.

סגנון זה לא בהכרח צריך להיות משוחק עם צוואר V. זה שרשרת תליון, כך זה יהיה ליצור צורה V שלו, שהוא מחמיא עבור נשים קצרות.

03
של 07

ללבוש צעיף כמו עניבה

צָעִיף tied like man's tie

איך ללבוש צעיף: דרך # 3 היא ללבוש את הצעיף כמו עניבה.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

יצירת מראה להרזיה עם טור אנכי יחיד במרכז ידי לובש צעיף קשור כמו עניבה של גבר. במקום להחליק את הקשר לכיוון הצוואר והידוקו, משוך את הקשר כלפי מטה כדי ליצור צורה V. אם אתה כבר לובש בגד עם צוואר V, למקם את הקשר ממש על V.

04
של 07

תחת דשים

צָעִיף under jacket lapels

איך ללבוש צעיף: דרך # 4 היא ללבוש את הצעיף תחת דשים.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

ארוך מלבני בצורת מלבן צעיף עובד הכי טוב עבור זה נראה. כל שעליך לעשות הוא למקם את מרכז הצעיף מתחת לקו הצוואר האחורי של מעיל או מעיל, להביא את הצעיף מתחת לדשים, ולתת הצעיף לתלות ישר למטה, יצירת כמה קווים אנכיים, אשר לסייע לנשים קצרות להיראות גבוה.

05
של 07

בתוך מעיל או מעיל

צָעִיף with winter coat

איך ללבוש צעיף: דרך # 5 היא ללבוש את הצעיף בתוך מעיל או מעיל.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

שכבת צעיף ארוך בתוך מעיל או מעיל ולתת הקצוות לתלות ישר למטה. צעיף הקצוות ניתן למקם באופן שווה או עבור מראה קלאסי או אחיד למראה א-סימטרי. בימי החורף הקרים, בחר צמר בסדר או קשמיר צעיף לחום.

06
של 07

קשורה לתיק

צָעִיף tied in bow on handbag

איך ללבוש צעיף: דרך # 6 היא לקשור את הצעיף לתיק.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

גם אם אתה מעדיף ערכת הלבשה מונוכרומטית, מה שהופך נשים קצר להיראות גבוה יותר, אתה יכול להוסיף קצת צבע אופנה עניין ידי קשירת צעיף על הידית של התיק שלך. טופס קשת או רק לקשור קשר ולתת את הקצוות להשתלשל כמו streamers.

07
של 07

שרטט מעל כתף אחת

צָעִיף over one shoulder - asymmetrical look

איך ללבוש צעיף: הדרך מס '7 היא ללבוש את הצעיף על כתף אחת.
© 2009 על ידי פאולה Darnell

כתף אחת נראית נשארת פופולרית, אבל אתה לא צריך לחשוף כתף במזג אוויר קר כדי ליצור מראה אסימטרי כתף אחת.

כדי ליצור סגנון זה, עוטף צעיף על כתף אחת ומאובטח אותו על הכתף התפר עם סיכת ביטחון זעירה, קלטת אופנה, או כמה יד tacking תפרים שניתן להסיר בקלות. דרך חלופית כדי להבטיח את הצעיף הוא עם סיכה בחזית. כי סיכות בדרך כלל להשאיר pinholes במרקם עדין, רק להשתמש בשיטה זו עם צעיף לארוג רופף כך pinholes לא יופיעו בד צעיף.

לקבלת מבט נועז יותר בכתף, השתמש בצעיף מרובע מקופל באלכסון, תופס נקודה אחת לאחור, נקודה אחת מלפנים, ואת הנקודה השלישית על הזרוע. זוהי דרך טובה עבור נשים קצרים ללבוש כמות מוגבלת של דפוס על ידי בחירת צעיף הדפסה צבעוני שחוקים עם שמלה מוצק כהה או ז 'קט.

No Replies to "רוב הדרכים מחמיאות ללבוש צעיף עבור האישה הקטנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 + = 91